Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 01.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема различнонови  
Автор daisyflower (минаващ)
Публикувано13.04.09 20:54



Предишната ми тема ме наведе на нещо друго. Как да се отърсим от нещо? Да спрем да мислим постоянно за него? В случая става въпрос за любовта, въпреки, че се отнася и за други неща, които ни мъчат например. Забелязала съм, че когато мислиш много за нещо, то не се получава, проблемът не се решава.

Спреш ли за миг всичко се оправя



Тема Re: различнонови [re: daisyflower]  
Автор TheEagle78 (зелен)
Публикувано13.04.09 20:57



с времето ще ти мине. времето лекува



Ако мислим само за себе си няма да сме егоисти , но ако ги няма другите ,няма как да сме егоисти.

Тема Re: различнонови [re: TheEagle78]  
Автор darkage (непознат )
Публикувано13.04.09 22:07



Премини от тъмната страна.
Обещавам ти че веднага ще престанеш да мислиш за него.
Сърцето ти ще се превърне в камък.
Спомените ти ще изчезнат за миг.
И ще разбереш че мракът съществува.



Тема Re: различнонови [re: darkage]  
Автор daisyflower (минаващ)
Публикувано13.04.09 22:25



това пък какво общо има?



Тема Re: различнонови [re: daisyflower]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано13.04.09 22:59



Психолозите използват техники за справяне с лошите спомени.
Миналата любов е просто лош спомен.
Не е нещо особенно,просто трябва да се освободиш от това чувство за да си отново свободна.

Редактирано от blood2 на 13.04.09 23:01.



Тема Re: различно [re: blood2]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано14.04.09 00:34



И все пак фактите са си факти. За разлика от начина, по който ги възприемаме те са абсолютно непроменими.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: различнонови [re: daisyflower]  
АвторK. (Нерегистриран)
Публикувано14.04.09 11:50



Хм...като мислим за нещо, което ни се изплъзва, значи вътрешно още не сме се отказали от него, все още го считаме за прекалено важно.

Аз, например, имам склонност (нерядко срещана, мисля) като си харесам един мъж, да ми се струва, че няма да срещна друг по-готин от него...и затова до последно мозъкът ми не се отказва да търси причини за провала на отношенията и дали не биха могли нещата да се поправят.

Трябва да вземеш вътрешно решение, за да се отървеш от мислите, но често се случва така, че уж вземаш решение, но вътрешно не си се пренастоил. Съществото ни сякаш следва някаква своя вътрешна логика...Тогава се опитвам да си помогна, като се разсеям с нови превижявания, които да постепенно да ме вкарат в съзнателно изрбания път.



Тема Re: различнонови [re: K.]  
Автор daisyflower (минаващ)
Публикувано14.04.09 12:03



и аз имам такава склонност, въпреки че в момента съм наясно с предимствата и недостатъците и на фона на останалите това е най-доброто решение в момента :(



Тема Re: различнонови [re: Изyмeн]  
АвторK. (Нерегистриран)
Публикувано14.04.09 15:06



Мда...фактът е, че сме преживяли несполука и съществото ни, според мен, се опитва да разбере причината. Може пък ние самите, с поведението си, да сме причинили несполуката. При всички положения, ако от другата страна са ни отхвърлили против нашето желание, ние имаме нужда да си изясним защо и да си изведем поуките, един вид.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.