Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 12.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Методи за манипулациянови [re: blood2]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано03.04.09 09:58



единственият начин да си жив на този свят е ако преминеш на страната на злото
Това не го вярвам, щастието не идвата от страната на злото.





Тема Re: Методи за манипулациянови [re: jana]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано03.04.09 10:25



Направи анкета, колко от хората под 30 години днес смятат, че Щастието не е в ПАРИТЕ.
Не говоря за шаблонно повтаряне на патетични фрази.
Колко от младите днес вярват в душата си, че Щастието и Парите са различни неща?!

А Парите за ЗЛО.
Няма богатство, в основата, на което да не стои пролята кръв на невинни! Нещо повече, богатството се поддържа от текучеството на тази кръв, иначе би изчезнало в миг!



Тема Re: Методи за манипулациянови [re: Numberous]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано03.04.09 11:07



"А Парите за ЗЛО."

Парите не са Зло.Хората са зло.Колкото повече история четете,толкова повече разбирате какви са хората.


"Това не го вярвам, щастието не идвата от страната на злото."

Твоето зло ,не е моето зло,твоето добро,не е моето добро.

Щастие ,за мен тази дума е непонятна.Нима има вечно щастие,и след като няма значи щастието е химера,илюзия.
Човек измисля думички които не съществуват.Не съществува истинско щастие,истинска свобода,истинско оцеляване.
Светлината която идва от слънцето е мрак,всичко на този свят е обгърнато в мрак.

Там някъде има истински светове където всичко е вечно,където щастието и доброто съществуват.
Тази Вселена е свят на злото и на тъмнината.Свят в които няма добро,няма щастие има само задоволство и нарцисизъм.Нарцисизъм на едни демони които се смеят усмихнати на страданията на другите докато се пекът на бавен огън.
Welcome to the Dark side.



Истинската сила идва от месото.Ако можехме да ядем сурово месо щяхме да сме силни колкото горилите.Протеини и витамини от чужда плът,сурови това е цената на силата.

Редактирано от blood2 на 03.04.09 11:56.



Тема Re: Методи за манипулациянови [re: blood2]  
Автор Numberous (пристрастен)
Публикувано03.04.09 12:17



"Истинската сила идва от месото.Ако можехме да ядем сурово месо щяхме да сме силни колкото горилите.Протеини и витамини от чужда плът,сурови това е цената на силата. "

Да бе, и аз съм си го мислил. Да вземем да хапваме сурово, а?

I can touch. I can feel. I ask myself 'What is real?'.


Тема Re: Методи за манипулациянови [re: Numberous]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано03.04.09 13:00



"Да бе, и аз съм си го мислил. Да вземем да хапваме сурово, а?"

Колко хубаво би било,невероятно.Да си толкова силен,да имаш стомаха на хищник.За жалост е невъзможно и затова нагъваите хранителни добавки в изобилие и приемаите анаболи.Все пак суровата риба и калмари са много вкусни





Истинската сила идва от месото.Ако можехме да ядем сурово месо щяхме да сме силни колкото горилите.Протеини и витамини от чужда плът,сурови това е цената на силата.


Редактирано от blood2 на 03.04.09 13:03.



Тема Re: Методи за манипулациянови [re: blood2]  
Автор Numberous (пристрастен)
Публикувано03.04.09 14:08



"За жалост е невъзможно"

Що бе, пробвал ли си? Не се дъвче ли, какво?

I can touch. I can feel. I ask myself 'What is real?'.


Тема Re: Методи за манипулациянови [re: Numberous]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано03.04.09 14:35



"Що бе, пробвал ли си? Не се дъвче ли, какво?"

Много газове получавам след това,хахаххаа.





Истинската сила идва от месото.Ако можехме да ядем сурово месо щяхме да сме силни колкото горилите.Протеини и витамини от чужда плът,сурови това е цената на силата.


Редактирано от blood2 на 03.04.09 14:36.



Тема Re: Методи за манипулациянови [re: K.]  
Автор bronco (див)
Публикувано03.04.09 21:54



Нормално е да реагира, без да се замисля.
Що някой не му се обади да си хвърли телевизора и хладилника от собственият си дом?

Вещите са на хотела и собствениците ти казват, какво да правиш с тях. Защо да се противиш и да мислиш за нещо дето си е тяхно?

Манипулацията е толкова по лесна, колкото по-малко действието засяга манипулираният лично. И толкова по-трудна, колкото по-лично го засяга.

Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса !!!


Тема Re: Методи за манипулациянови [re: blood2]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано04.04.09 11:35



Абе и горилите са вегетарианци, такива са и най-силните животни по принцип.

Никой лъв не би се доближил до носорог, хипопотам, слон. Дори срещу възрастен жираф няма шанс. А и само хитростта (Умът, НЕ Тялото) му помага да си хване понякога някой по-слаб екземпляр от бързите антилопи.

Според мен поредната МАНИПУЛАЦИЯ от страна на Капиталистите-вълци е, че тревопасните са създадени за храна на хищниците. Истината е, че Тревопасните са Силата, Господарите (но не го съзнават; или НЕ, може би го съзнават, но Доброто в тях ги спира да вършат Зло). Хищниците, както знаем, имат само ролята на прочистващи "стадото" от "по-некадърните" индивиди.

За съжаление, ако хищниците се обединят и Разумно нападнат, ще застрашат Тревопаните и така опосредствано ще погубят себе си.
Тогава Човек се намесва (поне такава е била първоначалната му замислена от Бог роля) за да възстанови баланса.

Така е и при хората. Управяляват банда престъпници, а истинската сила, масата робува. Преди баланс се е достигал с Революции. Единственият щанс срещу погубването на Цивилизацията от страна на Властниците е РАЗУМ, както за Тълпата, така и за Върхушката.



Тема Re: Методи за манипулациянови [re: :)]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано04.04.09 12:20



Предимството на хищника е не само че е по-силен ,а че е по-пъргав от жертвата,и е винаги по-умен от жертвата.Освен това хищника винаги е усмихнат и не му пука за останалите,защото за него останалите са жертви.

Усмивка,усмивка не знаеш какви изводи ми се въртят из главата.

Моите изводи за хората, и теб осъзналият тяхната злоба ще те уплашат.




Истинската сила идва от месото.Ако можехме да ядем сурово месо щяхме да сме силни колкото горилите.Протеини и витамини от чужда плът,сурови това е цената на силата.



Редактирано от blood2 на 04.04.09 12:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.