Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 17.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема при депресия и безпокойствонови  
Авторвecи (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 13:52



amoryn - някой да е ползвал този продукт или да има мнение за него?



Тема Re: при депресия и безпокойствонови [re: вecи]  
Автор socratt (новак)
Публикувано26.09.07 22:01



Веси препарата е нов , дават че има 80 % подобрение при депресии и тревожност , не е популярен в света и само този който ти го е предписал може да ти каже как се подобряват другите му пациенти .



Тема Re: при депресия и безпокойствонови [re: socratt]  
Авторвecи (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 19:59



прочетох го в не-та. и понеже е натурален реших че мога да си го самопредпиша

. май няма смисъл . влязох в един американски форум там май не са толкова доволни колкото в рекламите........



Тема Re: при депресия и безпокойствонови [re: вecи]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано29.09.07 12:05



Я не си прави опити, а иди при специалист! Можеш да си самопредпишеш шоколад, особено натурален, и чай от маточина-това поне доказано помага и е безвредно.



Тема Re: при депресия и безпокойствонови [re: вecи]  
Авторax (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 19:28



Може ли да се купи без рецепта?
От година съм някакси постоянно тревожна, случи се нещо лошо трагично , което отклю4и много стрес у мен и не понасям хора, въпреки, че външно се държа супер, изглеждам контактна но се одръпвам в себе си и не ми е приятно като ме викат по купони и въобще пост6оянно търся усамотение, лъчезарна, всъщтност трудно спя подтисната съм, постоянно се улавям, че челюстите са ми стиснати, дишането повърхностно и едно постоянно неприятно сърцебиене, а съм толкова млада и толкова да се сдухам, да се тревожа -изтощително е. Та препоръчайте ми нещо безвредно, знам ,че май хапчетата няма да помогнат и аз не знам обаче как да си върна радостта...дайте някой съве, че немга да изляза от тази депресия, сякаш нямам воля, а съм сиелн човек..





Тема Re: при депресия и безпокойствонови [re: ax]  
Авторdo ax (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 20:32



така като се зачетох си помислих че все едно аз съм го писал това:)знае6 ли от кво имаш нужда-от едно запознанство и малко компания.пи6и ми-bali_20@abv.bg



Тема Re: при депресия и безпокойствонови [re: do ax]  
Авторax (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 13:56




"запознанство", "компания", не точно такъв е моя случай на тежка апатия
благодаря ти все пак:)



Тема Re: при депресия и безпокойствонови [re: ax]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано02.10.07 14:11



Колко пъти да повтарям, че трябва добър психиятър или поне психолог, който да предпише конкретно лекарство?!? Няма безвредни лекарства; не се пие това, което е помогнало на комшийката или на братовчедката. Имате ли представа каква беля може да си докарате със самопредписани лекарства? Знаете ли какви болести може да се отключат така? Откачалки....



Тема Re: при депресия и безпокойствонови [re: вecи]  
Автор Bидa ()
Публикувано04.10.07 18:34



Колко струва това лекарство, ако не е много скъпо и аз да си го купя?



Тема Re: при депресия и безпокойствонови [re: Bидa]  
Автор socratt (новак)
Публикувано04.10.07 19:14



Wida ne se izlagaj , po dobre si kupi eliksira na Hlebarow




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.