Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:24 18.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Каталог на действащите психотерапевти в страната  
АвторПcиxo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 23:15



Моля, вижте следния ресурс, ако познавате психотерапевти им го препратете или ако вие самите сте такива, моля регистрирайте се - безплатно е :



Целта на това начинание е да може хората търсещи професионални психотерапевтични услуги, наистина да намерят такива. Надяваме се да успеем да създадем една успешна алтернатива на досегашни каталози, като предложим по-пълна и изчерпателна информация за Вашата практика и квалификации, и услугите, които предлагате. Крайната ни цел е да създадем едно по-цялостно лице на психотерапевтичната практика в България както пред психологическата общност така и пред обществото - или иначе казано по-достъпна среда за намиране на психотерапевтични услуги. В каталога могат да се регистрират само действащи психотерапевти.



Тема Re: Каталог на действащите психотерапевти в странатанови [re: Пcиxo]  
Авторpureland (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 10:30



Благодаря много за този линк! В момента търся психотерапевт във Варна и не знаех накъде да се насоча. Ще съм благодарна ако някой може да ми препоръча психотерапевт, чийто услуги е ползвал или има информация от втора ръка, защото само от профила на терапевта трудно може да се прецени дали той наистина е добър.



Тема Re: Каталог на действащите психотерапевти в странатанови [re: pureland]  
Авторzryn4o (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 21:02



Към момента имам само мейл , но и това е нещо- klerr@abv.bg, Светлана Сотирова - доволна съм, но не искам да сипя суперлативи, ако се свържеш с нея, сама ще разбереш.



Тема Re: Каталог на действащите психотерапевти в странанови [re: Пcиxo]  
Авторyжac (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 12:35



Инициативата за подобен род регистър е великолепна. Страх ме е само, че е много рехаво ситото. При бърз преглед попаднах на един млад господин на име Орлин Баев, който се е закичил с прозвището "психотерапевт" . Същият амбициозен господин не е дипломиран психолог (по моя информация е 3 курс в НБУ) и няма абсолютно никакво право да се популяризира в подобен род регистри. Самият аз съм магистър по психология и в момента свободен докторант, но поради факта, че все още не съм събрал часовете под супервизия не мога да се нарека терапевт.
Много моля, ако има някой, който модерира или следи за изрядността на регистъра да коригира този пропуск с вписването на Господина.



Тема Re: Каталог на действащите психотерапевти в странатанови [re: zryn4o]  
Авторpureland (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 22:30



Благодаря много за информацията! Мисля да се възползвам






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.