Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 17.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Доколко водите социален живот?нови [re: SiainoNebe]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано23.04.09 10:41



"Хората сякаш се боят един от друг, отклоняват поглед уплашено, когато погледа ни се срещне с чужд"

Да и аз си имам мечта да гледам в очите момичетата продължително.

Но според изследванията ако гледаш над 8 секунди момиче в очите всички мислят че си влюбен в нея.
Ужас аз искам да надникна в неината Вселена,те пък ме смятат за извратеняк.
Няма ли някаква терапия с гледане в очите.Искам да се запиша на нея.Да гледам в очите момичетата ,дори и лошите мъже.



Когато знам че хората са добри това е моят Рай,когато знам че хората са зли това е моят Ад.

Редактирано от blood2 на 23.04.09 10:42.



Тема Re: Доколко водите социален живот?нови [re: SiainoNebe]  
АвторK. (Нерегистриран)
Публикувано23.04.09 11:08



Точно за това си мисля, че самоизолацията е нещо ограничено, когато е съпътствана с усещане за различие от другите. Всички ние споделяме много общи неща като хора, всички сме чувстващи и раними същества и има смисъл да опитваме да се доближаваме към другите.

Като писа одеве, че няма лошо да се изолираш на моменти, ако в други моменти се събираш с други хора, за да споделиш неща, свързани с общи интереси, се сетих че в момента, за част от интересите ми, просто няма с кого да ги обсъждам. Не съм се затворила съвсем, излизам с хора, но не бих тръгнала да споделям какво съм чела от психология, философия, социология, разни непопулярни автори, изкуство...неща, кото адски много ме кефят, но отстрани би изглеждало че "се правя". Осъзнавам, че интереса ми явно е част от стремежа за личностно развитие и това че откривам неща и изворът все още не е изчерпан... Надявам се да няма скрито чувство за превъзходство, не мисля, просто явно подсъзнателно наблягам на определени неща като начин на себеутвърждаване и развитие.



Тема Re: Доколко водите социален живот?нови [re: K.]  
АвторK. (Нерегистриран)
Публикувано23.04.09 11:14



Мисълта ми е, че съзнателното избягване да говоря за тези неща пред другите предполагам още повече задълбочава усещането ми за различие...Както и да е, коментарът ти ме стимулира да споделя...



Тема Re: Доколко водите социален живот?нови [re: K.]  
Автор Numberous (пристрастен)
Публикувано24.04.09 02:26



Е тука можеш да говориш за всичко, което ти харесва. Пък и ние пак сме хора. Ако виждаш някаква разлика отколкото в словесният разговор, това са предразсъдъци.

I can touch. I can feel. I ask myself 'What is real?'.


Тема Re: Доколко водите социален живот?нови [re: blood2]  
Автор Numberous (пристрастен)
Публикувано24.04.09 02:27



Що бе аз съм обичал. И в момента обичам. Знам, че съм способен на любов.

I can touch. I can feel. I ask myself 'What is real?'.


Тема Re: Доколко водите социален живот?нови [re: Numberous]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.04.09 10:55



Всеки е способен да обича, то е закодирано някъде из гените. Още от ранна възраст това е едно от първите чуства. От човека зависи после дали да се доразвива или премебрегва, но съществува.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.