Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 19.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Силата на позитивното мислене - II частнови [re: bronco]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано03.04.09 21:51



"Позитивното мислене е приемане на нещата с Любов и Благодарност."

Знаеш ли каква Любов хората изпитват към злото.Каква любов изпитват към кражбата,към обидата,към побоя,към унижението.

Благодарност те смятат че получават от самият Бог когато вършат нещо зло,защото с помощта на злото те стават по-силни физически и материално.


Истинската сила идва от месото.Ако можехме да ядем сурово месо щяхме да сме силни колкото горилите.Протеини и витамини от чужда плът,сурови това е цената на силата.


Редактирано от blood2 на 03.04.09 21:51.



Тема Re: Силата на позитивното мислене - II частнови [re: blood2]  
Автор bronco (див)
Публикувано04.04.09 17:00



Ти за себе си ли отговаряш или за другите?

Като пишеш чужди мнения, които няма начин нито да се докажат нито да се оборят, поради факта, че тези "други" липсват или твърдения, които могат да се оборят с 100 научни твърдения, по убедителен ли се чувстваш???

Ако това, което мислеше имаше стойност, нямаше да го прикриваш така нелепо.

Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса !!!


Тема Re: Силата на позитивното мислене - II частнови [re: bronco]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано04.04.09 18:55



Чети история и ще разбереш какви са хората.Проследи историята на Римските императори,на българските ханове,дори на Наполеон,Сталин,Хитлер и ще разбереш че злото е по-силно от доброто.

Доброто става мъчно и бавно,а злото бързо и моментално.

"силните владеят хаоса"

Единствено Бог владее хаоса,човекът е хаос .

Истинската сила идва от месото.Ако можехме да ядем сурово месо щяхме да сме силни колкото горилите.Протеини и витамини от чужда плът,сурови това е цената на силата.


Редактирано от blood2 на 04.04.09 18:56.



Тема Re: Силата на позитивното мислене - II частнови [re: blood2]  
Автор bronco (див)
Публикувано04.04.09 20:12



Все по- големи нелепици пишеш



Не стига, че отговаряш за другите, ами и си горила. От което става ясно и от къде идва начина ти на мислене

Нали няма да ми се сърдиш много ако не ползвам човешките си сивите клетки, за да те чета и отговарям?

Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса !!!

Тема Re: Силата на позитивното мислене - II частнови [re: bronco]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано04.04.09 20:19



Когато човек няма как да обори останалите веднага преминава на лични нападки.

Слаба ракия си ,хахахахха.



Няма значение дали си глупав или умен,беден или богат,важното е да казваш истината или поне да се стремиш към нея.

Нали все пак тук се пишат и позитивни неща,обичам твоят позитивизъм bronco,но не обичам твоят фанатизъм.




Истинската сила идва от месото.Ако можехме да ядем сурово месо щяхме да сме силни колкото горилите.Протеини и витамини от чужда плът,сурови това е цената на силата.


Редактирано от blood2 на 04.04.09 20:24.



Тема Re: Силата на позитивното мислене - II частнови [re: bronco]  
Автор Numberous (пристрастен)
Публикувано05.04.09 08:28



Няма да те оспорвам дума по дума. Само кажи какво според теб е себереализация и аз щте ти покажа къде е илюзията в тези схващания. Щото се досещам поне долу-горе на какво викаш с този термин.

В строг смисъл, понеже сме в реалността - ние сме всякога реализирани.

I can touch. I can feel. I ask myself 'What is real?'.


Тема Re: Силата на позитивното мислене - II частнови [re: Numberous]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано05.04.09 09:36



Numberous,какво да направя като не те харесвам особенно много като user.



Но пък си прав:
"В строг смисъл, понеже сме в реалността - ние сме всякога реализирани."

Харесва ми как се бориш и как оспорваш мненията на bronco.Хората са различни и трябва да живеят в различни светове,а не в един свят с едни правила.Най-много да ти се оплезя като Айнщайн в знак на това че харесвам това което пишеш.


Истинската сила идва от месото.Ако можехме да ядем сурово месо щяхме да сме силни колкото горилите.Протеини и витамини от чужда плът,сурови това е цената на силата.


Редактирано от blood2 на 05.04.09 09:40.



Тема Re: Силата на позитивното мислене - II частнови [re: blood2]  
Автор bronco (див)
Публикувано05.04.09 16:01



Въпрос на личен избор, а не на сила или слабост е дали ще приема или няма да приема твоето лично мнение.

А за истината ... твоята истина не е моя истина, както и твоя живот не е мой и обратно.

Слънцето фанатично ли е, като пече цяло лято?

Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса !!!


Тема Re: Силата на позитивното мислене - II частнови [re: Numberous]  
Автор bronco (див)
Публикувано05.04.09 16:15



Това ли е целта в живота ти? Да оспорваш казаното от другите?
Доставя ти удоволствие да намираш доводи в доказване на твърдението, че си различен?
Но това че си различен (което е наивно твърдение), не те прави по-развит от останалите.
Ти развиваш IQ, което е добре, но това е само основата.
Как ще развиеш EQ или SQ, които изграждат човешкото в човека?

Всъщност си напълно прав. За развиване на IQ не е нужен позитивизъм (което не те прави човек, а машина)
Но за себереализацита са нужни и другите две Q-та



Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса !!!

Тема Re: Силата на позитивното мислене - II частнови [re: bronco]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано05.04.09 16:17



"А за истината ... твоята истина не е моя истина, както и твоя живот не е мой и обратно."

Аз не знам какво е истината.Аз избирам възможни пътища които мога да извървя и гледки на които мога да се насладя.


"Слънцето фанатично ли е, като пече цяло лято?"

С какво ти си по-голямо слънце от останалите хора?Докажи го.




Истинската сила идва от месото.Ако можехме да ядем сурово месо щяхме да сме силни колкото горилите.Протеини и витамини от чужда плът,сурови това е цената на силата.


Редактирано от blood2 на 05.04.09 16:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.