Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 09.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема АНТИ-МУЛЕТА  
Автор питон ()
Публикувано11.07.00 10:04



предлагам на тези които се усещат антимулета да напишат защо са антимулета. аз винаги съм бил анти-муле. мисля и да си умра анти-муле. а вие?

Тема АНТИ-МУЛЕТАнови [re: питон]  
Автор Тереза ()
Публикувано11.07.00 10:29



Къде ги продават тези хапчета?:)

Тема АНТИ-МУЛЕТАнови [re: питон]  
Автор !Soley ()
Публикувано11.07.00 12:36



Питон, ако всеки вместо да се бореше против нещо помагаше за нещо друго, светът щеше да е по-добър. Самата идея да си срущу нещо, а не за нещо е стряскаща...Я си помисли как би изглеждал света ако всеки се БОРЕШЕ срещу войната, а никой не се ГРИЖЕШЕ за мира.... ЕХ питон, не се бори..не заставай срещу, усмихвай се повече...и сам ще видиш, че нещата, срещу които искаш да застанеш намаляват...

Тема АНТИ-МУЛЕТАнови [re: питон]  
Автор LA_PIOVRA ()
Публикувано11.07.00 13:28



.... ще кажеш ли твойта причина, питон, а и сам знаеш, че колкото и да си Анти-Муле, толкова и не си ..... но какво ги питаш хората, като повечето от тях обичат да си кудкудякат, като и те самите не знаят защо ..... ;-))) ........ смешно .... ..... но така и не разбрах , защо задаваш този въпрос като много добре знаеш колко (количество) и колко ( качество) са А-М-та тук ... ;-)))

Тема АНТИ-МУЛЕТАнови [re: LA_PIOVRA]  
Автор питон ()
Публикувано11.07.00 14:02



KUFEJTE SI TOGAVA. OPREDELENO PREDPOCHITAM calgata pred klubove. kakvo da komentiram. stoi se na edno mjasto. njma dinamika i razvitie. zastoi. lipsa na sveji idei. stoi se v krag i se komentira edna persona non grata. aman be. skuka . a e ljato. kakvo li pisha i az......... a stiga...

Тема АНТИ-МУЛЕТАнови [re: питон]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано11.07.00 14:34



Мулето е най голямото анти Муле...защото представлява единството на противоречието .Не ви ли се струва чудно, че едно Муле ви пише такива неща, които не могат да бъдат писани от Муле? Ето защо твърдя, Мулето и Антимулето са равновесие....и хармония.....не се стряскайте от Питона.....той е с ограничени възможности на поглед на нещата...той си пълзи дори и в мислите....ха хахаха ах Добре е че не оставя лига по пътя, иначе, трябваше да му се сложи памперс за питони...аха ха ха ха ха

Тема АНТИ-МУЛЕТАнови [re: МУЛЕ]  
Автор питон ()
Публикувано11.07.00 14:42



винаги съм мислил че твойте неща са писани от 100% - во муле. винаги. това че не искам да прекрача границата и да се гмурна в лудоста като теб ако го наричаме ограниченост - може. боли те ма много защото ти липсва свобода. знам го. това е. и сега си като отвързано муле. от нива в нива , от ливада в ливада. даже и подскачаш. спокойно де. не давай воля на обичта си към мен. малко ти трябва и излизаш от релсите. лабилна какво аааааааааааааа? п-с-и-х-и-к-а! повече паневритмия. не се отчайвай!

Тема АНТИ-МУЛЕТАнови [re: питон]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано11.07.00 15:52



Мулето няма психика бе Питон...ха ха ха Само психарите, дето говорят за психика,имат такава.Психиатриите не са за Мулетата, но за хората....ха ха ха х а И не забравяй....Мулето вси още управлява, макар и индиректно 240 тиквеника....ха х ах ах ах а които постоянно треперушкат за работа, за заплатка и..... и разни тинтири минтири. Те се отЧАЙват.Мулетата чай не пият и не се отчайват...знай това.

Тема АНТИ-МУЛЕТАнови [re: МУЛЕ]  
Автор VI ()
Публикувано11.07.00 16:27



"240 tikvenika" ... A ne se li kazva "Obichai blijnia si" ? Ti ne gi obichash. Sega shte mi izlezesh s nomera, che obichash tikvenik! :-) No si gi narichal i s drugi obidni imena. Kakto gi narichash, za takyv te misliat i tvoite podchineni. Tolkova i shte rabotiat ... Izlagash se s tvoite "propovedi", samo pliampash, a nishto ot tova, koeto pishesh, ne prilagash na praktika. Samo deto hodish na panevritmia, ama i neia ne ia pravish kakto triabva. Samo edna supa znaesh da gotvish, ama to e poneje "... Muletata chai ne piat". Stani gotvach na bialoto bratsvo, i bez tova ne si negov chlen. ;-)

Тема АНТИ-МУЛЕТАнови [re: МУЛЕ]  
Автор питон ()
Публикувано11.07.00 16:54



за твойте 240 тиквеника не ме грижа. дали ги управляваш или не? също! ама изобщо! какво да ме впечатлиш ли се опитваш? алооооооо.... не съм някоя тинейджърка да се впечатлявам от дреболии. има и други на този свят които управляват разни тиквеници. има и други която яздат това онова. изобщо ми разправяш ...... не всички са от танганайка ! да го знаеш! повтаряй си го често! и какво очакваш? някакви комплекси ли те подгониха. какво сега и дипломи ли ще вадим, имотно състояние ли ще си мерим, банкови сметки ли ще си публикуваме. не си нищо особенно и в тази сфера. надуваш ли се ? какво ? да не си прекалил с люцерната? недей ! пази се! не се напъвай ще хванеш херния. ти какво мислиш не знам, но май се движиш сред разни цървули доста често и очакваш да си трайкам ли ? забрави сладур. забрави. и ние сме яли портокали амиго! бъди скромен. по скромно! скромноста краси човека и мулетата. ама си сладък ядосан. много. я размахай една пачка ! смешкооооооо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.