Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 10.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ...за грешката ипрошкатанови  
Автор nicol ()
Публикувано17.04.00 16:06



Къде е границата до която можеш да простиш?

Тема ...за грешката ипрошкатанови [re: nicol]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано17.04.00 19:34



Всеки сам я определя.

Тема ...за грешката ипрошката [re: nicol]  
Автор LA_PIOVRA ()
Публикувано17.04.00 23:01



............ бих искала всичко да мога да простя, но има нещо като Его, което е много чуствително и самолюбиво ....... ... все си мисля, че е блаженство да прощаваш, а ако не можеш, поне се опитай да разбираш и не обвинявай ......... а колко е лесно да се каже .......

Тема ...за грешката ипрошкатанови [re: nicol]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано18.04.00 08:45



Стискам ви палци ! :)

Тема ...за грешката ипрошкатанови [re: nicol]  
Автор Gandalf ()
Публикувано18.04.00 09:19



Zashto trjabva da ima granica? Da proshtavash e blago dadeno na vseki (e kolko se vyzpolzvat ot nego e druga tema) Chetoh njakyde che da prostish greshkata na njakoj e ot polza i za samija tebe ... struva si da pomisli za tova chovek :-) Nikol ako iskash spodeli vyv vryzka s kakva sluchka zadavash tozi vypros. Mozhe da se okazhe che problema e drugade.

Тема ...за грешката ипрошкатанови [re: Gandalf]  
Автор nicol ()
Публикувано18.04.00 10:26



А кога това благо преминава в липса на самоуважение и загуба на достоинство.Когато простиш нещо на човек,тои рядко го осъзнава,всичко се повтаря и се полуяава порочен кръг.

Тема ...за грешката ипрошкатанови [re: nicol]  
Автор SAMEnce ()
Публикувано18.04.00 15:11



Proshtavam siii, proshtavam si i vseki put kazvam e ne ne trqbva . Mnogo mi e trudno, gotova sum vseki edin den da teglq chertata , da se otkaja , da kaja krai na vse ki i na vsichko. strashno nepostoqnstvo me drusa.. no kato proshtavam si kazvam eto- moga da razsujdavam malko po-trezvo da opredelqm koe mi haresva i koe ne ...a na men malko neshta mi haresva:( i perfecionizm, me drusa iiiii tolkova drugi neshta:)) gotino e da prostish , chuvstvam se dobre:)

Тема ...за грешката ипрошкатанови [re: Drug Vasko]  
Автор stranger ()
Публикувано18.04.00 21:11



Общо взето на много малко хора им пука дали ще им бъде простено или не

Тема ...за грешката ипрошкатанови [re: nicol]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано18.04.00 21:19



Дали пък са малко ? Щото останалите са злобари.

Тема ...за грешката ипрошкатанови [re: nicol]  
Автор LA_PIOVRA ()
Публикувано18.04.00 23:40



Никол, пишеш за самочуствие и достойнство ...... ако имаш сили да простиш и продължиш - направи го, ако само се измъчваш ден след ден - откъсни се! ....... помисли първо за себе си все пак ..... :-))) успех!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.