Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 28.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови  
Автор Maшинaтa ()
Публикувано12.02.12 21:09



Та въпроса ми е добре ли е да умреш и да си мъртъв? Как се чувстваш тогава и какво представлява Смъртта? Нещо добро ли е? Благородно ли е? Трябва ли да го правиш? Трябва ли да се самоубиеш, ако така трябва и така трябва пред съвестта си да постъпиш?

Все такива мисли ми минават. Лягам и ставам със Смъртта. Нищо друго. Просто какво е чувството да си мъртъв? Някой знае ли? И по-добре ли е от това да живееш, тоест да се мъчиш в гадост и тъга, в мизерия и затвор?

Интересно ми е мнението на Психолозите, по въпроса за Смъртта и как е редно и кога да сложим край на живота си.

Редактирано от Maшинaтa на 12.02.12 21:11.



Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: Maшинaтa]  
Автор WorldChamp ()
Публикувано12.02.12 21:19



Блъди, ти ли си, бре!

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"


Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: WorldChamp]  
Автор Maшинaтa ()
Публикувано12.02.12 21:26



Аз съм.



Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: Maшинaтa]  
Автор WorldChamp ()
Публикувано12.02.12 21:46



О, ОК



Да, по темата- никой не знае какво е, защото още никой не се е върнал да разкаже как е.

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"

Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: WorldChamp]  
Автор Maшинaтa ()
Публикувано12.02.12 21:54



Защо тогава не опитат хората да разберат какво е? Като ти е зле и лошо и гадно не е ли по-добре да умреш, за да разбереш как е? Като няма смисъл от живота тук, защо да го живея?



Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: Maшинaтa]  
Автор WorldChamp ()
Публикувано12.02.12 22:15



Защото така казва Бог. Само Той има право да решава кой кога ще си отиде от този свят. Ти трябва да Му се довериш и да поставиш живота си в Неговите ръце. Когато ти е трудно, Той трябва да е твоята утеха. И трябва да продължаваш да крачиш по своя път, стъпка след стъпка. И да правиш всичко възможно, за да си помогнеш сам. Останалото е в Неговите ръце.

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"


Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: WorldChamp]  
Автор Maшинaтa ()
Публикувано12.02.12 22:27



Бог не знае, че аз съществувам. И затова не ми е дал таланти и способности по рождение. Трябва да умра, за да докажа, чрез Смъртта, че ме има.

Живота си е мой, а не негов. Ако не е мой, защо тогава не ми даде способности като му се молих някога?

Не му вярвам. Той не ме иска, както хората не ме искат. Това значи ли, че трябва да умра?



Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: Maшинaтa]  
Автор WorldChamp ()
Публикувано12.02.12 22:45



Не, не значи. Това значи, че трябва да млъкнеш и да си лягаш, а утре да станеш рано и да идеш на работа!!!

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"


Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: WorldChamp]  
Автор Maшинaтa ()
Публикувано12.02.12 22:54



Много грубо изказване от твоя страна. И гротестко, естествено. Толкова лишено от смисъл, че направо е смешно. Това въобще не означава, че ме разсмива. Все едно и мненията на други хора, ще са ми интересни.

Редактирано от Maшинaтa на 12.02.12 22:57.



Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: Maшинaтa]  
Автор WorldChamp ()
Публикувано12.02.12 22:57



Какво му е грубото? Нищо грубо не съм ти казала.

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.