Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 28.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема прости хоранови  
Автор s0000 (непознат )
Публикувано12.07.10 19:43



напоследък все по-усезаемо изпитвам агресия към хора, които считам че са глупави най-общо казано. не желая да общувам с такива хора, не считам че те трябва да имат същите права като интелигентите хора и т.н. и по-всякакъв начин се опитвам да дискриминирам такива хора- показвам им че не искам да говоря с тях, заяждам се, злопоставям ги и т.н. което ми пречи тъй като съответно като общувам с такъв човек се дразня и се ядосвам и тези чувства все повече ескалират.
искам да намеря някаква информация по тази тема. да си обясня причините поради които са ми такъв трън в очите и да разбера дали аз всъщност нямам проблем а не те.



Тема Re: прости хоранови [re: s0000]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано12.07.10 20:14



Какво да ти кажа, може би ето това нещо, което си открил сам е по-ценно и по-истинско от много сдъвкани лъжи в книгите.

Моето мнение е, че е твое право да работиш за собствения си интерес, за своите ценности, светоусещания, гени, да се сдружаваш и подкрепяш с хора, които са ти симпатични.... Ако имаш някаква сила, примерно интелектът е твоята сила, трябва да я използваш, иначе ще се окаже, че сам си се спрял и сложил в капана на бездействието. Докато други дори с простащина, все пак не са се спряли, ами са проявили нещо. Значи може би те е яд, че те проявяват действие, а ти все още не в същата степен (или със същата увереност, изпитвайки нужда да се консултираш тук). Ако ти реагираш както искаш според мен (не че гарантирам), няма да остане яд, ами просто надпревара на тактики и стратегии.



Тема Re: прости хора [re: s0000]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано12.07.10 21:59



Е, и аз не обичам да общувам с глупави хора, но пък не пиша Усезаемо.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: прости хоранови [re: paзбиpaм]  
Автор s0000 (непознат )
Публикувано12.07.10 22:33



браво 'разбирам' , всички много се гордеем с теб че знаеш как се пише 'осезаемо'. чудесно включване, на място и така остроумно. супер си





Тема Re: прости хоранови [re: s0000]  
Автор blood2 ()
Публикувано12.07.10 22:40



"злопоставям"

Леле, какви грешки правиш. Ти пък да не си гении. Ами запетайките? Поне 1 000 грешки имаш.



Мечтата ми е да съм Нормален, тоест Идиот.

Тема Re: прости хоранови [re: s0000]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано13.07.10 12:03



Грешка в заглавието. Липса на главна буква. "Усезаемо" се пише с "о". Неправилна конструкция на изречението. Липса на главна буква. Липса на запетая. Липса на запетая. Липса на интервал. "Злопоставям". Липса на запетая. Липса на запетая. Липса на главна буква. Липса на главна буква. Липса на запетая. Липса на запетая.

Препоръки: Направи си IQ тест и ако изкараш под 100 - проблемът най-вероятно е при теб. Прочети поне няколко книги, пък може и да се научиш да пишеш.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: прости хоранови [re: s0000]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано13.07.10 15:19



Като прочетеш хората по-долу, ще видиш колко милостива и мека съм била.


Може би нямаше да ни направи такова впечатление, но след като изяви претенцията другите да са прости, а ти супер ... ами ще търпиш основателната критика. Толкоз.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: прости хоранови [re: blood2]  
Автор blue jewel ()
Публикувано14.07.10 20:34



"Злопоставям", скъпи ми Блъд, е механична грешка, докато:
- гениЙ е в ед.ч., а гениИ - в множествено (няма как един човек да е много гении).
- за запетайките точно ти нямаш право да му пишеш, защото не съм виждала да слагаш такива пред "че", "за да" и т.н., където е задължително.
Все пак поздравления, повече грешки нямаш в тези 2-3 изречения.

До автора на темата - според мен е донякъде нормално, природно заложено това. Интересното е, че природата ни е заложила едно, а обществото и неговите ценности ни учат на точно обратното. Кого да слушаме е въпрос може би на преценка според обстоятелствата.

Редактирано от blue jewel на 14.07.10 20:35.



Тема Re: прости хоранови [re: s0000]  
Автор ellynora (новак)
Публикувано05.08.10 14:43



предполагам, че страдаш от мания за величие или депресивна психоза.



Тема Re: прости хоранови [re: s0000]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано11.08.10 11:08



А има ли някакъв критерии кой е глупав и кой има интелект? Ако е нещо средно? Кой определя това? Кой те кара да общуваш и защо изобщо обръщаш внимание на хора, които не харесваш?

Hot stuff


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.