Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема aрхетипове на трикстера  
Автор eranos ()
Публикувано06.04.00 20:05



съвременни проявления на фокусника от африканската митология

Тема aрхетипове на трикстеранови [re: eranos]  
Автор ortodox ()
Публикувано16.04.00 20:27



ха така

Тема aрхетипове на трикстеранови [re: eranos]  
Автор eranos ()
Публикувано19.04.00 21:23



архетип проявление на колективното несъзнавано трикстер е фокусника в нас лицемера лъжеца хитреца тариката невротичният компонент на живота ни нали не сте такива ?

Тема aрхетипове на трикстеранови [re: eranos]  
Автор nicol ()
Публикувано20.04.00 19:42



От какво си толкова депресиран?Всеки може да чете спезиализирана литература и да борави с терминологията след натрупване на достатъчна база данни.Какво се опитваш да скриеш зад всичко това?Мисля , че ако просто споделиш пробемите и трвогите си,ще се почувстваш много по-добре

Тема aрхетипове на трикстеранови [re: nicol]  
Автор eranos ()
Публикувано20.04.00 21:41



проблема ми е че не мога да намеря смисъл на живота си за жалост сме обречени а тази терминология я натрупах защото си мислех че ще намеря сродни души които са на една вълна със моите търсения ако някои е адекватен на това то тои е на моята вълна донякъде исках да унижа самочуствието с което някои участници в клуба унижаваха други по незнаещи.тук има място за всеки знаещ и питащ.мисля че докарах нивото на общуване на едно ниво.сега всеки е естествен участник в разговорите а не коментатор на психическият ни статус. знаеш ли никол благодарение на мулето и един негов въпрос научих нещо ново за библията .за да му отговоря се разрових в тълкувания на новият завет от св.иоан златоуст и намерих интересн отговор на проблема за мъртвите хора тост души.ето това е израстване.ако се бяхте запитали какво стои зад тази терминология щях да ви кажа да прочетете тълковен речник на психическите термини на юнг от евразия абагар.щяхте да си тръгнете натежали интелектуално .основният въпрос е защо. наясно съм с комплекса си за малоценност и неговото компенсиране.дерзаи никол и си задаваи въпроси на които можеш да намериш отговорите сега.тук.в този живот.обичам ви

Тема aрхетипове на трикстеранови [re: eranos]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано21.04.00 07:34



Др-Инстинкт ! Моля ви вземете се в лапи. Прочетете написаното от мен до ВИ в темата "Vuzmojno li e , Gospodi... ". Там има нещо интересно за самочувствието ви. А за смисъла на живота може да си поговорим по-обстойно друг път.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.