Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 05.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема za Sinнови [re: LA_PIOVRA]  
Автор Sin ()
Публикувано15.06.00 00:35



"... в търсенето и движението напред ..." - то и пълзенето е движение, ама... "та как ще стигнем до дълбокото без да минем през плиткото? ;-))" - с гмуркане, например " ..... и до там ще стигнем .... ама помагайте, де стига се оплаквали ... ;-))" - а ти как си я представяш тази помощ? Аз например как мога да ти помогна?

Тема МУЛЕ,нови [re: МУЛЕ]  
Автор Sin ()
Публикувано15.06.00 00:48



знам за какво ми говориш. А пък на теб може би ще ти е полезно да знаеш, че от мен не винаги лъха "студен и силен вятър", по-точно почти никога не лъха такъв, и дори понякога съм весела и закачлива, както когато ти репликирах, извинявам се за което. МУЛЕ, много си кротнал...хммм...този полъх ти е друг... Впрочем тази сутрин се събудих малко преди 6 и 30 и то без будилник, а бях легнала в 1 и 30...странно, нали? :-)

Тема Едва линови [re: Nemezida]  
Автор Sin ()
Публикувано15.06.00 00:57



И аз не знам. Какво може да каже човек на болката? Виж, това момче- werko, наистина ме тревожи. ACETONE ми се струва, че ще "прескочи". Ужасно е това чувство на безпомощност.

Тема Погледнахнови [re: Sin]  
Автор Nemezida ()
Публикувано15.06.00 01:18



10х.

Тема Погледнахнови [re: Nemezida]  
Автор Sin ()
Публикувано15.06.00 01:25



За какво?!

Тема секс вместо паневритмия.нови [re: Sin]  
Автор питон ()
Публикувано15.06.00 12:32



мисля че секса е по добро от паневритмията. както и да го преценявам секса е далеч по качествено средство за постигане душевно равновесие. танците също помагат но това е доста остаряло като методика. в африка негрите танцуват 24 часа, индианците също шаманите също. бялото братство също. танца като ритуал не отпада. това че някои чак сега откриват танца като средство за душевно равновесие .... показва че са лаици за тези неща за които говорят. най добре е човек да опита. един здрав танц в рила на езерата и един здрав секс с любим човек. избора е ваш.

Тема питон,нови [re: питон]  
Автор Sin ()
Публикувано15.06.00 19:43



"не коментирам в клубове" - а това по-горе какво е? "нищо умно, красиво, елегантно и финно.... " - прав си - изказал си се като слон в стъкларски магазин :-) "дори няма и спор. всеки си говори сам и ....... " - тъжно, наистина:( "какво ли не прави лятото. " - не прави хората по-добри "смях. тъжен смях." - присъединявам се "защо трябва да се пише за собствените проблеми, най вече душевни , да се правят изводи за живота от тях и то генерални?" - защо, наистина?! - "както и да го преценявам секса е далеч по качествено средство за постигане душевно равновесие." "да се слага всичко под една черта и да се дават съвети. съвети , съвети....... " - "най добре е човек да опита. един здрав танц в рила на езерата и един здрав секс с любим човек. избора е ваш." "не! трябва да се направим на умни, чели , запознати с живота и с всичко. смях! " - "мисля че секса е по добро от паневритмията. танците също помагат но това е доста остаряло като методика. в африка негрите танцуват 24 часа, индианците също шаманите също. бялото братство също. танца като ритуал не отпада. това че някои чак сега откриват танца като средство за душевно равновесие .... показва че са лаици за тези неща за които говорят. " "ужасно е да се чете как хора които нямат представа за елементарни неща за които са чели само от книгите дават съвети, рецепти." "толкова малко се говори за хубави неща, красиви...... не им достигат сили да стъпят върху мръсотията , да се изправят и да бъдат хора." - все някой трябва да започне, защо не ти?!

Тема Sin,нови [re: Sin]  
Автор LA_PIOVRA ()
Публикувано15.06.00 23:26



ti kakwo? na prerazkaz s elementi na разсъждение ли го обърна ;-))) както и да е .... ;-)))

Тема LA_PIO,нови [re: LA_PIOVRA]  
Автор Sin ()
Публикувано15.06.00 23:49



би ли се изяснила за какво говориш?

Тема LA_PIO,нови [re: Sin]  
Автор LA_PIOVRA ()
Публикувано16.06.00 00:00



......няма значение ......


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.