Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 28.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема kak se zabrawq...нови  
Автор hip ()
Публикувано04.07.00 15:33



kogato wsichkite ti zapasi ot dobro nastroenie, napuk na wsichko i na wsichki,napuk na choweka koito si otiwa i weche ne se seshta za teb,napuk na newuzmojnostta da prejiweesh poredniq mig bez nego.......etc....etc....kogato wsichkite ti zapasi swurshat, kogato useshtash kak lubowta na jiwota ti izticha prez prustite ti bez da mojesh da q spresh, kogato "Everybody Hurts" na R.E.M. weche ne te uspokoqwa i imash useshtaneto che potuwash....togawa kakwo...kude....kak.............kak se zabrawq lubowta na jiwota ti?.......

Тема kak se zabrawq...нови [re: hip]  
Автор питон ()
Публикувано04.07.00 15:38



идва следващата любов. и купона продължава. не е фатално. еееееее кофти е , но следващата винаги е по хубава!

Тема kak se zabrawq...нови [re: hip]  
Автор Никой ()
Публикувано04.07.00 15:40



Разбирам те Хип. Никой

Тема kak se zabrawq...нови [re: питон]  
Автор hip ()
Публикувано04.07.00 15:42



;-)10x;-) a kogato e tazi za koqti si mechtal do poburkwane togawa kakwo?po tochno zashto chowek ne moje nawreme da spre edna lubow koqto si otiwa?

Тема kak se zabrawq...нови [re: Никой]  
Автор hip ()
Публикувано04.07.00 15:44



;-)hubawo e da znaesh che ne si sam

Тема kak se zabrawq...нови [re: hip]  
Автор Тереза ()
Публикувано04.07.00 15:54



Познато!Обаче животът продължава ....

Тема kak se zabrawq...нови [re: hip]  
Автор Никой ()
Публикувано04.07.00 15:59



Нищо не може да бъде спряно и няма нужда да бъде спирано. Само почакай и ще видиш онзи стар пич времето да минава с метлата и да забърсва следите. Знам ,че сега и не можеш да си представиш как би могло да има по-голяма болка от това , но ... За съжаление просто е неизбежно един ден да се увериш , че има и по-голяма болка. Знам че не можеш да си представиш и как би могло да ти се случи вече нещо хубаво , но те уверявам , че един ден ще ти се случат и по-хубави неща. Знам , че не ми вярваш , но това не е страшно. Никой P.S. А като казах , че те разбирам , имах предвид , че те разбирам. Само толкова.

Тема kak se zabrawq...нови [re: hip]  
Автор питон ()
Публикувано04.07.00 16:01



е не става готин. повярвай ми бе. следващата е с повече екстри. за какво да я спираш тази? идва по добра.

Тема kak se zabrawq... [re: Никой]  
Автор питон ()
Публикувано04.07.00 16:04



идва следващата...... и то с отскок. лято е. разпускай. толкова жени има..... е да де е не е тя и какво? сега си ваксиниран. дерзай!

Тема kak se zabrawq...нови [re: Никой]  
Автор hip ()
Публикувано04.07.00 16:04



wsushtnost weche sum minawala prez towa i znam che si praw, no tochno zashtoto znam che shte mine rano ili kusno me hwashta qd. kakuw e smisula da se polagat usiliq za edna wruzka i to s adski seriozni namereniq i poslq da se ostawish da ti mie ei taka sqkash nishto ne e bilo. kakwo stawa ako reshish che wse pak ne iskash da ti mine?


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.