Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 26.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има ли лек  
Автор МиГ-31 ()
Публикувано06.05.00 00:19



За мойта лудост?:)

Тема Има ли лекнови [re: МиГ-31]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано06.05.00 09:02



Защо ти е лек бе? виж, всички сме луди и ние лесно."Лудите и бог ги пази." ти от кои луди си....???2 Я понапиши малко бе....ха ха хаха

Тема Има ли лекнови [re: МиГ-31]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано06.05.00 13:10



Страхотен лек - в края на живота ти. Ама не бързай да се лекуваш бе, чешит ! :)))

Тема Има ли лекнови [re: МУЛЕ]  
Автор ВИ ()
Публикувано06.05.00 13:27



Ха ха ха! Муленце, тоя път много ми хареса!!! :-))) А ти от кои луди си? :-)))

Тема Има ли лек Винови [re: ВИ]  
Автор Отговор ()
Публикувано06.05.00 14:18



Ви, аз съм от Лудите, дето си знаят ,че са луди и си го признават. Обикновенно лудите крият лудостта си и се преструват всячески на нормални.Какво щели да кажат хората.... дрън дрън! Какво щели да си помислят колегите и комшиите...пляс пляс...! Лекът е, да осъзнаеш лудостта си и да я приемеш такава каквато е.Да се приемеш такъв, какъвто си-най добронамерено и с най -добро чувство. Само да не пречиш на другите и да не лъжеш...защото става по-лошо. Думата "ЛУД", малко хора знаят това, произлиза от сричката "УД". УД, това значи, част от цялото. Уд е твоят косъм, косъмчето от мигличката ти, всяка твоя клетка или част от теб, с име или без име.ПРоизводни от тази сричка са:блуден- блудния син на Бога, луд-това още не е блудния син-не се е осъзнал. муден-този няма и да се осъзнае.Чуден-нещо става , усеща нещо, но не сгрява от къде му идва и се чуди и мае.... и т.н. Труден....и т.н Луд е всеки, който не осъзнава себе си, като част от Цялото. Ако осъзнаваш че си част от Цялото, изглеждаш луд, но не си. Тогава ти е все едно, какво мислят хората за теб.

Тема Има ли лек Винови [re: Отговор]  
Автор ВИ ()
Публикувано06.05.00 14:35



Усмихвам ти се :-) Напоследък взе много да ми харесваш :-)

Тема Има ли лек Винови [re: ВИ]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано06.05.00 15:23



Ви, аз винаги съм ти харесвал.Но трябваше да ме опиташ....а това става винаги с дърпане назад.Знаеш, понякога сескараш с някой и....той ти стане гадже или съпруг....ха ха ха ха ха Приятел демек де... Лудите се отличават от останалите. Те правят лудории и около тях винаги е по-така.....де, от колкото около нормалните. Нормалните са скучни и еднообразни.Те могат да те убият със скуката си. Затова хората се опитват, постоянно да изглеждат по -така. И се вихрят моди, прически, облекла, обувки, коли,лъжи, глупости и тинтири-минтири, украшения.... ум да ти зайде. НО всичко това е външно-механично. Съблечи един изискан президент гол-и виж какво ще стане. Ще умреш от смях...ха ха хаха Та той си е глупак от всякъде, само глупак воже да застане там и да се прави че управлява неща, които не зависят от него. Той е като един ватман, на голямо транспортно средство. Като един регулировчик на сложно кръстовище. Но хората...са като рибките, те гледат лъскавото и различното. Те търсят външния блясък и ...му подражават. Виж колко момчета и момичета са с прастени и ланци по вратовате. Това за такива като Мулето е крясък: "Вижте колко съм беден и материален." Вълнува ме златото, защотого нямам и се стремя към него.......ДАЙ ДАЙ....ДАЙ . Това е нормалното, когато се правиш на такъв, какъвто не си. Ненормално изглежда днес, да не се правиш на никой. Ненормално е да си такъв какъвто си. И да не ти пука от нищо и никого...... Това дразни...но и допада...Мулето знае това...и ти се усмихва.. най приятелски.

Тема Евала!нови [re: МУЛЕ]  
Автор ВИ ()
Публикувано06.05.00 16:45



Муле, обичам те! :-) Това беше най-страхотното ти изказване! Браво! Само дето ... нещо се притесних. Щом вече и аз взех да се съгласявам с теб, дали значи че и аз съм лудичка? ;-)))

Тема Има ли лекнови [re: МиГ-31]  
Автор Sin ()
Публикувано06.05.00 17:35



За какво ти е лек? Лудостта прави индивидуалността...индивидуалностите оцветяват живота и го правят...жив...което за слънцето е без значение, но за съзерцаващия изгреви и залези...

Тема Евала!нови [re: ВИ]  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано06.05.00 17:59



Думата ЕВАЛА,произлиза от ЕВА. Ева когато хареса някой, му казва така. Мулето прави отстъпка назад. То казва:Ево, дево, не харесвай мулето и не се очаровай от него. Защото след всяко обарование, изва разочарованието . По добре, казва Мулето,усети, че нещата не идват от Мулето , а някъде там...отвътре.То теб. Ти имаш "нужда" от нещо, вътре в теб....ного объркваш с нещо, "вън" от теб. С Мулето например. Мисли Ви, това на рамената ти е дадено да МИСЛИШ. А това в гърдите, ти е дадено да усещаш. Ползувай ги и двете едновременно....като радар. Тогава, някъде между тях, ще откриеш и себе си..... Пожелавам ти го....казва Мулето.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.