Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 26.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Aз съм човек!  
Автор Ру ()
Публикувано10.07.00 20:04



И затова ме радва топлината на хора, чието мнение и отношение не ми е безразлично. Не мога да бъда независима, поне засега, от този свят. Чудно ми е всички, които пишат по форумите за "единака", на когото не му пука от никого и нищо, дали наистина са го постигнали, или само се представят така. Кажете, Вие независими ли сте? Нужно ли е да се мъчим да надскочим нещо, което е заложено в нас, а именно - нуждата да обичаме, да бъдем обичани и одобрявани от хората, на които държим?

Тема Aз съм човек!????!!!!????нови [re: Ру]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано10.07.00 20:43



Ру...не си човек мама! Ти си син или дъщеря на човека, но човек не си.Не се слагай по горе от Иисус, който е твой брат. Цитирам ни Иисус:"Син Човешки, няма где глава да подслони...",който е казал това за мъките си..... тук на Земята. Ти вървиш по неговия път...на осъзнаване...знаеш ли това? Така че си помисли...още веднаж...... Самите въпроси, които поставяш накрая на постинга ти, са вопъл.Те са вопъл от болка и страдание, което си започнала да приемаш, като нещо нормално. Вопъла ти показва , че не си човек и това е красотата на този живот, който живееш...няма как да ти го обясня. Сина на човека е нещо, което е истинното и вярното...но малко същества правят тази разлика........ Пожелавам ти ...едно нещо....и ти го пожелавам с усмивка..... Познай кое е то!

Тема Ох, не се издържа!нови [re: МУЛЕ]  
Автор Ада ()
Публикувано10.07.00 20:53



Муле, аз пък казвам, че е човек!Ставаме две на едно. И срещу това ще крякнеш, но и без това от теб спасение няма. Ние сме невежи, тънещи в мрак диваци и прочие в сравнение с тънкия психолог, познавач и сладур, който си ти, но (пу, мама му стара!) си имаме право на мнение, различно от твоето! И тези категорични "ти си това", "ти не си онова", "и да искаш не можеш да си еди-кво си", можеш да си ги репетираш пред огледалото! Явно си единственият, когото те радват искрено. И ти не се слагай по-високо от всички висши разуми в света. Не си ти, който ще кажеш кой какъв е! От каква позиция! Вездесъщото, всесилно, всезнаещо Муле! Аман! Всеки е това, което мисли за себе си. И ти си онова, което мислиш за себе си... За съжаление.

Тема Ох, не се издържа!нови [re: Ру]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано10.07.00 21:05



Мулето ти цитира Иисус, а не себе си.Така че не се коркай. Мулето може и да ти цитира Диоген, но ти пак ще се изкоркаш. Като не издържаш, що цинкяш?Знай, тези които не издържат, не цинкят...а ти цинкяш и се дразниш. Ако си това, което "мислиш" за себе си,то знай че не "мислиш" ти, но това е дълго за обяснение. В края накраищата, ако приемаш, приемаш, ако не приемаш... "твоя" си работа...слагам в кавички твоя, защото подлежи на разшифровка.....но ...е "дълга" работа за теб. И "дълга" слагам в кавички, щото подлежи на разшифровка, но да не те стряскам..... така че кара нататък...и мисли че мислиш. "Една патка мислила, мислила, че мислила и се удавила." Внимавай да не се удавиш....ха ха ха ха ха

Тема Ох, не се издържа!нови [re: Ру]  
Автор Ру ()
Публикувано10.07.00 21:18



Mуле, Муле, никога не съм имала пред вид, а и не бих могла, да се слагам по-горе от Иисус, това би било смешно. Не можах да те разбера добре, може би ти си открил НЕЩО, което аз още не зная. Но Ада е права, това сме, за което се мислим. В този смисъл казах, че съм обикновен човек, от тия, дето се лутат. Но и това е добре, защото ми предстоят... страхотни неща!

Тема Ох,АДА не се издържа! ха ха ханови [re: Ру]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано10.07.00 21:42



Как можеш да вярваш на Ада и да не вярваш на Иисус. Защо Иисус не е нарекъл себе си ЧОВЕК? Защото не е човек.Затова. И Иисус е разбрал това, а ти не си...и АДА не е и затова цинкя. В ада точно така цинкят...но Ада не знае че е в ада, именно затова...защото цинкя ....... Ако ще мислиш, мисли де...защо Иисус....да не се повтарям де. Мисля че някъде в медицинската писах нещо по повод човека. Ако те интересува анализа на Мулето, намери го.....навярно ще прочетеш нещо, което не си чела...досега. И не вярвай на Ада...ха ха ха ха ха

Тема Ох, МУЛЕ не се издържа!нови [re: МУЛЕ]  
Автор ВИ ()
Публикувано10.07.00 21:52



Ха ха! Няма нищо от Мулето, което да не сме чели досега! Стига си цинкял! Един така цинкял, цинкял, и накрая го ..... ха ха! Вече не си интересен :-( само си досаден. Пфу! Муле такова!

Тема Хахаха, Муле!нови [re: МУЛЕ]  
Автор Ада ()
Публикувано10.07.00 22:05



Ти като не цинкяш и не се коркаш що отговаряш два пъти на една незначителна и с нищо не заслужаваща внимание реплика, а? Хахаха. А това ,че не си чувал простичкото женско име Ада, а всичко свеждаш до затворения и не много широк кръг на собствените си мисли... Какво да говорим повече! Стой си в него. Той ти е напълно достатъчен. Като оградките на оборите на мулетата. Дори и да се опиташ да излезеш... ще бъде неуспешен опит. Всеки може колкото може.

Тема Ох, МУЛЕ не се издържа!нови [re: ВИ]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано10.07.00 22:05



Благодаря ти Ви....много ми беше приятно да разбера че си чела постингите на Мулето..... И Мулето чете твоите постинги и се радваме на взаимност....ха ха ха ха Но мулето не ти казва така,както ти пишеш, защото си Дама...е вярно ...как беше, малко лицемерна...но все пак ...дама ....ха ха ха ха ха Това дето го пиша , беше за Ру....то не беше за теб.Мулето знае че ти четеш, но още не е сигурно дали Ру е чела...ха хаха

Тема Ох, МУЛЕ не се издържа!нови [re: МУЛЕ]  
Автор ВИ ()
Публикувано10.07.00 22:23



Ако бях лицемерна, Муле, нямаше да съм ти симпатична :-Р :-) Стига си гаднял и обиждал.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.