Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 24.09.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
Автор pusssinka_miau (непознат )
Публикувано26.06.07 15:37



pls da mi pi6e6 na maila pusssinka_miau@abv.bg ne gi sly6ai teq tyka te idei si nqmat kak se 4yvstva6 povqrvai mi





Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 14:28



Не съм сигурна дали ще ти помогне моя коментар, но нека все пак го напиша, може и да има някаква полза. Очевидно е, че те притеснява и разстройва факта, че сексуалната ти ориентация не е както при болшинството от мъжете, т.е. да харесваш жени без недъг и именно в това е проблема - твоето логично нежелание да приемеш това, тъй като в обществото се третира като "ненормално", "ужасно", "извратено" и т.н. Според някои известни психолози, сексуалната ориентация на човека се формира в ранна детска възраст като съвкупност от множество фактори - семейна среда, връзка син-майка, баща-дъщеря (Фройд), някакъв много силен емоционален момент в детството и т.н. Ако искаш наистина да разбереш защо си по-различен, трябва без да се срамуваш да се обърнеш към някой добър специалист - сексолог, които би могъл да ти обясни точно откъде идва "проблема" и как би могъл да бъде преодолян. Не знам защо в България хората, които посещават психолог се възприемат като луди и откачени, но в крайна сметка психологът е чисто и просто медицинско лице, чието предназначение е да помогне в преодоляването и осъзнаването именно на "проблеми", подобни на твоя. В цял свят тази професия е много уважавана и ценена, защото спомага за психичното здраве на обществото. В никакъв случай не искам да кажа, че си болен или ненормален, но не виждам причина след като това те тормози, защо до този момент не си се обърнал към съответния специалист

Успех!



Тема Поздравления, Ариела!нови [re: Ariella]  
Автор maycal (старо куче)
Публикувано10.07.07 00:50



"ако вярваш в прераждането на душите, може би ампутацията е знак, който сте си определили с друга душа, за да се познаете в този живот"

Ако е така-много хитро и оригинално, във всеки случай много повече от това напр. да се уговорят ( в предишния живот), че единият ще носи определен вид вестник с вчерашна дата, например!Поздравления, Ariella!Блестящо предположение!





Тема Re: Поздравления, Ариела!нови [re: maycal]  
Автор Ariella ()
Публикувано24.08.07 23:35



да разбирам ли, че те е подразнила тази част от мнението ми??

вярно е, че този точно аспект /с прераждането/ не е за този клуб, но какво пък, хрумна ми и го написах, не мисля, че е по- зле, отколкото да се чуди луд ли е...защото според мен ненормално би било да реже нечии крайници, за да изживее после фантазията си с обезобразения обект....

виждала съм тази тема и друг път в клубовете, или човека прави реклама на някаква общност, или наистина му е проблем, склонна съм да вярвам, че е второто..

а за знаците не си прав да иронизираш, защото ако единият е избрал от предложените му тела и животи, а другият е запомнил такава очевидна характеристика, като недъг, какво странно има...
но защо се е превърнала във фикс идея, това не мога да знам...ако въобще е това, нали ти казах, хрумна ми, а аз се доверявам на хрумките си, затова го написах, това е...

Kакто спокойствието е измамно, така и безпокойството..


Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
АвторW (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 03:37



Защо не си пуснеш обява в сайт за запознанства???



Тема Re: Поздравления, Ариела!нови [re: Ariella]  
АвторBeчe пpeвъpтaм (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 13:38



Ами аз доколкото си спомням на няколко места изрично подчертах но ще го направя отново. Не испитвам никакво удоволствие дори при мисълта да трябва да отрежа нечий крайник, точно обратното. Нямам абсолютно никакви садистични наклонности и не испитвам удоволствие от причиняването на както физичско, така и психическо страдание.
За първи път в тази тема пиша за проблема си и ако си виждала някаде другаде подобна то тя не е била от мен и не съм вземал участие в нея.
Ако вярвах в идеятати за прераждането (макар, че звучи забавно) то щях да съм напълно убеден, че фундаментално не съм в ред.



Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: W]  
АвторBeчe пpeвъpтaм (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 13:45



А какво да напиша в нея?
"Млад, чаровен и крайно извратен търси жена между 25 и 35 с еди-каквъв-си вид крупна ампутация с цел задоволяване на сексуални фантазий и евентуална сериозна връзка"?!?



Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 22:12



Интелект и духовност ти трябва,не сайт за запознанства..
само хората на които им липсват тези две страдат от такива аномалии!
проблема ти е че не искаш да се промениш...обречен си.
не е лошо да обърнеш внимание и на постоянно повтарящите ти се правописни грешки-не говори да си интелигентен човек...от там и тези низки наклонности.



Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
Авторsister of the wind (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 16:22



Въх, не думай!!!



Тема Re:нови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
Автор Ariella ()
Публикувано29.08.07 21:47



пуснах горе на търсачката едно ''Amputee'' и ми излязоха 39 резултата..
да, може да не си ги писал ти, не твърдя, а няма и значение, но темата ми е позната, темата за ''Amputee'' от тук, от клубовете, някак си е необичаен проблем и дори странен за някой, който никога не го е преживявал, както съм и аз, затова съм го запомнила..

иначе има много хубави и ценни мнения, дадени ти в тази твоя тема, с които съм съгласна, просто се сетих за още нещо и реших да го вмъкна..
не те обвинявам в нищо, дори ми е трудно да те разбера, не можеш и да го очакваш това разбиране, самият ти знаеш, че е странно всичко това...

ако не можеш да промениш отношението си, приеми го и се надявай да срещнеш подходяща жена...
жалко, че не вярваш в преражданията, това щеше да ти подейства успокояващо :))

Kакто спокойствието е измамно, така и безпокойството..



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.