Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 03.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Тогава си почини....всеки се умаря отвреме навременови [re: ll]  
Автор милeйди (sugar&spice)
Публикувано26.10.08 23:43



Това какъв ще е животът ти зависи само от теб.

Той ти е дар от Бога- можеш да го съсипеш с инертност,а можеш и да му се насладиш-с трудните и хубавите му мигове,с цялота му пъстрота.

Представи си умреш-и се озовеш в един стъклен буркан(съзнанието ти)-без усещане за цвят,вкус,болка,мириз и всичко земно-но със спомените за това.Как ще съжеляваш само,че не си оценил всеки миг,който си изпитвал всичко това......

Едно от нещата ,които осмисля живота е да намериш ама наистина сродна душа и да обичаш



Дори самото търсене си струват усилията.Не се отказвай.Като си уморен-почини си-и напред с нови сили.Намери онова нещо,което да те зарежда.Ако сам си помогнеш и съдбата ще ти се усмихне на свой ред.

И помни-съдбата обича и помага на СМЕЛИТЕ!
Бъди смел в начинанията си



Тема Re: Тогава си почини....всеки се умаря отвреме навременови [re: милeйди]  
Автор blood2 (член)
Публикувано27.10.08 15:28



"съдбата обича и помага на СМЕЛИТЕ"

Аз пък все си мисля че съдбата помага на извратеняците,да удължат колкото е

възможно повече своите извращения



Тема Re: И още нещонови [re: jana]  
Авторll (Нерегистриран)
Публикувано01.11.08 18:23



Заключи или изтрий темата и всичко е О.К.!!!
Защо ли ти трябват такива като мен дето само ти нарушават душевното спокойствие и развалят рахата на пичите масали дето искаш да се леят тук?
Съжалявам, че писах!
Има само един човек дето ми направи голямо впечатление! Чакам още негови мнения!



Тема Re: И още нещонови [re: ll]  
Автор numbers (непознат )
Публикувано01.11.08 19:39



Ей ме на! Знам, че точно мен имаше пред вид :))
Не търпиш критика, човеко, това е голям проблем. Искаш винаги да си подкрепян, обгрижван.. Потърси вината за състоянието и в себе си, само така ще можеш да се измъкнеш от безцелното си съществуване, което твърдиш, че не искаш.
Спри да протягаш ръцете си навън за помощ, порови малко в себе си, ако ти сам не пожелаеш, нито лекарства, нито терапевти ще се справят с теб. А приятелите ти ще се отдръпват постепенно, близките ти ще се уморят и ще трябва да плащаш за компания. Казваме ти истината, не за да се обиждаш, а за да ти помогнем да се стегнеш, животът е прекрасен, ако пожелаеш да го видиш.



Тема Re: И още нещонови [re: ll]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.11.08 16:17



Ей ме на и да ти кажа целта ми далеч не е да те засегна, обидя или затворя темата (все още пишем в нея). Но не става ние да умуваме над състоянието ти, да се опитваме да помогнем, а от теб ни вест ни кост, ни жокер. Като сме в някакъв вид диалогично пространство от подадената тема е добре да се присъединяваш, за да знаем най-малкото дали сме на прав път, дали следиш изобщо разговора и писанията или си ги пишем навятъра






Тема Re: И още нещонови [re: numbers]  
Авторll (Нерегистриран)
Публикувано02.11.08 21:20



Не позна!!!
Нямах теб предвид!!!
И не ти харесвам съветите!!!
Аз не протягам ръце за помощ. Аз никога не съм се молил. Никога не е имало на кого да се моля. Аз помагам на другите. Само, че се уморих! И нищо няма смисъл! Живота е само едно съществуване, за някои по-леко и с екстри, за други трудно.
И не разбрах кое е прекрасното на живота?



Тема Re: И още нещонови [re: ll]  
Автор numbers (непознат )
Публикувано02.11.08 22:43



Съвсем отговорно заявявам: ако наистина не ти се живееше, досега да си мъртъв.
Така че, вместо да плашиш, вземи се в ръце и виж какво можеш да поправиш, порасни и си поеми отговорността.



Тема Re: И още нещонови [re: ll]  
Автор angel4esladko (непознат)
Публикувано03.11.08 09:56



Здравей,искам да ти кажа,че първо не си сам и не си единствения в такова положение,ако това може до някъква степен да те успокои.
Има много хора,като теб,които само помагат,а на среща НИЩО!
За съжаление психиката на българина така е устроена,че мисли,че щом един човек МОЖЕ и ЗНАЕ справя се сам с всичко в живота, то той е длъжен не само да го прави ами и ВИНАГИ да е на разположение на НЕМОЖЕЩИТЕ,СЛАБИТЕ....
Е да,но и най-синия индивид колкото и да иска се УМОРЯВА, защото е ЧОВЕК не МАШИНА нормално е.
И тук идва поредния български импулс - Ама как така?Той е силен човек.Няма право.Винаги във всичко се справя.АБСУРД

Знам прекрасно как се чувстваш.Знам,че няма да се молиш за подкрепа.Знам,че ще направиш и не възможното пак да станеш на крака и продължиш,но е НОРМАЛНО понякога да си УМОРЕН


Винаги има смисъл.Сега ти е трудно но съм обедена,че има жена,която те обича и се грижи за теб,има дечица,може би,които виждат в твоите очи ЦЕЛИЯ СВЯТ
Това са НЕЩАТА, заради които просто трябва малко да си починеш,поемеш дъх и отново да продължиш напред .Заради тях-защото ТЯ и ТЕ те ОБИЧАТ и искат да си ЖИВ,ЗДРАВ и ЩАСТЛИВ
Заради това само си струва да живееш - ТОВА Е ПРЕКРАСНОТО В ЖИВОТА
ЛЮБОВТА!!!
ДЕЦАТА!!!
СЕМЕЙСТВОТО!!!
Успех!!!



Тема Re: Уморен съм!нови [re: ll]  
Автор ataraxia (експерт:))
Публикувано04.11.08 19:00



Включвам се със закъснение по твоята тема и се извинявам ако се повтарям с някого, тъй като нямам достатъчно време да я прегледам. Моите версии по твоя проблем са две. Или страдаш от синдром на хронична умора и изтощение. Или си в екзистенциална криза,т.е. загубил си смисъл на живота. А може и едното да провокира другото.
Имаш ли мотивация за работа? Отиваш ли сутрин с желание на работа? Чувстваш ли се отпочинал сутрин като станеш? Имаш ли незначителни промени в настроението, например сутрин да си по зле, а вечер- по-добре? Може ли нещо да те зарадва? Какво? Трябва да се изясни същността на проблема, за да се търси някакво решение.



Тема Re: Уморен съм!нови [re: ll]  
Авторnqma (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 22:48



Ще ти разкажа за ме преди 5 г. ме оперираха от рак на шийката на матката . Трябваха ми 2-3 г. да започна пак да живея нормално да се радвам и на наи малките неща но ето ти изненада бизнесьт ни се срина измамиха ни. Сега страдам от ПР и сьм твьрдо решена да се справя и с това. Не се предаваи живота е хубав . .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.