Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 17.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема КОМПЛЕКС!?нови [re: LA_PIOVRA]  
Автор Рина ()
Публикувано29.03.00 00:46



Съгласна съм с Психо, трябва да се чете повечко, когато интересът е задълбочен. Но като че ли тук не става въпрос за научен спор, а за негативна настройка към нещо, звучащо непознато и .... възбуждащо. Плашещо, затова отричано, но съмнението и безпомощността да се разбере какво там вътре в нас цъка е важно, затова, дерзайте!

Тема Рина ...нови [re: LA_PIOVRA]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано29.03.00 07:29



Намирисва ми на психоложка ?

Тема КОМПЛЕКС!?нови [re: LA_PIOVRA]  
Автор Gandalf ()
Публикувано30.03.00 10:58



Syglasen sym s izkazanite mnenija che za tochnite definicii si ima knigi ;-) No klubovete za kakvo sa? Ne li "da si pocheshem ezicite" ;-) I oshte neshto Rina - Dobre Doshla v Kluba :-)

Тема КОМПЛЕКС!?нови [re: LA_PIOVRA]  
Автор Рина ()
Публикувано31.03.00 23:16



Благодаря, Gandalf :-)

Тема КОМПЛЕКС!?нови [re: LA_PIOVRA]  
Автор Hridi ()
Публикувано06.04.00 09:49



... нямаме КОМПЛЕКСИ !? (... аз моите си ги признавам, до един, барабар с неосъзнатите ;-)). Е така поне в един малък процент от случайте , мога да се хвана кога ме водят те, а не аз тях ;-))) Що до думата "комплексар" (подобно на "егоист" и други такива думички) се използва предимно за манипулация ;-) ... На кои му пука какво е точното определение за "комплекс", след като "точно определение" не значи нищо !? .. "моето" определение е интуитивно и за мен "комплекс" е всичко, което ни пречи да възприемаме реално външния свят, ... т.е. всичките ни навици и убеждения! ... е тогава , кои може без комплекси !? ;-))) И така в това да имаш комплекси, няма нищо лошо, лошо-то е когато ти пречат на самия теб да постигнеш примирие със себе си !! (... е това си беше лично мнение ;-)) Благодаря за вниманието !! Христо (hridi@mail.com) http://homes.arealcity.com/hridi

Тема КОМПЛЕКС!?нови [re: LA_PIOVRA]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано06.04.00 22:03



Става ми интересно - щото аз не съм наясно с определението за комплекс, ако има такова. Та чудя се - това , комплекса де - дали е неизбежно? И дали означава нещо като съвкупност от самооценки или съвкупност от качества, умения ? Как би изглеждал човек , който няма комплекси ? И все пак какви видове комплекси има ? Само като оценка на качествата на индивида ли ? Делят ли се на собствени (изработени от него) и чужди (насадени отвън)? Хайде, нека се намеси психолог !

Тема КОМПЛЕКС!?нови [re: LA_PIOVRA]  
Автор Pineapple ()
Публикувано12.04.00 17:15



ако на всеки разрушителен комплекс отговаря по един градивен, кой е градивният на комплекса за малоценност. Отговори ми - спешно е!!!!!

Тема КОМПЛЕКС!?нови [re: LA_PIOVRA]  
Автор hkkl ()
Публикувано25.04.00 10:46



jgjk,.kkkkuyy


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.