Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ПАРАПСИХОЛОГИЯнови  
Автор LA_PIOVRA ()
Публикувано19.03.00 23:32



НЯКОЙ ИНТЕРЕСУВА ЛИ СЕ ОТ ПАРАПСИХОЛОГИЯ? БИХ ИСКАЛА ДА СИ ПОЛАФЯ С НАКОЙ НА ТАЗИ ТЕМА... ИМА И ЕДНА РУСКИНЯ (НЕ МОГА ДА СЕ СЕТЯ ИМАТО Й), КОЯТО ВОДИ НЯКАКВИ КУРСОВЕ НА ПОДОБНА ТЕМАТИКА. СЪГЛАСЕТЕ СЕ ВСЕ ПАК, ЧЕ КНИЖКИТЕ САМИ ПО СЕБЕ СИ НЕ СА ДОСТАТЪЧНИ. ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!

Тема ПАРАПСИХОЛОГИЯнови [re: LA_PIOVRA]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано20.03.00 05:31



Лелее, подхващаш огромна тема .... Ако някой ти отговори, ще си отприказвате. Най-добре да говорим за телепатия. Така ако я усвоим, останалата част от разговора ще е телепатичен :)) Знаеш ли, ако трябва да съм сериозен, бих ти казал че човек не бива да се захване с парапсихология преди да е изучил добре ефектите на внушение, защото това е основния проблем в парапсихологията - хората често си внушават "открития" в тази област. Иначе идеята е добра.

Тема ПАРАПСИХОЛОГИЯнови [re: LA_PIOVRA]  
Автор LA_PIOVRA ()
Публикувано20.03.00 19:34



o.k. ;-) radwam se che si namerih sabesednik! ;-) no shte ti otgovoria po- kasno tazi nosht. RUSKINIATA SE KAZVASHE ELENA VAKULENKO (dano ne me laje pemetta) AKO NIAKOI IMA INFORMACIA ZA NEIA, DA MI PISHE!

Тема ПАРАПСИХОЛОГИЯнови [re: LA_PIOVRA]  
Автор LA_PIOVRA ()
Публикувано21.03.00 00:25



уопс.... доплувах и ето ме пак съм тук! ...хм...... Васко, това че конкретизира темата не значи, че я направи по- лесна... ;-)) и ми е странно и ми е сладко, че реши да подхванем тази тема... точно днес разказвах на мои колежки за експеримента, проведен на Неотилиус (извини ме, ако бъркам името - въпрос на превод). За това се замислих вчера. Случи ми се нещо интересно - да познаеш нечие име - то просто изниква в главата ти, а избора дали ще го кажеш си е изцяло твой. Е казах го... и за моя най- голяма изненада бях познала! Готино, нали?! Всъщност мога да говоря само за спонтанна телепатия, а за другата - да питам. Но като се замисля... Спонатнно ли е да питаш нещо някой в мислите си и да получиш отговор чрез устните му? Телепатия - предаване на мисли чрез разстояние, енергии, емоции, страхове, умора... Ау-у, това ми е страшен проблем, каквото съм си главоного мекотело действам като попивателна. Писна ми да поемам хорските отрицателни емоции върху себе си. Не мога да говоря с изморен човек, след което да не се чуствам изцедена като октопод под парещо слънце. Знаеш ли как мога да се предпазя от това, да се позатворя поне мъничко? Телепатия ли е да си ядосан някому и същевременно на него да му се случват всевъзможни гадости и нищо да не му идва отръки? Телепатия!? - Имам си една книжка - учебен курс на Мюнхенския Институт по Парапсихология (която за съжаление е на руски и трябва веднъж да се боря с езика и втори път с материта), та в нея Телепатията е Лекция 15, а последните две(25та и 26та) разглеждат Материализацията, Телепортацията и Философския камък ( та се сетих за МУЛЕ-то ;-)))..... сямтай колко път има да извървя докато стигна същината на проблема... ;-))) Телепатията качество ли е или способност? Защо е по- силна при кръвната родственост? Защо на едни им се отдава без да са чели лекциите на Мюнхенския....., а други каквото и да правят...... е напразно? Може ли да искаш да изпратиш послание някому по телепатичен път, а до да достигне до друг човек? Ако не друго поне ти нахвърлях няколко въпроса... ;-)) С УВАЖЕНИЕ: LA_PI

Тема ПАРАПСИХОЛОГИЯнови [re: LA_PIOVRA]  
Автор Gandalf ()
Публикувано21.03.00 07:27



Njakolko vyprosa kazvash ... to si e cjala kamara vyprosi ;-))) Kakto kaza Vasko temeta e ogromna i ... struva mi se izliza malko izvyn tematikata na klub "Psihologija", kojato kato nauka e dosta po konservativna ;-) A kolkoto do vyprosa dali mozhesh da se zashtitish po njakakyv nachin pyrvo mi otgovori ti na edin vypros ;-))) Imash li otnoshenie kym njakakva religija - t.e. vjarvashta li si?

Тема za Elena Vakulenko [re: LA_PIOVRA]  
Автор Gandalf ()
Публикувано21.03.00 07:29



Elena Vakulenko beshe izdala njakolko knizhki na Bylgarski - osnovno svyrzani s prakticheskata magija. mislja che v njakoja ot tjah imashe i nachin da se svyrzhesh s neja (ako ne me lyzhe pametta)

Тема ПАРАПСИХОЛОГИЯнови [re: LA_PIOVRA]  
Автор Gandalf ()
Публикувано21.03.00 07:32



za lafeneto - lesno :) kazhi kakvo obache tochno te interesuva?

Тема ПАРАПСИХОЛОГИЯнови [re: LA_PIOVRA]  
Автор Drug Vasko ()
Публикувано21.03.00 07:44



Що си мислиш, че мога да ти отговоря ? Случвало ми се е да получа телепатично информация, ама не го контролирам още. То това е особена нагласа, няма как да се обясни. Човек се учи да я достига. Аз още не мога. Как тогава да ти говоря за това ? Много неща се придобиват по рождение - характер например. И не зависи от родителите. А с него са свързани навярно и такива неща като телепатията.Честно казано не мисля че има телепатичен ген, ама знам ли... Виж, за да не си като попивателна има разни трикове, например си представи че си в черупка от яйце - тогава се предпазваш. Така казват. Когато оценяваш дали си осъществила телепатия е много важно да си даваш сметка доколко е въпрос на съвпадение. Уверявам те, че почти винаги хората наричат телепатия едно просто съвпадение. Не ме карай да ти го доказвам. Това можеш и сама. Просто използвай октоподския си мозък. Може да се нарече и телепатия, когато влияеш на поведението на друг човек, ама хората му викат омагьосване, урочасване, зависи. Знаеш, има разни магьосници за тези работи. То и сам човек го може. Случва се често, особено ако другия е болен. Болния е по-податлив на лоши мисли. А имам тука един познат, дето всичко му е наопаки. Даже се разболява често. Може да изпратиш послание до един, а то да достигне до друг. Това е твоето неумение. Дерзай, ако усвоиш телепатията, дай да си потелепатстваме ! :))

Тема ПАРАПСИХОЛОГИЯнови [re: Drug Vasko]  
Автор Heh ()
Публикувано21.03.00 21:11



На някои хора гласовете в главата им изчезват като започнат да си взимат по-редовно лекарствата :-P

Тема ПАРАПСИХОЛОГИЯнови [re: Gandalf]  
Автор LA_PIOVRA ()
Публикувано21.03.00 23:02



по отношение на религията - християнака съм..... грях ми на душата, че не поста...... ;-)


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.