Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 29.09.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Стрес от "изпит"  
АвторStudent (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 13:57



Имам следния проблем: срещам трудност да отговарям бързо на устно задавани въпроси и много често блокирам.
Необходимо ми е време за да съобразя кой пита, какво пита и аз знам ли го и защо го знам и едва тогава отговорът ми идва в ума. Първоначално изпадам в паника от зададения въпрос и съм убедена, че не зная онговора, което впоследствие се оказва невярно. Има ли някаква тренировка, с която мога да подобря това?



Тема Re: Стрес от "изпит"нови [re: Student]  
АвторFry (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 13:09



Za edna chast ot momichetata izpityt e stres. Za drugi emociq, predizvikatelstvo, udovolstvie.
Neomyjenite jeni sa mnogo chuvstvitelni na izpiti. Omyjenite pyk ne im puka za okolniq svqt zashtoto obiknoveno mogat da stovarqt povecheto otgovornosti na myja si. Za tipichnata bylgarska jena jivotyt predi svatbata e nevrotichno hodene po mykite, a sled svatbata - debeleene, intelektualen i fizicheski myrzel i chesta upotreba na frazata "ami ne moga, az sym si takava".
Za teb ima dve resheniq. Ednoto e da se omyjish, drugoto - da jiveesh gotino i aktivno, koeto shte namali nervite.
No vtoroto iziskva mnogo rabota...



Тема Re: Стрес от "изпит"нови [re: Fry]  
АвторStudent (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 18:01



Благодаря, много ме развесели. Аз съм омъжена, а животът ми е интересен. Работата също. Тя е свързана с постоянна необходимост от изучаване на нови знания и усъвършенстване на досегашните. Просто още от ученическите години имам описания по-горе проблем, и това често ми е пречело да повярвам, че мога да отида по-нагоре в развитието си, а сега вече си мисля, че е преодолимо и загова търся съвет. Все пак благодаря за отделеното внимание.





Тема Re: Стрес от "изпит"нови [re: Fry]  
Автор a|iaS (Force)
Публикувано22.03.07 20:06



Някъде си си загубил здравия разум мисля. И още нещо: Кому са нужни такива обобщения?! Всеки човек се притеснява или не се по различни причини, въпреки резултатът да е един и същ. Понякога има натиск отвън.

Аз например пък ми се ще да се притеснявах повече. Стига си обиждал всички и вкарвал хората в категории, защото това на теб ще ти навреди.





May the Force be with you!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.