Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 29.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема психология на тревопасните.  
Автор питон ()
Публикувано18.05.00 12:55



тревата е най хубавото нещо. да но на салатка. водата е е най хубавото нещо. да но сутрин. аз знам всичко. да ама ще ви го кажа друг път. ......................... кротко си паса. да ама не.

Тема психология на тревопасните.нови [re: питон]  
Автор VI ()
Публикувано18.05.00 13:09



Ha ha! Pitone, pozdravlenia!!!!!!!!! Osven tova, dumata "treva" sydydyrja v sebe si dumichkata Eva, koeto pyk e vtoria nick na Muleto, a dumichkata "voda" proizliza ot "vodia", toest, Muleto iska da ni vodi na pasha, a moje i na panevritmia, a puk za vodata - e, shte pochakame niakoi mydrec da ni ia donese!!! ;-)))

Тема психология на тревопасните.нови [re: питон]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано18.05.00 15:27



Питоне....здрасти. Ти се залагаш по клубовете , да "гепиш" някой бял заяк, но ще попаднеш на Ви и ще из..Ви..еш.Много питони са ставали жертва на хората. А Ви е типичен представител на хората. Ви, добре че, не си близо до Мулето.Добре е че си прочела някои от нещата, но не ги цитирай.Мулето не е чувало гласа ти, но "усеща с гаранция", че ако го чуе...ще го побият тръпки. Когато Бог иска да предпази Питоните и Мулетата от някой, на този някой му дава "глас". От този глас, като го чуеш и ти става лошо....пфу. Нищо чудно и на теб да ти става лошо, от гласа който имаш, и затова да си толкова злобничка. То понякога, хъркащия се събужда от хъркането си. Нищо чудно и ти да се стряскаш нощно време, а защо не и дневно????? Стресни се веднаж за винаги и се събуди.Когато спреш да хъркаш и няма от какво да се стряскаш повече. ха ха ха ха ах

Тема психология на тревопасните.нови [re: МУЛЕ]  
Автор питон ()
Публикувано18.05.00 15:58



аз ако чакам зайци да хващам в клубове е хееее. не така муленце. колкото за Ви какво му е на момето а? не обича трева да пасе. аз приемам нещата такива каквито са. било момето такова,онакова айде сега за киселото грозде ли става дума а? Ми на Ви не и допадаш сега . да убиеме човека ли , какво. какво пък не ми харесваш сега муленце? какво лошо има човек да харесва белите зайчета?

Тема психология на тревопасните.нови [re: питон]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано18.05.00 22:11



Заю Баю средногорски, крие се от думи хорски ... Ех, тия хора ...

Тема психология на тревопасните.нови [re: Drug Vasko]  
Автор питон ()
Публикувано19.05.00 09:11



крие се ама го намирам и ............. ако съм гладен де.

Тема психология на тревопасните.нови [re: МУЛЕ]  
Автор VI ()
Публикувано19.05.00 12:53



Mule, vij kolko byrzo nauchih uroka! Uroka, koito ti ni davash - obiasniavam vryzkata mejdu dumite, tochno kakto ti go pravish. Zashto tova te drazni? Ne iskashe li da ni nakarash da mislim kato teb? Zashto isvednuj mi vikash "zlobnichka" samo zashtoto upotrebiavam tvoite hvatki li???

Тема психология на тревопасните.нови [re: питон]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано20.05.00 19:17



Да бе, и змиите ... :))) Ама купон се вихри... на торнадо мирише. Я да чуем какво мисли Мулето за торнадото ;)

Тема психология на тревопасните.нови [re: Drug Vasko]  
Автор ВИ ()
Публикувано21.05.00 02:02



...... То Мулето май нещо е със затихващи функции ..... Какво ли му стана?

Тема психология на тревопасните.нови [re: питон]  
Автор merylin ()
Публикувано28.05.00 19:35



nai -dobre 1/2 usmihnat priqtel a puk moje da se popase predi lqgane,stimulira sunq i sunishtata


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.