Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 05.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
Автори дpyr kaт тeб (Нерегистриран)
Публикувано16.09.07 19:19



Виж сега -

1. Не е фетиш, но да задълбаваш в разликите не те грее;

2. Не ходи в Горна баня! Един кавалер не виси и зяпа, да не говорим, че хората там са пострадали наскоро и хич не им е до запознанства;

3. Както казваха в казармата, бъди винаги готов! Приготви се вътрешно за в случай, че ти излезе късмета _в подходяща обстановка, с подходяща евентуална партньорка_. То и по-странни работи стават в живота... Помни - жените с ампутации са далеч по-многобройни от хора като нас!;

4. Забрави детинските задявки и си фантазирай и онанирай на воля. Нищо няма да ти стане, никому няма да навредиш, а донякъде ще се приготвиш за и приспособиш към евентуалния Голям момент, та да не го пропуснеш поради срамно голяма ерекция, например, или пък загуба на ума и дума, пелтечене и треперене там... (Юнг нарича тия състояния на неудържим и неградивен възторг "пристъпи");

5. Не забравяй, че всъщност привличането е само физическо и вероятността от него да излезе брачна връзка е малка. Но пък кво от това - и ти и тя заслужавате по едно хубаво е***е, пък после - каквото сабя покаже!;

6. Ми това е. Успех!

---

P.S. Бе, да ти кажа правото, шансовете за Голям момент са си минимални. Примерно, помисли си колко такива жени си видял през живота си и сега си представи с колко от тях би могъл да завържеш барем половин приказка (т. е., не си бил в компания, не си профучавал край тях с кола или трамвай, те не са били в компания и т. н. и др., до повръщане), да не говорим с колко от тях тая половин приказка би могла да мине на свалка, че от там в кревата и тъй нататък... Ама айде да не те подтискам, че от писанията ти ми се видиш малко нещо лабилен. Във всеки случай, не пренебрегвай четирикраките мацки, че и от тях (с малце фантазия) стават чудесни временно три и двукраки мацки :-)



Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
Автор maritima (непознат)
Публикувано04.10.07 11:57



Попаднах случайно на твоя постинг,чрез препратка от друг клуб.Признавам си,че отначало се шокирах,защото за пръв път чувам за подобно състояние.Изчетох цялата ти кореспонденция и ще си позволя да ти споделя мнението си,дано да ти е от полза.Първо смятам,че не ти трябва да се забъркваш в тази работа със смяната на ориетацията.Никой не може да ме убеди,че може безнаказано да се ровичка в човешкия мозък и той да се препрограмира.Може да те освободят от това ти валечение,но в резултат на намесата да се натресеш на нещо още по-лошо.Да не стане от трън на глог,та по-висок!
Първото което мисля,че трябва да направиш е да се приемеш и ОБИКНЕШ такъв какъвто си!Спри да плащаш данък обществаено мнение.Както казва един познат:"хорат п***ка дават ли ти? -защо ги слушаш,тогава?"
Щом Господ,или ако предпочиташ природата,са те създали така,значи има защо.Замислял ли си се,че хора като теб са единствения шанс на хора като момичето което си харесал да имат нормален живот?Щом не насилваш никого,не причиняваш зло никому,къде по дяволите е проблема?Аааа,сетих се- в общественото мнение,в калъпа,да сочим с пръст по-различните от нас.Е*** му майката на общественото мнение.Вече си достатъчно голям човек за да го направиш.Я си помисли как щеше да постъпиш при срещата с онова момиче,ако и двамата бяхте "нормални"?Щеше да пристъпиш към нея,да я заговориш,телефон да й поискаш,независимо,че тя е сприятелка,а ти с приятел.Тогава си бил пубертет,сиреч човек който силно се вляе от оценката на другите за себе си.Е, сега вече си излязал от тази възраст, вземи живота си в своитве ръце,удари силно с юмрук по масата и кажи на всеослушание/образно казано/:аз съм такъв и който ме приема и желае да продължи да ми бъда приятел е добре дошъл,който не- да върви там от където е излязъл,идвайки на този свят.
Пропуснал си първия си шанс,то е ясно,но си бил много млад,едва ли си можел да постъпиш другояче .Подготви се,обаче, за следващия и когато мине край теб,не го изтървай.Дори и в самолет да си,като разпозназеш твоето момиче,слез и й кажи:Търся те от толкова време!
Успех ти желая най-искрено и търпение- ще срещнеш твоя човек!!!



Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
АвторAнa (Нерегистриран)
Публикувано14.10.07 23:22



Пробвай си късмета с интернет сайтове за запознанство. Мисля, че там имаш най-голям шанс. Изобщо концентрирай се върху това как да се изпълни това твое желание практически, а не как да се лекуваш, нормално ли е, или кой какво щял да си помисли. Вярвам, че сексуалната ориентация е вродена и това нещо ни е записано в гените и днк по рождение. Изпълни желанието си и бъди щастлив. Ние живеем в едно сексуално подтиснато общество и от там идват много проблеми. Секса е подтиснат навсякъде. От малки са ни набивали в главите, че да се показваш гол е срамно, жените имат големи и малки 'срамни' устни и т.н. Как може нещо, което създава живота и носи удоволствие да е срамно? Много болести свързани с пикочно-половите органи се дължат на подтисната сексуална енергия.



Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Aнa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано15.10.07 16:21



Да, но това специфично нещо, което на единия носи удоволствие, на другия вероятно му носи страдание и неудобство, ако може така да се нарече преживяването в този конкретен случай. Звучи интересно - еее, някакво увреждане, нищо работа...
А и, доколкото разбирам, не е като да му върши работа всяка жена с каквото и да било увреждане - айде сега си представи на какви неща би се натъкнал, ако си напише обявата в сайт за запознанство :)



Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано15.10.07 16:31



Няма май да е като да се запознаете в бара - щото след като искаш тя да е "съвършена", ще трябва и ти да си "съвършен" според нейните представи, та ще се наложи малко по-подробно опознаване. Предполагам, че има разни форуми и места, в които се събират хора с увреждания - ако надникнеш там, за да разбереш за какво става въпрос като цяло, може и да успееш в някой момент да си осъществиш желанието. Но съветът ми е това със "съвършената външност" да го спестиш леко, поне в началото.



Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: .]  
АвторOмpъзнa ми (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 11:40



Здрасти, не знам изобщо защо съм тук, само си причинявам болка. :(

Моят приятел, с когото сме от около 4 години заедно има този "фетиш" или и аз не знам как да го нарека. Аз научих наскоро и сега все едно съм с друг човек. Не заради друго, а защото очевидно не харесва какво представлявам аз. Разбрах, че е преследвал ампутирана жена, гледа разни клипчета. Как по дяволите да му повярвам, когато ми каже, че ме обича...

Това го пиша просто, за да кажа на мъжете, които правят описаното, че може би по този начин изпитват голямо сексуално удоволствие, но за съжаление жените до тях страдат (ако не всички поне някои).



Тема Re: Поздравления, Ариела!нови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
Автор _Bunny_ (развиваща се)
Публикувано14.11.07 00:46



Прочетох цялата тема, много ми беше интересно. Четох за твоя "фетиш", също за НЛП. Занимавам се с психология и мисля, че НЛП е добра идея. Много от преподавателите ми по психология сравняват мозъка с компютър, защо да не промениш няколко програми, които не са ти удобни? Не виждам нищо страшно, по-скоро хората отреагират така защото е нещо ново и непознато.
На новите неща винаги се е реагирало много остро в историята на човечеството! Тъй че се замисли по въпроса!



Иначе не е зле да се замислиш за идеята за прераждането. Или както един приятел казваше: "Няма значение дали някой вярва или не вярва на прераждането, той пак е част от този цикъл, просто не го осъзнава!"
Аз не се смятам за луда, защото вярвам, че има прераждане. Даже думата не е "вярвам", а "знам".
Прочети, разрови се, запознай се с различни източници, намери преживявания на различни хора и тогава ми кажи, че не вярваш. И аз вече сериозно ще се замисля дали си със всичкия си!

Сериозно, напълно вероятно е това да е "знак", които сте си определили с твоята духовна половинка. Когато връзката между 2 души е много силна и се е осъществявала в продължение на много животи, то тя остава и занапред. И е напълно възможно някаква вътрешна "аларма" да се включва всеки път като видиш такава жена. Ето защо това твое привличане е от ранна детска възраст, а не се е формирало по време на пубертета.

Успех!

"Би било добре да се събудим преди да умрем"

Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
АвторCтoян Baмпиpckи (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 00:34



Има една нещо по този въпрос на http://icp-bg.com/ психология на човека. изследователски център на подсъзнанието.



Тема Елена в Кутия !нови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
Автор милeйди (Каспарова)
Публикувано22.04.08 02:20



Здравей



темата е доста стара,от преди година...но все пак много ме заинтригува и си позволявам да я върна на дневен ред.Досега не бях чувала за подобен род сексуално влечение и ужасно се впечетлих.

Много е интересно това което описваш и вътрешния конфликт между твойто възприятие и общоприетото.

Казваш,че искаш да се промениш за да можеш да имаш и ти семейство,да си щастлив, да обичаш и да се чувстваш комфортно в кожата си.

