Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 22.09.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема гаранциянови  
Автор loli ()
Публикувано02.07.00 16:21



гарантирам ви че липсата му ще се задържи не повече от 3-4 дена .просто от себе си не можеш да избягаш

Тема гаранциянови [re: loli]  
Автор ВИ ()
Публикувано02.07.00 16:57



Ами. Той ходи по планините събота и неделя. Довечера пак ще е на линия. Най-късно в понеделник. Гаранция-Франция :-)

Тема гаранциянови [re: loli]  
Автор Sin ()
Публикувано02.07.00 18:05



По-интересното е, че неговото отсъствие се забелязва, за разлика от твоето...и не само твоето:)

Тема гаранциянови [re: Sin]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано02.07.00 20:02



Точно така момчета и момичета.Бях на открито ...спах на чисто небе и ...си мислих и за вас. Но как да ви разкажа за светулките, които светкат в тъмнината. За спътниците и звездите....за искрите от огъня и смеха на хората около него.За носталгията и тъгата на щерката, която беще с мен, без гаджето си....за мислите които вълнуват мулето, когато наблюдаваше влюбените двойки наоколо....бяхме 13 същества...повечето от които на двойки и много красиви и млади ....влюбени.... Интересно дали и аз съм изглеждал така, когато с жена ми .... Вероятно....красота....мога да ви разказвам още...ако има интереси....

Тема гаранция [re: МУЛЕ]  
Автор loli ()
Публикувано02.07.00 22:21



това е.от тук нататък е безмислено.повярвахте ли ми сега малоумници невежи.и последен съвет не говорете много защото с глупостите си по адрес на бога и ценностите в живота само ги омърсявате още повече.това беше.ели ели лама сабахтани.и още не даваи бисерите си на свинете защото ще ги стъпчат и като се обърнат ще ви разскъсат.и един съвет към тефал.тефалчо преди да станеш бог трябвада станеш човек.опитаи първо с това.за божественото остави го на бога.а към човекоподобното животно един последен апел.прочети "дъновизма без маска" и тогава ще разбереш на кои бог се е кланял твоят учител и създател на паневритмията.значи прочети всичко написано по въпроса.говори общуваи мисли ако можеш и когато твоите идеи са в хармония с божествената истина тогава ги приеми.но не богохулстваи по адрес на исус като го разглеждаш през призмата на това антихриско дъновистко учение.защото нали знаеш многознаецо кои грехове няма да се простят на човека.един е този грях и ти го вършиш непрекъснато.и нека молитвата на св.григории палама бъде в сърцето ви."господи исусе христе сине божи помилуи ме грешния"амин.

Тема гаранциянови [re: loli]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано02.07.00 22:30



Лоли, нещо си сбъркал на бензиностанцията ...ха ха ха Тук е Мулето , а не Тефал или Год или някой Дъновист....ха ха ха Това че Мулето танцува паневритмия си е езно на ръка...музика и танц....много приятен танц..... Но прочети си още веднаж писанията , а тона бе Лоли...ти да не си от инквизицията бе.....чернодрешко на батко....ха ха ха хаах Чак не си разбрал че няма и Дъновиско учение,няма и Християнско учение....ха ха ах Има живот на Иисус от Назарет.....същество:Син Човешкии и Син Божии, ...тоест такъв, какъвто си ти и всички негови люде. За людете си той казва:"елате та ме последвайте." Не е казал да последвате свети Георгии....но това си е твоя работа...имаш право на избор....ха ха ах Ако искаш следвай и Рогатия.....ха ха ха той е облечен като поп и те поучава, та не търпиш друго мнение освен твоето....ха ха ха

Тема гаранциянови [re: МУЛЕ]  
Автор loli ()
Публикувано02.07.00 22:42



муленце по делата им ще ги познаете нали и още мнозина ми казваха господи господи не в твое име ли се кланяхме.... и още не е св.георги а св.григории палама основател на исихазма многознаецо .още едно доказателство за твоята безпътна позиция.жалко че не разбираш провокациите ми.всъщност не е .

Тема гаранциянови [re: loli]  
Автор loli ()
Публикувано02.07.00 22:51



а ти на кои се кланяш на рьорих или на блаватска или на безант или на кришнамурти или на баба ванга.или на изконно заложената си глупост и безумие.муленце батковото ти където отиваш аз от там съм се върнал преди хиляда живота.но не муча и не рева в ефир от радост пред собственото си малоумие.и жалко че не си разбрал разликата между исус и беинса дуно защото ако я беше разбрал сега щеще да си поне кон .....ха ха ха ха

Тема гаранциянови [re: loli]  
Автор LA_PIOVRA ()
Публикувано03.07.00 01:24



в последно време нямам нерви да чета всички писания тук, дори и сега прескачам, но Лоли, липсваше!!! вземи появявай се по- често (е стига да не си късаш много нервите), че да има някакво равновесие в клуба ......... иначе има опасност да се получи една ....... ин ли беше или ян - не знам ;-))) но моля, Лоли, стига се занимава с "онзи" въпрос - изчерпан е вече, мисля ...... ;-))) (ако не е станало ясно) - радвам се, че се върна! P.S.: ти си сменяше адски много никовете в есин момент ...... защото имам някакви спомени и добри впечатления от ника (с многото никове) - разбираше от материята ......

Тема гаранциянови [re: loli]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано03.07.00 06:19



Лоли, по делата им ще ги познаете...ти го написа.Е да знаеш, по делата ще се опознаеш.....Всеки учител, и Иисус в това число, те учи да бъдеш себе си и да не се кланяш на никого. Ако си себе си, няма друг авторитет...но знай, че преди това, трябва да се освободиш от двойника си....Егото. Дерзай момче.....и се радвай, че има кой да ти отговаря......


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.