Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 19.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема защо е това стеснване пред момичетата????  
Авторht love (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 22:31



знам че на друго място трябва да задам този бъпрос но ми иска регистрация а аз нямам така че пиша тук! значи преди 2 дена си хванах пиятелка ама нещо ми става като съм ж колпанията и! сякаш се притеснявам или нещо такова! проблема ми е че не мога да събера смелост дори да я целуна!!! не знам защо но е така! ако някои може да ми каже какво да направя просто да ми пише! ще съм му много благодарен!! все пак това ми е първото момиче и не трябва да се излагам много!!!





Тема Re: защо е това стеснване пред момичетата????нови [re: ht love]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано03.02.07 18:56



Нема се пуа616 :) Гледай "Женени с деца" и ще ти мине



Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: защо е това стеснване пред момичетата????нови [re: Изyмeн]  
Авторht love (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 20:02



hahahha! ok 6e probvam !!!



Тема Re: защо е това стеснване пред момичетата????нови [re: ht love]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано03.02.07 21:58



Защо ми звучиш като един мой приятел?-същото изказване и начин на писане.

Аз съм психолог,но не мисля да ти отговор като такъв,защото ще прозвучи по-добре от обикновен човек.

Когато отново се съберете с приятелите не се притеснявай!!!Да не ти пука от нищо,прегръщаш си гаджето и й даваш една страстна целувка.Престраши се,какво пък толкова се притесняваш???Нали не плащаш ,,данък обществено мнение,,???ДЕЙСТВАЙ ПО ВЪПРОСА,ЗАЩОТО ЩЕ ИЗПУСНЕШ МОМИЧЕТО!!!




Тема Re: защо е това стеснване пред момичетата????нови [re: ht love]  
Автор nikcho.az (непознат )
Публикувано04.02.07 18:27



Абсолютно, затваряш очи и даваш. Даже може да я помолиш тя да ти помогне, в смисъл тя да направи първата стъпка, когато сте в компанията!





Тема Re: прочетете това преди да ми отговаряте !нови [re: ПИHГBИHO]  
Авторht love (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 21:29



ee тука има прекрасни хора просто!!! мнго ви благодаря хора!! вие сте супер!!! от повече от година съм в дир .бг и много рядко да има такива хора като вас!!! едно голямо МЕРСИ!!!



Тема Re: защо е това стеснване пред момичетата????нови [re: ht love]  
АвторBoschmann (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 21:37



hahahha!а бе пич гледаи от мене бе!!! зна4и отиваш до моми4ето и без да мислиш какво ще стане (защото това ти пре4и на тебе) просто си я прегръщаш и и даваш една бърза целув4ица!!! ако ти хареса повтори същото ама тоя път не се задоволяваи само с "кратка целув4ица"а удължи мига!!! АКО ПЪРВИЯ ПЪТ ТЯ НЕ ПОЖЕЛАЕ ДА ТЕ ЦЕЛУНЕ ПРОСТО Я ПОПИТАИ ЗАЩО И АКО НЕ ТИ ХАРЕСА НЕИНИЯ ОТГОВОР СИ ПОМИСЛИ ДОБРЕ ДАЛИ ВОБЩЕ СИ ЗАСЛужАВА ДА СИ С НЕЯ!!!

Boschmann frequncy forever!!!



Тема Re: прочетете това преди да ми отговаряте !нови [re: ht love]  
Авторвиpтyaлeн пpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 08:47



тези благодарности към нас
виртуалните ТИ приятели
със затворени очи
ли го написаса?





Тема Re: защо е това стеснване пред момичетата????нови [re: ht love]  
Автор agustina ((love))
Публикувано05.02.07 11:58



ne misli za straha si - tova e nai-golemiya frayh.
ako imash silni chuvstava shte go napravish bez da se zamislysh.



Тема Re: защо е това стеснване пред момичетата????нови [re: ht love]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано05.02.07 12:24



А когато си насаме, каква е ситуацията, щото това от два дена си хванах приятелка......нещо много хвърчащо звучи, изобщо целували ли сте се до сега?
А иначе това притеснение щеш не щеш, ще трябва да го преодолееш, удари му едно питие (ни съ отрязвай ей) казваш си "мечка страх мен не страх" и......ще разбереш, че нищо кой знае какво няма да ти стане, номера е просто да се престрашиш. А ако можеш да си отговориш, какво точно те притеснява, може би и по-лесно ще преодолееш....

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.