Срещал си жени в които си бил влюбен,но с които като се стигне до леглото и нещо блокира в мозъка ти и не изпитваш удоволствие.

Моят въпрос е- дали наистина си бил влюбен??? Ако човек е влюбен,то физическото сливане е нещо невероятно като изживяване и не е секс,а любов.

И сигурен ли си,че ако живота те събере с жена без крайник,но проклета и не си пасвате хич,ще те възбуди сексуално въпреки това че е твой тип.

Нещата в любовта са комплексни и навързани и сложни.Уж харесваш сини очи,а се оказва че любовта на живота ти е човек с прекрасни топли кестеняви очи и фетиша от самосебе си отпада.

Според мен още не си се влюбвал истински и затова възприемаш сексуалността си като отделно нещо в една връзка.А истинската любов е едно цяло,невероятна хармония и синхрон.Липсва ти този човек,както крайник ти липсва-всякак,дори така-интимно.

Не мисля,че си особен.Всеки си има тъмните сексуални фантазии.Кой с баба,кой с кон,коза,кой с дете....но ги контролират и ги остават на ниво фантазии,защото особено последното е престъпление.Но след като съществува,значи има потребност.? е да се контролират и да не пречат на любовта да ни носи друг вид удоволствие и удовлетвореност .Едното да не пречи на другото.Двете са неща съвсем различни и понякога дори забравяме за тези фантазии в хода на ежедневието ни.Но всеки ги има.

Ти си щастливец,защото твоите фантазии са напълно осъществими и непрестъпни.Даже би направил много щастлива някоя девойка,за която живота е буквално свършил след една такава трагедия.Не робувай на скруполи,а бъди щастлив.Осъществи мечтата си.Не пропускай момента като онзи миг на трамвайната спирка.

Какво ли би се случило ако все пак беше по-смел и я бе заговорил??
Никой не знае.Може би тя точно това е чакала,а ти не си и го дал.
В този живот,няма по-голямо съжеление от пропуснатите мигове,от несигурността,от паниката.Един миг може да преобрази живота ни.Въпроса е да сме смели и да го уловим.

Бъди смел!Бъди себе си!Този живот е на силните и смелите....Ти не си ненормален,просто различен...

Дано влизаш в дира и видиш темата.Ще се радвам да ми кажеш как си след една година и ходи ли на терапия.....



П.П. Колко злобарки си удари на Елена в кутия?(Извини ме за директния ?)
Чак аз се кефя на мацката там

ШАХ!!!.....с пешката

Тема Re: Елена в Кутия !нови [re: милeйди]  
АвторBeчe пpeвъpтaм (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 01:39



Хе - малко повече от година след първия ми пост и точно 9 месеца от последния.Равносметката е проста, ситуацията - с нищо по-различна от тогава. С наближаване на 30-тия ми рожден ден състоянието в което пребивавам ескалира и около месец преди събитието достигна връхната си точка. За капак на всичко и датата съвпадна почти точно с внезапна загуба на изключително близък човек. Зарязах всичко с което се занимавах до момента, напуснах работа и се отдадох напъно на пороци. Карах така до преди около 2 месеца, поокопитих се, започнах нова работа и реших да влезна отново тук. Като цяло се чувствам малко по-добре от тогава вече само около 50% от времето мисля за това но за сметка на това другите 50% отиват в равносметки за това как половината ми живот е отлетял и аз не съм постигнал абсолютно нищо.
Сега да отговоря на въпросите макар, че сигурен съм ще се повторя ако не и потретя:
1. Влюбвал съм се, сигурен съм. Преди се случваше и със здрави жени но с течение на времето фантазиите натделяваха до такава степен, че физическият ми интерес към тях се снижаваше до минимума при който всичко свършва. От години - можеби около 4-5 не съм изпитвал никакво сексуално влечение към здрави жени, макар да съм се запознавал с (а и познавам) невероятни такива от "психическа" гледна точка, но нямам никакъв "физически" интерес към тях. (Аз и такива мъже познавам и към тях не изпитвам физически интерес та да не си помислите нещо.)
2. Напъно си давам сметка, че вероятноста да попадна на човек които да ме задоволява както "физически", така и "психически" е минимална. От там и обратния аспект - тя да изпитва същото към мен я прави още по-минимална. Именно в това се корени мойта лична драма.
3. На терапия реших, че категорично няма да отида - това което е в главата ми може и да е най-ужасното, но същевременно и най-ценното което имам. Не си заслужава заради едното да изложа на риск другото. Търся други по-фундаментални решения на проблема.
4. "Boxing Helena" е забавен филм но злобарки нямаше, не си падам по quad-amputees. Виж "Planet Terror" е вече друга работа :) А и "Tristania" ме радва ама тои Luis Bunuel е голяма работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.