Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 26.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема влюбено  
Автор daisyflower (минаващ)
Публикувано25.03.09 23:27



Интересно ми е как можеш да се отървеш от мисълта за някого , трябва да има някакъв начин?!!

опитвала съм се не веднъж, но уви...без резултат...всъщност има, но е временен и тъй като съм в странна ситуация (нито така, нито иначе) ми се иска вниманието ми да не бъде насочено единствено в тази посока ; а и знам, че ако мислиш постоянно за нещо, то се превръща в проблем, за който трудно се намира решение...просто защото сякаш блокираме и не мислим трезво



Тема Re: влюбенонови [re: daisyflower]  
АвторTинkи-Уинkи (Нерегистриран)
Публикувано25.03.09 23:51



Same here...:-)

Ами от една страна неравновесното положение "нито така, нито иначе" само по себе си подклажда въпросите, така че ако можеш да постигнеш яснота там, ще е определена крачка навън от това положение.

И другото, което на мен лично ми помага, е мисълта за ново начало...Има ли нещо, което особено много ти се иска да правиш, да бъдеш..място, където да отидеш...някаква изключително положителна промяна...

Значи аз почнах със заниманията си да се проближавам към това нещо и виждам, че колкото повече го правиш, толкова повече се отвличаш...



Тема Re: влюбенонови [re: Tинkи-Уинkи]  
Автор daisyflower (минаващ)
Публикувано26.03.09 00:17



съгласна съм

само трябва да намеря заниманието , не че си нямам, но то е "общо" така да се каже и няма как да ме отвлече от мисли, дори напротив, но пък от него няма как да се откажа, при мен то е станало част от живота, но пък ще помисля за нещо друго



Тема Re: влюбенонови [re: daisyflower]  
Автор TheEagle78 (зелен)
Публикувано26.03.09 07:46



С времето се лекува,ще утихне и ще ти е безразлично

Ако мислим само за себе си няма да сме егоисти , но ако ги няма другите ,няма как да сме егоисти.


Тема Re: влюбенонови [re: TheEagle78]  
Автор daisyflower (минаващ)
Публикувано26.03.09 10:13



да, но чакането е неприятно :)



Тема Re: влюбенонови [re: daisyflower]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано26.03.09 14:38



Щом не можеш да се отървеш от мисълта за някого, значи той е един вид нерешена задача. Реши задачата и ще се отървеш от мисълта





Тема Re: влюбенонови [re: daisyflower]  
Автор TheEagle78 (зелен)
Публикувано26.03.09 19:41



няма ли други около теб ,за да си избереш достоен заместник поне временно , да запълни празнината



Ако мислим само за себе си няма да сме егоисти , но ако ги няма другите ,няма как да сме егоисти.

Тема Re: влюбенонови [re: TheEagle78]  
Автор daisyflower (минаващ)
Публикувано29.03.09 10:53



имам много познати, но...не бих казала, че са подходящи :(

е кой знае пък, надявам се да се намери




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.