Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 27.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Проблеми със съсединови  
Автор dbrmr (непознат )
Публикувано18.10.09 15:46



Здравейте,
имам преблем със съседите, който вече стана сериозен.
Кооперацията ни е от един вход, и всички паркираме колите си отпред, но понякога няма достатъчно място. Някой за втори път ми пука гумите с нож, и то винаги по две за да немога да я оправя веднага. Готов съм до обиколя всички апартаменти и да питам дали те са ми направили мръсно, сигурен съм че никой няма да си признае, но се надявам от реакцията на хората, като им задам директен въпрос да мога да разпозная извършителя. Когато го разпозная ще го попитам какъв му е проблема и ще се опитаме да го разрешим, после ще разрешим моя проблем с разхода за гуми, който тази година вече е 600лв. а тепърва трябва да купувам зимни гуми.

Ще се радвам ако ме посъветвате как да задам въпроса на съседите и каква реакция да очаквам да видя във виновника.



Тема Re: Проблеми със съсединови [re: dbrmr]  
Автор Meceчka (hallucination)
Публикувано18.10.09 17:14



Ти имаш ли конфликт с някой от комшиите?

Ако не - това с пукането на гумите ми звучи като постъпка на душевноболен. Освен ако не е някаква детска или тийнейджърска гавра, по-добре изобщо не се занимавай да си търсиш правата сам, а потърси съдействие от полицията.
Такива хора са опасни.



Тема Re: Проблеми със съсединови [re: Meceчka]  
Автор OcA3нaт (отседнал )
Публикувано18.10.09 17:39



Само на теб ли ги пукат?

Еволюция е да предаваш най-доброто от себе си ,а егоизъм е да го запазиш за себе си.


Тема Re: Проблеми със съсединови [re: Meceчka]  
Автор dbrmr (непознат )
Публикувано19.10.09 10:00



Нямам конфликт със съседите, аз живея там от 4 месеца, дори не ги познавам.
Да само на мен.

Редактирано от dbrmr на 19.10.09 10:01.



Тема Re: Проблеми със съсединови [re: dbrmr]  
Автор OcA3нaт (отседнал )
Публикувано19.10.09 10:20



,забелязал ли си типажите мъже ,които живеят там , някой не ти ли е направил впечатление? провокирай ги ,например в асансьора като се возиш с някой или докато чакате асансьора

Еволюция е да предаваш най-доброто от себе си ,а егоизъм е да го запазиш за себе си.


Тема Re: Проблеми със съсединови [re: dbrmr]  
Автор killah (absolut)
Публикувано19.10.09 11:30



Всъщност, аз не разбрах твой ли е апартаментът, под наем ли си? Може да има някакви неписани правила сред комшиите и ти да ги нарушаваш. Спираш ли на "чуждо" място? Затапвал ли си нечия кола? Защо, въобще реши, че е съсед? Имал ли наблизо нощно заведение; кръчма? Наоколо много цигани?
Сега поразмислих и най-вероятно да си спирал на нечие място и това да дразни някой от комшиите ти като по този начин иска да те накара да си намериш друго място за паркиране. Изглежда много краен ход, а полицията едва ли ше тръгне да се занимава - щом и ти самият нямаш представа кой е....

Карай ТРЕЗВЕН - Спаси Човешки Живот!!!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от killah на 19.10.09 11:35.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от killah на 19.10.09 11:36.</EM></FONT></P>

Редактирано от killah на 19.10.09 11:37.



Тема Re: Проблеми със съсединови [re: killah]  
Автор OcA3нaт (отседнал )
Публикувано19.10.09 11:51



хаха- какво значи ,че е спрял на чуждо място . Пред моя блок също имаше такива , които си бяха въобразили ,че си имат свое място и точно за 3 месеца им разказах играта , сега си спирам където видя празно място ,защото по закон няма мое и твое в това отношение , а това че някой малоумник си е внушил ,че като е спирал там 50 пъти и вече само той ще си спира си е негов проблема

Еволюция е да предаваш най-доброто от себе си ,а егоизъм е да го запазиш за себе си.


Тема Re: Проблеми със съсединови [re: OcA3нaт]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.10.09 12:54



При нас имаше подобен проблем, като спирам около нашият вход ням апроблем, но спра ли пред съседният - единият път ми свиха РАМОТО на чистачката (беше зимата и като ги включих едната си остана във въздуха), а вторият пък ми бяха развили всички болтове на гумите (наполовина и при шофиране се отвиха, добре че не ме зипревари някоя и друга гума, че ....), но това за мен са наистина душевноболни хора и нормален разговор надали ще подейства



Hot stuff

Тема Re: Проблеми със съсединови [re: jana]  
Автор OcA3нaт (отседнал )
Публикувано19.10.09 13:04



чувството за собственост и собствена значимост ги прави такива, такива трябва да им се покаже че няма да е на тяхното

Еволюция е да предаваш най-доброто от себе си ,а егоизъм е да го запазиш за себе си.


Тема Re: Проблеми със съсединови [re: OcA3нaт]  
Автор killah (absolut)
Публикувано19.10.09 13:07



успокой се малко - ясно, че няма "мое" и "твое"

Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.