Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 01.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: мотивация/волянови [re: явe]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 03:32



Просто се проявява наследственото ти поведение.
Изходът е само и единствено в създаването на положителни навици, които да избият отрицателните.



Тема Re: мотивация/волянови [re: явe]  
Автор ataraxia (непознат )
Публикувано16.11.07 15:35



Убеден ли си в избора си? Дали този избор не е натрапен от очакванията на близките?



Тема Re: мотивация/волянови [re: ataraxia]  
Авторявe (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 19:13



Не съм убеден за жалост. Не е натрапен от близки. Мисля че това се корени в много високите очаквания от самия себе си. Мечтата ми е да уча медицина, но се насочих в друга посока. Няма връщане назад.



Тема Re: мотивация/волянови [re: явe]  
АвторБoяджиeв (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 20:23



Психологията е едно много сериозно и хубаво-прекрасно нещо, http://icp-bg.com/ е сайт, направен със стил и идея, защото в днешно време рядко може да се види в уеб пространството нещо ново и интересно, което да ти бъде от полза, както Психология на човека. Изследователски център наподсъзнанието. www.icp-bg.com разкрива всичко, от което се интересуваш, свързано с думата ПСИХОЛОГИЯ!!!





Тема Re: мотивация/волянови [re: Бoяджиeв]  
Авторявe (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 22:26



Мисля, че на мой гръб се правят реклами на сайт. Някакви постове от Бoяджиeв, Иванов, Петров и т.н. само утежняват темата. Моля модераторите да ги изтрият.



Тема Re: мотивация/волянови [re: явe]  
Автор ataraxia (непознат )
Публикувано17.11.07 09:20



Но защо си се отказал от мечтата си, преди дори да си опитал да я сбъднеш? Ясно ли ти е, че после можеш цял живот да съжаляваш за това? И какви по-големи очаквания от самия себе си - медицината е престижна професия? Въпросът е, че за да бъде човек лекар се изискват определени качества. Ти трябва да си отговориш ставаш ли за лекар, виждаш ли се в бъдеще като такъв. Разбирам, че за изпитите по химия и биология е нужно много време за подготовка, но кой е казал, че трябва да се влезе непременно първата година! Имам приятелка дето влезе на третата. За да си напълно наясно най-добре е да посетиш център по професионално ориентиране. Там след като направиш тестове ще ти дадат списък с десетте най-подходящи за теб професии. За жалост не знам адреси, но ако се поинтересуваш ще намериш. Сега разбра ли защо нямаш мотивация? В отговора ти на моя първи пост ти сам си отговори на въпроса.



Тема Re: мотивация/волянови [re: ataraxia]  
Авторknig (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 21:44



da da go programirat ,koi sa te 4e da kazvat kakvo trjabva da raboti, 4oveka 6te si useti kakvo e za nego i kakvo ne ,vsi4ko s vremeto si
stiga s tija glupavi psiho testove...



Тема Психология на човеканови [re: Пeтъp Kocтaдинoв]  
АвторИвaн Димитpoв (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 23:23



Аз го посетих

. Наистина-върховен е! Психология на човека




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.