Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 23.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
АвторKepъл (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 20:02



А бе това ми звучи нещо като да си преживявал на възрастта на любовта някаква възбуда към подобна жена и оттам да имаш желание към подобни жени...ох, на мен ми звучи като да се влюбваш в сини очи, да изтръпваш от желание по това...а защо пък да няма подобни жени...добре де, а защо по логиката на случайностите пак да не я срещнеш онази жена и да не се пробваш да я заговориш ...



Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Kepъл]  
АвторBeчe пpeвъpтaм (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 02:00



По време "на възраста на любовта" вече одавна бях установил възбудата си към подобни жени. От известно време се опитвам да установя точно кога и как е станало но стигам до единствения извод, че просто то си е така. Просто в един момент се "усетих", че "полудявам" като видя или просто си представя такава жена. Като казах "няма", нямах предвид, че няма такива жени а, че не се срещат. Спомни си колко пъти си срещал/ла жена на която да и личи, че няма един крак. Отам и вероятноста след като срещна подобна жена (която е нищожна) изобщо да се получи нещо от там и извода, че вероятноста за подобна успешна връзка става едва ли не 1:1000000 или с една дума - никаква. За колко години не съм срешнал отново онова момиче - нали се сещаш София е супер малка - случва се да срещна непознат човек който да ми е направил впечатление с нещо специфично в него и от там да го засека абсолютно случайно куп пъти а нея не. Причините: за толкова време (тогава бяхме накаде в края на побертета) е нормално напълно да се променила - примерно, да се подстригала, накъдрила и пребоядисала, да не говорим, че 100% е с протеза, да се е омъжила и има деца. Иначе...



Тема socratt, какви са тези механицистични глупости занови [re: socratt]  
Автор maycal (старо куче)
Публикувано05.06.07 11:26



препрограмиране по желание,а са и демонични неща -това вероятно на първо място!Да не си ти този "приятел"!??Ей, socratt, това са демонични ,и може би и чисто мошеннически работи-да се изсмучат пари от някой!

Да не би да имаш предвид специалното "дишане"?Ако е така, нали има вече разни сайтове!-не баламосвай човека,насочи го да ги прочете, не че съм им привържаник...!



Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
АвторVive (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 17:24



Можете да се разходите до клиниката по ортопедия в кв.Горна Баня - там сигурно бихте могли да се запознаете с подобна жена.



Тема Re: socratt, какви са тези механицистични глупости занови [re: maycal]  
Авторsocrat (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 21:08



Не бе ,нещата са по прости .Какви демони , просто нлп , предполагам знаеш какво е .а се плаща за свършена работа така че няма нищо демонично и необикновено .Човека тва е учил и тва работи .



Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 18:13







Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
Авторkaлпaзaнин (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 22:05



Някъде четох че това devotee нещо произлиза от детството. Нали Фройд казва че в най-ранното детство се формира сексуалното желание - тогава си избираме обект на предпочитанията.
Но тая теория не ми помага, сякаш си е част от мен това желание. Това НЛП ми звучи интересно нещо.



Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Vive]  
АвторBeчe пpeвъpтaм (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 23:51



Да там е бъкано. Из цяла Горна Баня подскачат еднокраки каки в очакване някой чалнат в главата да ги срешне и попита: "извинявай да знаеш колко е часа" ... "аа значи имам много време - случайно да искаш да те черпя едно кафе?"
Нали се сещаш, че начина е да се истипосам пред главния вход и да откибича извесно време - можеби месец докато засека желания човек. А нали се сещаш - девойка на 25-30 години излизаща от там как директно се качва на таксито и се прибира директно в къщи да оплаква нелепата си съдба и да обмисля по какъв точно начин да се самоубие. Едва ли най-подходящия момент за сваляне на мадами е 20-тина дена след като са и ампутирали съществена част от тялото.



Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: someone]  
АвторBeчe пpeвъpтaм (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 00:12



Благодаря - това беше мило!
От одавна съм запознат с тази тема дори мисля, че до голяма степен крайно тежката фаза на депресията в която се намирам в момента се дължи именно на нея. Чел съм я десетки пъти и мисля, че девойката освен физически ме привлича и с доста други неща. Проблемите обаче са много. Първо: като се появи, тя все още имаше приятел. Второ: в последствие дълго време имаше големи здравословни проблеми. Трето: в последствие се появиха други проблеми свързани с работата и и най-вече свързани с човек в който е влюбена. Четвърто: хал-хабер си нямам как се правят тези работи в интернет - по нищо от писаното от нея не става ясно какви са и интересите - нещо за което да се уловя за да се подкара от там на татък работата а 15 000лв за нова протеза (въпроса който в момента я вълнува до крайна степен) няма от каде да взема. Пето: мисля, че в момента ми направи адски мечешка услуга - вероятноста ако изобщо за напред предприема нещо свързано с нея, да стане ясно кой и по-точно какъв съм става мнооого голяма а както вече споменах тези хора имат крайно негативно отношение към хора като мен.
Благодаря все пак.



Тема Re: Не знам КАКВО да правянови [re: Beчe пpeвъpтaм]  
Автор maycal (старо куче)
Публикувано07.06.07 00:38



При теб ,според мен, става дума за някаква степен и вид психопатичност, недобра страстност..., би трябвало да се бориш срещу нея по един или друг начин, ако трябва(а всъщност-трябва!) си постави за крайна цел целомъдрие, при което има пълно интегриране на пола в личността, не го разбирай само като въздържание, при целомъдрието страстността не е подтисната, а преобразувана, сублимирана..., до него често се стига, минавайки през греховността....А как да "преобразуваш", да "сублимираш"...., това е по-дълъг въпрос...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.