Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 22.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема моля за съвет  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 23:56



От декември с моя мъж постоянно се караме, а най-лощото е е живем при моята майка и тя постоянно се бърка. тамън се оправят нещата и почва пак да чопли в раната. и пак разправии и ....И нещо друго забелязвам мъжът ми станал такъв злобар и постоянно се опива да ми нарежда и да командава, обаче номера му не минава и пак започват разправии. Държи се като абсолютен дивак и с мен и детето.Освен че постоянно все нещо не му изнася , кълне и заплашва че ще ме бие. Абе дивак. А иначе пред хората сме идеално семейство ,,,, думи нямам, а като се приберем у нас все нещо не му изнася, цопва се пред телевизора или пред компютъра и само пита какво ще яде и кога и все кусури намира като , че майка му го е хранела с деликатеси и префирци. добре че е мама да е жива и здрава та готви жената и то много добре. На коледа и на нова година такъв хубав скандал вдигна та сигурно целият град ни разбра. Свекървата щом му се обади пак започва да го прихващат лудите. абе като ни гледат хората отстрани си казват какво готино семейство ..семейство та дрънка отвсякъде.И само той е бил на работа като че ли другите цял ден са лежали . оффф направо вече неиздържам дайте съвет.
ПС. Ако случайно решиме като разумни хора да си поговорим , винаги аз съм виновна , той е правият. дивака. ПРЕДИ известно време така ме унижи пред токова много хора и пред родителите си , а те що не ме защитиха щото и те са диваци, скарахме са и той да се покаже че е големия мъж като ме удари , зави ми се свят и паднах . Още тогава трябваше да си обера крушите и да нямам сега тия ядове. Очаквам вашите съвети , Благодаря ви предварително.





Тема Re: моля за съветнови [re: лили]  
АвторSavetnik (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 20:08



Ееееееееееххххххх.......Лили...........много хора страдат от присъствието на родителите. Трябвало е да заживеете от самото начало самостоятелно. Сега вече мъжа ти е свързал целия яд към майка ти с теб и ще те мрази занапред ако не му поискаш прошка, а тя ти е нужна и на самата теб, защото чувствайки се виновна към него ти ще го напуснеш един ден и ще обречеш детето си на отвратителния живот на разведените родители. При всички положения обаче се махайте по-бързо от там за да спасите семейството си и помни че човек трябва да поеме отговорност за половинката до себе си и да не тича при първия скандал да се оплаква на мама и на тате. Не намирай извивения да останеш при родителите си, защото сама ще се учудиш каква сила ще предобиеш като изградиш пълноценно новото си семейство и ще се пребориш с живота без проблем......така ще дадеш шанс на собствената си любов, на тази на мъжа ти и най-вече на детето си, защото запомни едно....след неговото раждане ти вече не живееш за себе си....



Тема Re: моля за съветнови [re: лили]  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 15:39



Здравей, Лили. Това, че ти си решила първа нещата да се променят е добре, но също означава, че е твоя отговорността да промениш брака и живота си. Първо трябва да осъзнаеш нуждата си от семейство в лицето на своя съпруг и деца, както и на тях от теб. Преоритет трябва да ти бъде това - семейството.



Тема Re: моля за съветнови [re: лили]  
Автор galas (talantliva)
Публикувано25.01.07 14:47



Напълно подкрепям " съветник ", има право, трябва възможно най-бързо да заживеете самостоятелно. И още нещо, да се опитате да възвърнете уважението помежду си. Най-важното нещо в съвместния живот. Опитай се да говориш спокойно с мъжът си. От думите ти разбирам, че е доста изнервен. Хубаво ще е да отидете някъде само двамата, да се отдалечите от проблемите и близките хора, пък било то и за 2-3 дена. Желая ти успех! Жените са по-силни по природа, така, че изход винаги има, просто трябва да вземем най-доброто решение.



Тема Важно-внимавайнови [re: лили]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 19:11



Незнам при теб точно как са нещата, но внимавай много. Баща ми почерни живота на майка ми така. Започна така уж от дребни неща и стигна до наистина много много гадни постъпки. Сега я псува, нарича я тъпа овца и тем подобни. Стои пред телевизора...абе много подобно. Не позволявай просто. А щтом те е ударил....просто незнам какво правиш при него.......
Защо жените сме толкова глупави незнам....
Само едно ще кажа......имай себеуважение......много...



Тема Re: моля за съветнови [re: Savetnik]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 19:15



Абе Съветник.....ти луд ли си бе....
прочети малко психология и тогава говори. По голям е шока за детето ако стои при родители които се карат и създават напрежение в къщи. Освен това....тоя я удря ти ми говориш тя да му се извинявя. Той като е големия мъж да намери начин да не живее с майка и а не да стои пред телевизора по цял ден. Ама явно ти си същия....жената тряя да слуша само и да се извинява....бъктън от мъже от 18 век.......



Тема Re: моля за съветнови [re: Kaлинa]  
Автормъж пoд чexъл (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 08:55



Той само ви провокира


мъж под чехъл е и на двете........



Тема Re: моля за съветнови [re: Savetnik]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано05.02.07 12:12



От такива съветници, като теб......
Относно темата, боклуците ще си останат, боклуци, независимо от външните фактори. Семейството на девойката отдавна се е разпаднало.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: моля за съветнови [re: Kaлинa]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано05.02.07 12:14



Мъж съм ама почти изцяло те подкрепям, съгласен съм с написаното от теб.



каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)

Тема Re: Важно-внимавайнови [re: Kaлинa]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 22:24



Калина , благодаря ти за подкрепата и разбирането. Засега всичко върви много добре , като че ли не е имало лоши моменти. А тъпака е предупреден още една просташка проява и да си обира крушите и при майка си.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.