Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 01.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дураците трият тази тема от клубовете....  
Автор Дypakoycтoйчив (баннат от дурак)
Публикувано10.05.09 00:53



1.Всичко което става и се случва в природата и космоса е ПОДЧИНЕНО НА ТОЧНИ И СТРОГИ ЗАКОНИ!
2.Тези закони не са измислени от човешкия ум и интелект - а от Висшия Разум! И се спазват безотказно от галактики, планети, слънца и всякакви космически обекти. И от всичко живо и неживо на планетата Земя.

3.Човекът е единственото същество, КОЕТО НЕ ЕБАВА ДА СПАЗВА НИКАКВИ ПРАВИЛА И ЗАКОНИ. И ги нарушава поголовно и повсеместно нон стоп...... И.... колкото и да странно се кефи от това - макар че му носи само болки и страдания.... Защото двукракият неидентифициран обект наричан "Корона на Творението" е мутирал и се е превърнал в садо-мазохистично човекоподобно изчадие.
Т.е. вместо да търси Мир и Хармония с другите себеподобни двукраки и се радва на съществуванието си и живее в Щастие и разбирателство - това изчадие само търси повод и начини да напада, да оплюва, да се зъби, да хапе и осира всяко друго себеподобно БЕЗ ПОВОД И ПРИЧИНА!!! Ей тъй - за собствен кеф..... Баси кефа.... Пълен ужас и безизходица! И никакъв мир и спокойствие.....

Клубовете в нета са едно огледало на тази човекоподобна трагедия!

Когато се създадоха тези форуми за комуникация и размяна на мнения и разбирания бе създаден и Правилник за участие. И всеки доброволно при регистриране на ник се съгласи да го спазва. М/у многото точки регулиращи правата и задълженията на юзърите НЯМА НИТО ЕДНА ТАКАВА ТОЧКА:


Всеки юзър-лузър и неудачник и комплексар в своя живот има право да се лепне за избран от него юзър и да го преследва до дупка из всички клубове като го напада, оплюва, ругае, подиграва и обсипва с обидни епитети КАТО ПРАВИ НЕВЪЗМОЖНО ЗА ТОЗИ ЮЗЪР ДА ПИШЕ СВОБОДНО И СПОДЕЛЯ СВОИТЕ ОПИТ И ВИЖДАНИЯ ЗА НЕЩАТА.

Но на практика виждаме абсурд след абсурд из клубовете.
Клубове със специфично тематика като тези от раздела "Религия и мистика" които по силата на здравия разум и логика са СЪЗДАДЕНИ И ПРЕДНАЗНАЧЕНИ ЗА ФЕНОВЕ НА ТЕЗИ ТЕМАТИКИ на практика са нападнати и обсебени от ВРАГОВЕ НА ТЕМАТИКИТЕ - ПРОТИВНИЦИ НА ТЕМАТИКАТА ИМ. Т.е. първосигнални атеисти недоразвити интелектуално и духовно, за които не съществува нищо отвъд материята и "око да види - ръка да пипне" и са далеч ама много далеч от това ниво на еволюция, което ще им позволи да си представят и други неща невидими с просто око И ВСЕ ПАК СЪЩЕСТВУВАЩИ и ВЕЧНИ. За тях понятия като "Бог-Творец", "Духовно осъзнаване", "СебеРеализация", "Просветление" или "Откриване на Истинското Себе си, което е Божествено по своята същност" и др. и др. и др.
е "тера инкогнита". Нещо чуждо, далечно, невероятно, неверно, измислено и .... пълна заблуда.

Е... и те ще преминат по пътя на индивидуалната си еволюция... И те ще почнат да осъзнават малко по малко, стъпка по стъпка, че този свят и живота, който им е даден не е, за да го прекараш в нападки и оплювания на това, за което не си узрял да осъзнаеш още. И този живот не им е даден за интриги и садо-мазохизми...... и простотии.



Но ако аз съм мод на този клуб ЩЕ ГОНЯ И ТРИЯ ТЕЗИ ЛУМПЕНИ-ИНТРИГАНТИ, КОЙТО ОСИРАТ ВСЯКА РАЗУМНА ТЕМА С ИДИОТЩИНИТЕ СИ.

А списъкът не е малък:

AGLER
snakeling
DirtVader
masterix
ask2004
безпътен
ВЪРКОЛАКЪТ
отБраман
и др. човекоподобия окупатори безчинстващи в този и др. клубове от раздел "Религия и мистика"







Тема Re: Дураците трият тази тема от клубовете....нови [re: Дypakoycтoйчив]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано10.05.09 17:49



Всичко е свършило още преди да е започнало.
Любов,приятелството,нищо няма на този свят.
Няма и няма и да има.
Така сме програмирани.
Да сме машини.
Тъпи ботове.

