Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 14.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тази година променям живота си към по-добро.  
АвторГoтин пич (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 23:30



Не бъдете нито прекалено добри, нито прекалено лоши. Иначе ще ви тъпчат.

От няколко години (от 2001) нямам социални контакти. Или поне не такива каквито искам. Тази година вече ми дойде прекалено. През 2010 започва ново десетилетие, а сегашното свършва. И ще го запомня почти само с лошо. Вече знам кои хора се харесват в България - гадните копелета и кучки. Ако си много добър ти се качват на главата и злоупотребяват. Години, прекарани в ъгъла. Но вече няма! От 2001 до сега съм сдухан, преди бях готин, як, целунах момиче по устата в първи клас, имах много приятели. Сега нямам приятели, нямам и момиче. Нямам стимул да уча, защото съм самотен и няма с кой да споделя успехите си. Писна ми! Вече ще взема спешни мерки. Тази година е годината за промяна и подобряване на живота ми. Ще започна да тернирам усилено, защото съм се разпуснал доста, ще си купя нови дрехи и ще си направя нов имидж. Не заради другите, колкото заради себе си. Ще стана гадно копеле като щастливите хора. Но под гадно копеле нямам предвид супер лош човек - просто човек, който отстоява своето мнение и го изразява на висок глас и не го е срам да говори. От няколко години гласът ми е тихичък, а преди беше нормален. От утре пак ще говоря, пак ще имам приятели и ще направя лошо на хората, които ми правят лошо. Ще ги съсипя, ще ги направя на нищо. Просто самотата не е за мен. Отесня ми, искам нещо ново. Искам любов, знам, че в сърцето ми има много любов, която мога да предложа на едно момиче. Искам и приятели. Сбогом, самота. Сбогом, нещастие. Здравей, мое щастие.



Тема Re: Тази година променям живота си към по-добро.нови [re: Гoтин пич]  
Автор blood2 (ентусиаст)
Публикувано07.01.09 23:47



Пожелавам ти успех,дано се сдобиеш с добри приятели и
страхотна любов,прегръдки и мечти.




За мен настъпва зимата,мракът.Злото се прокрадва и нахлува в съдбата ми.
Но с злото сме голями приятели и още по-голями с безнадежността.
Продължавам да пропадам,а знам че такива влечуги като мен могат да виреят единственто на дъното в боклука.




Тема Re: Тази година променям живота си към по-добро.нови [re: Гoтин пич]  
Автор numbers (непознат)
Публикувано08.01.09 11:37



Едва когато си готов за щастието, то ще дойде при теб, а ти не си и с точките, които си набелязал за изпълнение.. и с тях няма да стане. В теб има твърде много гняв и неприемане. Първо се очисти от тях. Хората харесвали гадняри... не е вярно, хората харесват силни, уважаващи себе си, ведри хора, т.е хората искат приятелите или партньорите им да бъдат по-силни, упора ако щеш.
Започни да живееш живота си абсолютно сам и му се наслаждавай, когато това стане - другите сами ще дойдат при теб. Нямаш нужда от тях, за да си доволен от живота си.



Тема Re: Тази година променям живота си към по-добро.нови [re: numbers]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано09.01.09 20:32



Не си прав. Бях като всички (амбициозен и пробивен) и ме харесваха, имах приятели и дори гаджета. Бях лошо момче. После станах доста добър и всички се обърнаха срещу мен, станах безличен.

Явно светът е такъв, че не можеш да си щастлив без да нараниш поне един някой друг. ЗАщото ако си щастлив все някой ти завижда и така го нараняваш. Всички успели хора без значение дали политици или актьори са стигнали до там където са благодарение на своята пробивност и амбициозност. Ако си пробивен понякога нараняваш другите. Но такъв е живота. Да не ти пука! От личен опит знам, че като си пробивен като че ли обаче имаш повече приятели, а ако си много добър всички те използват и ти иобръщат гръб. Прекален светец и богу не е драг.



Тема Re: Тази година променям живота си към по-добро.нови [re: Гoтин]  
Автор blood2 (ентусиаст)
Публикувано10.01.09 15:39



" Ако си пробивен понякога нараняваш другите"

Наи-важното е да знаеш какво правиш.
Да знаеш смисъла и пътя.

Всичко останало е механичен процес.

Но когато нямаш път дори и да си супер луд наи-много да стигниш до затвора.

Редактирано от blood2 на 10.01.09 15:40.



Тема Re: Тази година променям живота си към по-добро.нови [re: blood2]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано10.01.09 19:24



Всеки преуспял в живота има амбиция в излишък.





Тема Re: Тази година променям живота си към по-добро.нови [re: blood2]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано10.01.09 21:48



Хей blood2,

стига глупости опитай се да промениш нещата, толкова ли е трудо? Тази година и аз искам да се промения, като готиния пич, дано да успея... Пробвай и ти :)

Желая ти успех и пиши как напредваш !!
Айде лека вечер на всички



Тема Re: Тази година променям живота си към по-добро.нови [re: Гoтин пич]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано11.01.09 18:12



По-практично е да запалиш една малка свещ, която да стопля душата ти в тежките зими на отчаянието, отколкото да проклинаш тъмнината!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.