Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 21.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Помощ, затънахнови  
Авторlost (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 11:02



Оф попаднах в страшно абсурдна ситуация....Просто не мога да се позная..Омотавам се все повее и повее с някакъв човек в интернет. Ама никога не съм правила подобна глупост...Настоява за жива среща и най-лошото е, че аз искам същото, ноооо в главата ми минават интересни мисли...че е:
1. Сутеньор
2. Психопат
3. Търговец на органи
4. Алкохолик/Наркоман
.....
Да не продължавам списъка...А аз съм като цяло в изклюително уязвима ситуация, смених изцяло средата си...
Дали да престана с всичко?? Аз мислех, че виртуалното пространство не крие рискове за мен, понеже имам достатъчно разум да преценявам ситуацията...но вече не съм сигурна в нищо...



Тема Re: Помощ, затънахнови [re: lost]  
АвторГaдeн мaлъk Xoбит (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 14:14



Е не ми стана ясно само какъв е проблема?
Да приемем, че си направите среща - предполагам, че ще бъде на някое централно място пълно с хора - примерно заведение или някой централен площад. Какво следва от това според теб?
1. Ако е сутеньор да не би да очакваш, че ще каже: "Заставш сега на този ъгъл и почваш да проституираш иначе..."?
2. Ако е психопат можеби ще влезе в заведението и ще почне да стреля на-посоки с лека картечница надявайки се, че ще те уцели и теб а като му свърши лентата с патрони ще се самовзриви за по-сигурно?
3. Ако е търговец на органи можеби ще каже "Лягай тук на тзаи пейка", ще извади скалпел от вътрешния си джоб и ще почне да те расфасова на сред "Попа" в 18:30ч. в събота?
4. Ако е алкохолик/наркоман можеби те притеснява, че както си пиете кафето в някое от заведенията пред НДК ще извади една голяма спринцовка и ще каже "Веднага да запретваш ракави иначе...? или можеби ще сложи една бутилка водка на масата и ще те накара да я испиеш на екс?

Ако е така най-добре спри за сега да се запознаваш с който и да е и бързо потърси специализирана медицинска помощ.



Тема Re: Помощ, затънахнови [re: Гaдeн мaлъk Xoбит]  
Авторlost (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 15:18



Направо ме уби от смях


Абе положението е гадно, защото не съм в БГ и се чувствам малко (много) уязвима тук....А и освен това не съм го търсила въпросния човек, а той започна да ми пише особено настоятелно, чудя се какво го провокира...А и мнението за българките не е много добро май....и оттам тръгнаха едни страхове...които ги описах. А и не съм фен на този тип комуникация май, просто за първи път допускам подобно нещо...а взех да губя контрол над ситуацията...
Та оттам иде проблемът.
Маи си прав за специализираната помощ



Тема Re: Помощ, затънахнови [re: lost]  
АвторDe4ko (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 21:33



Не се срещай с него, сигурно ще останеш разочарована.



Тема Re: Помощ, затънахнови [re: De4ko]  
Авторlost (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 02:02



А най-лошото е, 4е на моите години е недопустимо, на 18-20 как да е, ама аз съм с 10тина отгоре и би трябвало да съм се осъзнала

Просто имах кофти раздяла и ми трябваше нова емоция...
Абсолютно си прав/а, май просто ми се щеше да го чуя това.
Спирам. И то завинаги



Тема Споделям резултатанови [re: lost]  
Авторlost (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 14:42



Като отрязах съответния човек бях навряна на кучето в ........ Обяснено ми беше колко съм подла, ужасна,правеща се на велика и т.н.
Ама мноооооого се радвам, че се отървах

Явно хората малко им трябва да си покажат рогата.



Тема Re: Споделям резултатанови [re: lost]  
АвторCъpцe (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 11:11



Развоя на ситуацията е поучителен, благодаря, че го сподели.





Тема Re: Помощ, затънах [re: lost]  
Авторgalas (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 16:34



Да, след като си имала притеснения, хубаво е, че не си се срещнала с него. Помисли задължително ли е? Не , разбира се.



Тема Re: Споделям резултатанови [re: Cъpцe]  
Авторmama (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 18:49



Nqma nishto strashno da se sreshtnesh s nego. Ako ti dopadne, shte se sreshtnete otnovo, ako ne - koi shte te nakara nasila. Kazvam ti go ot opit ;)





Тема Re: Споделям резултатанови [re: lost]  
Авторdark (Нерегистриран)
Публикувано05.10.07 10:29



Какво целиш като не се срещаш с него? Да му задържиш вниманието ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.