Когато знам че хората са добри това е моят Рай,когато знам че хората са зли това е моят Ад.


Тема Re: Дураците трият тази тема от клубовете....нови [re: Дypakoycтoйчив]  
Автор specular (новак)
Публикувано11.05.09 01:03



1.Всичко което става и се случва в природата и космоса е ПОДЧИНЕНО НА ТОЧНИ И СТРОГИ ЗАКОНИ!

3.Човекът е единственото същество, КОЕТО НЕ ЕБАВА ДА СПАЗВА НИКАКВИ ПРАВИЛА И ЗАКОНИ.

Нещо май самият ти си противоречиш... Я виж ти колко специално животно е човекът, че успява да наруши строгите закони които всички други спазват :)... Нещо май не ги разбираш много тия закони... И типично за хората като теб ти се иска да ставаш модератор...

Редактирано от specular на 11.05.09 01:05.



Тема Re: Дураците трият тази тема от клубовете....нови [re: specular]  
Автор шaмap (непознат)
Публикувано11.05.09 03:10



Щом си новак не се опитвай да даваш акъл на старите кокали!





Тема Re: Дураците трият тази тема от клубовете....нови [re: Дypakoycтoйчив]  
Автор entrix (богата работа)
Публикувано11.05.09 21:23



Ако наистина претендираш, че знаеш законите, не мислиш ли че всичко е в перфектен баланс? Според мен всеки получава това което иска и проблеми няма.

РЕСПЕКТ! :P



Тема Re: Дураците трият тази тема от клубовете....нови [re: шaмap]  
Автор specular (новак)
Публикувано11.05.09 21:39



По-добре да съм новак отколото да пиша като такъв

. Но нека не пълня "темата" ти с незаслужено внимание...

Редактирано от specular на 11.05.09 21:40.



Тема Re: Дураците трият тази тема от клубовете....нови [re: entrix]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано11.05.09 23:26



entrix, стига си пил дрога.

Когато знам че хората са добри това е моят Рай,когато знам че хората са зли това е моят Ад.


Тема Re: Дураците трият тази тема от клубовете....нови [re: blood2]  
Автор entrix (богата работа)
Публикувано12.05.09 00:01



blood2, как е ... пробва ли да го даваш малко по-весело? Спря ли да съдиш хората като лоши? Започна ли да се радваш на малките неща, вместо да следиш големите проблеми? Пък да ти кажа аз не пия нищо освен кафе сутрин.





Тема Re: Дураците трият тази тема от клубовете....нови [re: entrix]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано12.05.09 10:12



Радостта е лъжа,всички сме пътници.
Теб толкова те е страх че ще умреш че си фантазираш че си Бог.И твоето време ще настъпи.
А дотогава цени само своето лично щастие и смятай че хората са предмети.
Но знай че и ти в момента си в АДА.

И по-богати и по-лоши и по-силни от теб хора е имало на този свят.И те са се превърнали в прах.Къде е Мусолини който всяка вечер е преспивал с различно момиче?Там където е и най-бедният и слаб човек живял някога.Всички се печем на един и същи огън,само че ти докато се печеш и докато изсъхва твоето ДНК се кефиш.На какво се кефиш?Животът в теб изчезва,а ти мислиш че притежаваш всичко?Лъжеш се,защото те е страх да си признаеш истината за това какво нищожество си.Обикновенно животно съставено от атоми.



Когато знам че хората са добри това е моят Рай,когато знам че хората са зли това е моят Ад.

Редактирано от blood2 на 12.05.09 10:33.



Тема Re: Дураците трият тази тема от клубовете....нови [re: blood2]  
Автор entrix (богата работа)
Публикувано12.05.09 22:39



Как ще ми изсъхва ДНК-то? Щастието кара светлината да се завихря по добре в ДНК-то ти, което ускорява процеса на творене на реалността която искаш. С други думи ... мислите и нещата които те радват се случват по лесно от тези които не те радват. Така е за да властва щастието и да има стимул за нов живот.
Ако си нещастен, няма да искаш да имаш дете, което спира еволюцията на живота. Ако задълбаеш пък още повече, ще разбереш, че АД е когато си жив и се чувстваш зле. Колкото повече се чувстваш зле, толкова по зле ще става.
Света е огледало, не го ли разбираш? Не те мрази света, а ти мразиш него. Ако наистина си добър и обичаш хората, няма начин да не те обичат. Ако даваш на хората, ще получаваш. Даваш усмивка ... получаваш усмивка. Удряш някой ... удрят те. Мразиш ... мразят те. Най-зле е когато го правиш към себе си. Защото кой може да обичаш, ако дори не обичаш себе си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.