Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 21.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Девствен = нещастен?нови  
Автор256 (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 15:39



Чувствам се нещастен. След дълго "търсене" на причината в себе си установих (или по-точно се престраших да призная пред себе си), че причината е това че съм много зле с жените... а вече съм на 21 години. Одавна минах момента при който се притеснявах от жените. И не, те нямат лошо мнение за мен. Просто каквото и да правя те ме харесват "като приятел". Това вероятно на всеки мъж се е случвало, че на някои им върви с жените повече от на други, ама това вече е смешно! Имам достатъчно жени приятелки... не ми трябват повече! И точно тези приятелки ако почнат да ми дават съвети как да се справя с проблема си на практика ми дават съвети, с които мога успешно да направя още жени-приятелки, но не и нещо повече (тези, които казват да не търсиш съвети за жени от жени май са прави... хаха, whatever).
Чувствам се безсилен вече... безсилен, че такова нещо ме е депресирало... безсилен, защото на практика жените които са ме наранявали са имали най-добри намерения към мен (не е като да мога кажа "тая е кучка и за това ме прееба"!). Arrrrrrgh... Безсилен съм... победен от живота :(



Тема Re: Девствен = нещастен?нови [re: 256]  
Авторblood (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 12:01



Много як случеи

"Имам достатъчно жени приятелки"





Тема Re: Девствен = нещастен? [re: 256]  
АвторSCH (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 11:23



Здравей,
Аз съм жена . Страхувам се, че просто нямам какво да ти кажа - като че ли това си е някак мъжка тема, ако същността й е как се "сваля"жена. От моя гледна точка това, че можеш да имаш жени приятелки е страхотно, защото все някога ще имаш и партньорка и тогава това ще е най-чудеснотото ти качество и истинска гаранция за дълга и щастлива връзка. Малко мъже го умеят, а какво по-хубаво от това мъжът ти да те разбира и да ти бъде освен мъж и най-добрият приятел. Другата страна на нещата - просто не знам. Найстина и аз съм имала приятели, които са били много свестни и дори много хубави, но просто не са ми привличали сексуално. И това определено не е било нещо липсващо или повече в тях - просто химия, просто генетика. Дали пък не става така, че ти се сближаваш само с момичета, които несъзнателно усещаш като приятели - пр. чувстваш се по-спокоен с тях, по-сигурен, но те са все един тип жени, които..могат да бъдат само приятели с теб. Можеш ли да кажеш, че има друг тип жени - по- сексуални или показващи ти, че ти си сексуално атрактивен за тях? Какво се случва тогава? Т.е. това, което си мисля е дали подсъзнателно ти не избираш ...да кажем по-познат тип контакти и несъзнателно избягваш другите?
Всъщност, исках само да ти кажа, че съм прочела думите ти, както и много други хора, сигурно. Мълчанието..е знак за объркване, може би отразяваме твоето объркване, може би нашето собствено чувство на несигурност.



Тема Re: Девствен = нещастен?нови [re: SCH]  
Автор256 (Нерегистриран)
Публикувано18.01.08 22:33



Абе аз знам, че проблема ми е сложен (не е като да не съм търсил решение). За съжаление за сега най-логичните съвети, които съм полочавал са били да съм лицемер и да лъжа и такива работи. Един приятел ми каза, че не трябва да се държиш добре с жените, ако искаш да са ти повече от приятели. И... според наблюденията ми е прав (тук жените никога не се съгласяват :) ). Ако наистина е така значи жените са по-негогични от колкото по вицовете.
Баси... ше ходя на курва накрая.
Мда... ако някой си мисли, че съм грозен и за това не ми се фърлят жените... не съм грозен :) .



Тема Re: Девствен = нещастен?нови [re: 256]  
АвторSCH (Нерегистриран)
Публикувано18.01.08 23:21



Ами сигурно не си

Представям си те по-скоро като доста симпатичен и свестен, щом имаш толкова приятелки - значи определено има какво да се хареса в теб.
Пък за лошото отношение - естествено, няма да се съглася
понеже, ако си говорим за чукане - не знам, може и да има някакъв такъв нюанс при някой жени, но, ако говорим за някакво човешко отношение (без което мен ако питаш никое чукане не си струва), то нещата са съвсем други и ти със сигурност си по-наясно от твоя приятел. Бих казала, че ти все някога ще имаш жена(жени), но той-свестна връзка - едва ли.
Не знам, аз минах онази възраст, когато беше важно дали правиш секс или не - важно за другите, статуса, имиджа, самооценката. Сега вече знам, че може и със секс, може и без него да се живее. Е, по-приятно е със, но животът не е тъждествен на секса(макар, че без него няма живот)
Ако наистина девствеността сама по себе си е проблем за теб, то...курвите са решение. Но дали това е проблемът, наистина?



Тема Re: Девствен = нещастен?нови [re: 256]  
Авторmpp (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 12:55



хахах аз бях в същото положение на твоята възраст, сега съм на 27 и макар че не съм девствен отдавна не съм решил осоновния проблем с жените, за който говориш ;)

не знам какво да те посъветвам, продължавам да съм все така некомпетентен в емоционалните проблеми, както и на 21 ;)
все пак мога да ти кажа, че с такива въпросни приятелки впоследствие съм разбирал, че от тяхна страна също е имало желание за нещо повече, така че може да рискуваш

предполагам, че си интровертен, ковто не значи непременно необщителен и мълчалив, а също и с доста високи изисквания - тази комбинация ти пречи да си по-първичен грубо казано

за курвата - това няма да ти реши основния проблем, но поне е решение на девствеността, която най-вече по социални причини е така притесняваща



Тема Re: Девствен = нещастен?нови [re: mpp]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 17:41



Ами като ги видиш българските жени с какви екземпляри излизат и ще ти стане лошо. то грозни и тъпи в едно. Поне повечето. Розови блузки, боксьорски ботушки, якета с пухчета. Остава и гримче да сложат! А пък как говорят: "Ама, милу искъм да ти го туря!". Българските жени явно са много зле, щом все си избират свине.



Тема Re: Девствен = нещастен?нови [re: Гocт]  
Авторmpp (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 22:17



хахах е ти повдигаш друг проблем, който звучи малко като търсене на оправдание ;)

и за конкретния случай не е ясно младежа по какви момичета си пада, ако иска нещо по-различно от средностатистическите тогава би бил още по затруднен, на мен щото те не ми допадат особено :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.