Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 26.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За "устатите"  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 01:04



Не сте ли забелязали как по-устатите и разговорливите са по-харесвани? Въобще по-отворените. Май наистина не е добре да мълчиш твърде много - хората ти се качват на главата.



Тема Re: За "устатите"нови [re: Гocт]  
Автор socratt (помагащ)
Публикувано24.09.08 15:53



Въпроса е и на доверие , когато много мълчиш хората си мислят, че криеш нещо или ги преценяваш



Тема Re: За "устатите"нови [re: socratt]  
Автор blood2 (минаващ)
Публикувано24.09.08 18:37



всичко зависи от това какво казваш и начина по които го казваш,

нещата са много сложни



Тема Re: За "устатите"нови [re: Гocт]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.09.08 20:43



не е добре да мълчиш твърде много - хората ти се качват на главата.
С това твърдение не съм съгласна, хората могат да ти се качат на главата и като ти знае много устата.
А иначе като цяло хората харесват повече устатите, защото са по-забавни в компании (естествено ако знаят какво говорят, не сам ода дрънкат глупости), обикновенно такъв тип хора са център на внимание, ерудирани и са интересни, НО също така устатите не винаги умеят да слушат (което е техен минус), в повечето случаи са самотни, защото казват истината в очите, а не всички искат или я приемат. Има си и плюсове и минуси.




Тема Re: За "устатите"нови [re: jana]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано25.09.08 11:31



Аз пък МРАЗЯ да слушам.
ПИСНА МИ да слушам другите.



Тема Re: За "устатите"нови [re: jana]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано25.09.08 11:38



Напротив, от личен опит знам, че дори и да дрънкаш глупости пак си по-популярен от колкото да си от тихите води.



Тема Re: За "устатите"нови [re: Пич]  
Автор Meceчka (hallucination)
Публикувано30.09.08 16:56



Относително е - зависи какво даваш и какво получаваш, когато говориш, респективно, когато изслушваш. Може да дадеш страшно много на някого само като го изслушаш внимателно - щото всеки иска да го ЧУЯТ!
Заслушайте се в разговора на т.нар "много говорещи хора" и ще забележите, че в повечето случаи се водят няколко различни монолога и никой не внимава какво казват другите...забавно е понякога...но и тъжно...



Тема Говори, говори...нови [re: Meceчka]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано30.09.08 18:37



По-скоро всеки се бори за надмощие, и да говори повече.
Но на мен ми писна да съм от слушащите.
Вече няма да мълча!



Тема Re: Говори, говори...нови [re: Пич]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.09.08 20:28



Чудесна крачка - говори!






Тема Re: За "устатите"нови [re: Гocт]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано04.10.08 15:17



Бате колкото и кофти звучи става се готин за сметка на някой друг...гавриш смотаняците и ако някой се опита да те гаври теб му биеш някой и друг шамар за респект...а на момичетата бъди огледало...ако те са мили бъди и ти мил,ако се държат кофти с тях храни ги на воля




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.