Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 17.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема мотивация/волянови  
Авторявe (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 16:47



Въпросът ми е как да имам мотивация, за да постигна успех. Искам да кандидатствам трудна специалност, но нямам мотивация да уча. Все си намирам странични занимания, които ме отклоняват от ученето. Всеки ден си казвам "от утре започвам" и фактически нщо не свършвам. Преди съм имал воля да правя каквото и да е било. Сега волята сякаш липсва. Мисля, че не съм в депресия, но не е сигурно. Незнам как да го нарека...



Тема Re: мотивация/волянови [re: явe]  
Автортecт (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 02:23



Имаш ли безволев баща?



Тема Re: мотивация/волянови [re: тecт]  
Авторявe (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 13:07



Определено отговорът е НЕ. За майка не те ли интересува? Абе хора малко ме разочаровате... Мислих, че до сега ще сте стигнали до дискусии за моралната ми парадигма. Преди не бях безволев. Какво ми стана ?



Тема Re: мотивация/волянови [re: явe]  
Авторлyпyc (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 16:21



Щом не ти идва отвътре, защо се мъчиш?
Мотивацията или я има или я няма.



Тема Re: мотивация/волянови [re: явe]  
Автортecт (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 16:22



Опиши нещо за себе си, за характера си и т.н. От нищо могат да се мотивират само хора-нищо.



Тема Re: мотивация/волянови [re: лyпyc]  
Автор knig (зелен)
Публикувано15.11.07 16:51



motivirai se kato predi da svar6i6 ne6to lubimo svar6i ne6to koeto ne ti haresva , trenirai si disciplinata ,sigurno si se razglezil s razni zalagalki

"В моята цивилизация този,който се различава от мен,не ме ограбва,а ме обогатява"


Тема Re: мотивация/волянови [re: лyпyc]  
Авторявe (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 16:57



За себе си мога да кажа, че имам твърде висока самооценка. Мисля, че съм уникален, неповторим. Аз сякаш съм над нещата. Въпреки, че от страни не изглежда така. Друго е това, че съм аудсайдер по собствено желание. Имам приятели, но се стремя да ги отблъсквам. Имам чувство за хумор, което идва твърде в повече. Така се стремя да не разкривам себе си. И накрая- "МЪЧА"се защото знам че имам потенциал. Не ми идва от вътре- ИСТИНА. И се надявам да намеря тази вътрешна сила,воля,мотивация,желание,инат,стремеж и амбиция (колко думи измислих.. и колко жалко,че всичките ми липсват...).



Тема Re: мотивация/волянови [re: явe]  
Автортecт (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 17:08



Първо прецени дали си педал, мъж или жена. След това ще говорим за мотивация. Звучиш като разлигавена путка. Осъзнай се. Искал инат, искал амбиция, искал мама си лелина. Не искаш ли два шамара да се осъзнаеш?



Тема Re: мотивация/волянови [re: тecт]  
Авторявe (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 17:19



Не знам какво съм очаквал от писане във форум. Надявам се, че никой с диплома не ми е отговолил на темата. А иначе постът ти ми помогна. Казвам го без сърказам. Благодаря искренно.



Тема Re: мотивация/волянови [re: явe]  
АвторПeтъp Kocтaдинoв (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 00:30



По въпроса бих се посъветвал с някой професионалист в областта. Има много такива места в интернет, например http://icp-bg.com/ много е добър сайта! Изследователски център на подсъзнанието. Виж го!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.