Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:15 26.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ?!нужни ли сте ми?!  
Автор Z ()
Публикувано24.04.00 13:30



...I thought that we would just be friends... ...music is my only friend until the end...

Тема ?!нужни ли сте ми?!нови [re: Z]  
Автор nicol ()
Публикувано24.04.00 19:44



Отговори си сама на въпроса.Ако можем да ти помогнем с нещо,значи сме ти нужни.Ако доидеш отново в клуба,значи си имала прияина да се върнеш.

Тема ?!нужнa ли съм ви?!нови [re: Z]  
Автор Z ()
Публикувано24.04.00 20:15



...ne bukvalno, ne lichno, no... ................................................. Mozje bi iskam da izhvyrlia ot sebe si, normalnata choveshka zavisimost ot drugite! Ne mozje li da sym samodostatychna, nezavisima! Kogato kotka me uhape, moga da go priema, no kogato, chovek, poznat, priatel me narani ... Zatvariam se i pravia porednia opit da dokazja, che moga da zjiveia bez hora! No vinagi ima sledvasht, i sledvasht neuspeshen opit! ?!нужнa ли съм ви?! ako niakoj mozje da si pozvoli da me narani, poema riska da me zagubi, t.e. niama nuzjda ot men! a az sym v kapan, imam neistova nuzjda da byde do men! Togava????????? PS:) s temperatura sym i tova, predpolagam, ima goliamo vlianie vyrhu moite misli, t.e. vyrhu moeto bezmislie!:)

Тема ?!нужнa ли съм ви?!нови [re: Z]  
Автор nicol ()
Публикувано24.04.00 20:25



Никои не може да живее без хора около себе си.Дори това,че търсим контакти помежду си тук го доказва.Е,лично на мен си ми нужна.Хужем ми е всеки,скоито мога да поговоря,без да внимавам какво ще кажа,защото после ще бъда обсъждана,иронизирана и т.н.Добре дошла!

Тема ?!нужнa ли съм ви?!нови [re: nicol]  
Автор Z ()
Публикувано25.04.00 10:59



Blagodaria za gostopriemstvoto! Neveroiatno e da sreshtnesh podobno otnoshenie ot nepoznat! Nadiavam se, che nikoj niama da se zasegne ot moiata agrsia, bunt sreshtu vsiakakyv tip obshtnosti ili moiata lichna zavisimost ot tiah! Da, az imam nuzjda ot vas! I trudno shte si prostia tova!!!!!!!!!!!

Тема ?!нужнa ли съм ви?!нови [re: Z]  
Автор Emily ()
Публикувано25.04.00 13:56



Вземи си <Десет неща, които мразя в теб>. Там имаше едно момиче, което отблъскваше всички около себе си, защото се страхуваше, че ще го наранят. После разбра нещо много важно...Филмът има и много свежарски моменти, така че ще се и посмееш, мисля че имаш нужда от това. Аз лично не мога да живея изолирана от хората, каквото и да е цената. Като дръпнеш чертата положителните страни са повече от отрицателните. Ако си нямаш никого в момента, дръж се за семейството си . Не отблъсквай хората. Бъди предпазлива, но не и враждебна и се усмихвай повече. УСПЕХ!

Тема ?!нужнa ли съм ви?!нови [re: Emily]  
Автор Z ()
Публикувано25.04.00 14:22



:))))))((((((: shte opitam!

Тема ?!нужни ли сте ми?!нови [re: Z]  
Автор Gandalf ()
Публикувано26.04.00 11:57



Dejl Karnegi ... knigite sa pisani v nachaloto na veka, no sa aktualni i dnes (a naj verojatno shte bydat aktualni i oshte mnogo dylgo vreme). Udivitelno e kolko prosti sa "pravilata" vytre i kakyv efekt imat :-)


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.