Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 09.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Външността лъже!нови  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано31.01.09 21:25



Хората не винаги са такива каквито изглеждат. Винаги приятели, които са ми изглеждали скромни, невинни, дори сдухани и уръфляци са излизали най-подмолните и гадните, а тези, които се правят на тежкари са всъщност мвного свестни, стига да ги опознаеш. Същотго е и с момичетата - тези, които изглеждат невинни доста често не са такива, а са гадни кучки. Те изглеждат сдухани и кротки, но въртят курвенски номера и са гадни. Наскоро пострадах от такава колежка, която се облича старомодно и доста консервативно, а ми извъртя гаден номер. Явно момичетата, които изглеждат като кукли и развратно всъщност са с добри характери. Хората не винаги са такива каквито изглеждат, затова не е хубаво да се съди по външния вид. Понякога някой тежкар ще ти е по-добър приятел от сдуханяк уръфлек, а момиче или жена, което не се прави на светица ще е по-свестно от такава, която се прави на света вода ненапита.

Така че, ако смятате да си търсите приятели и гаджета, които изглеждат невинни и непорочни - избягвайте ги, не се знае какви ас от вътре. А често хората които минават за надути тежкари и така наречените оборотни мацки излизат доста свестни като хора. Писна ми да се лъжа и все да се занимавам с оръфлеците, смятайки, че понеже имат скромна външност са скромни като хора.



Тема Re: Външността лъже!нови [re: Гoтин]  
Автор blood2 (ентусиаст)
Публикувано31.01.09 22:10



"Хората не винаги са такива каквито изглеждат"

Затова обичаи всички.
Не си прави изводи въз основа на стареотипи и изградени грешни представи
предавани от поколение на поколение.

Пази се от всички.Но спазваи девиза "Виновен до доказване на противното".

Обществото е враг номер едно и на скромният и на тежкара.



Всеки се опитва да оцелее в това общество.

И затова нахлузва маска.

А зад тази маска може да се крие добро или зло.
Въпрос на късмет.


Редактирано от blood2 на 31.01.09 22:11.



Тема Re: Външността лъже!нови [re: blood2]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано31.01.09 23:15



Да, но обикновено скромно изглеждащите хора са лоши всъщност.



Тема Re: Външността лъже!нови [re: Гoтин]  
Автор blood2 (ентусиаст)
Публикувано31.01.09 23:27



Не съди по външността.

Всеки цели да оцелее.

И всеки тип и характер човек си има определени способи за оцеляване.

Това че не ти харесват методите му е твои проблем.

Оцеляването е в основата на наи-низките и противни човешки
чувства и взаимоотношения.

За това е виновно обществото.

Причиняваики ти зло,човекът до теб просто се опитва да оцелее в това
противно общество.



Тема Re: Външността лъже!нови [re: blood2]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано31.01.09 23:35



Да бе да. Значи да не се чувствам виновен за анонимните бележки с псувни и заплахи?





Тема Re: Външността лъже!нови [re: Гoтин]  
Автор faith_fantasy (непознат )
Публикувано01.02.09 23:23



Здравей! Докато четях,стигнах да извода,че се чувстваш като глупак,че си повярвал на една жена.И сега ,опитвайки да се предпазиш,ти ще ''наказваш''всяка следваща...Но,когато се запознаеш с поредното момиче (преди да си започнал да я съдиш),си задай въпросите - ''Тя защо е такава?...Какво е преживяла,та сега да се държи като ''кучка''?..И какво по дяволите,съм и направил аз..?''..Това може да е нейният начин да се предпази от мъжете,защото и тя като теб е била наранявана...Истината е ,че хората не са само добри или само лоши.Не можеш да седиш отстрани и да предценяваш,коя става и коя не.Да живееш,означава да поемаш рискове.Дори и да те наранят (веднъж или много пъти),това не трябва да те кара да се затваряш в себе си,а тъкмо обратното.
Прегръдки!



Тема Re: Външността лъже!нови [re: faith_fantasy]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано24.02.09 18:11



Не се хаби! Той е отявлен комплексар и редовно спами на всякъде с измислените си проблеми.
Всъщност, проблемът му може да е съвсем другаде и много лесен за разрешаване, но той не го вижда.



Тема Re: Външността лъже!нови [re: PHOENlX]  
АвторOт aвтopa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 10:26



А ти си изрод и дебил.





Тема Re: Външността лъже!нови [re: faith_fantasy]  
АвторOт aвтopa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 10:30



А защо трябва да поглеждам грозници, които никой нормален мъж не поглежда?
Грозна и смотана жена не може да е с добра душа като в приказките, защото когато другите те отбягват събираш злост, жлъч и злоба.



Тема Re: Външността лъже!нови [re: Oт aвтopa]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано26.02.09 12:05



От къде ме познаваш? Колко мои мнения си чел?
Аз съм чел всичките ти спамове в "сподели.инфо".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.