Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 15.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Важно-внимавайнови [re: лили]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 00:48



Браво Лили....само така....радвам се че всичко е ОК с теб....
себеуважение му е майката:)



Тема Re: моля за съветнови [re: Myth]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 00:51



Радвам се че има смели, самоуверени и умни мъже които уважават жените. Ти си явно един от тях


Евала!



Тема Re: моля за съветнови [re: Kaлинa]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано08.02.07 14:07



Благодаря.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: моля за съветнови [re: лили]  
Автор icedevil (baron fon)
Публикувано09.02.07 16:18



ЧИСТОСЪРДЕЧНО ЩЕ ТИ ДАМ СЪВЕТ,КОЙТО Е НЕСТАНДАРТЕН.
ПОДОБНИ СЕМЕЙНИ ПРОБЛЕМИ НЕ ИДВАТ ОТ НИЩОТО И НЕ СА ОТ ТЕБ ИЛИ МЪЖА ТИ.САМИЯ ФАКТ ЧЕ СЕ ЯДЕТЕ КАТО КУЧЕТА САМО У ДОМА СИ ПОДЧЕРТАВАМ У ДОМА СИ МИ НАПОМНЯ ЗА МОЕТО МИЛНАЛО КОГАТО СВЕТЪТ МИ БЕШЕ ЧЕРЕН В КЪЩИ БЕШЕ АД , НЯМАХ СИ ПОЛОВИНКА , В НИЩО НЕ МИ ВЪРВЕШЕ. И ТАКА ДОСТА ГОДИНКИ.НО ИМА СИЛИ КОИТО ЯВНО РЕШИХА ЧЕ Е ВРЕМЕ ТОЗИ АД ДА СВЪРШИ . АЗ ЛИЧНО Я НАМЕРИХ........ СЛЕД СТРАННИ ОБСТОЯТЕЛСТВА ГО НАМЕРИХ....... КАКВО МИСЛИШ??
МАЛКО ВЪРЗОПЧЕ ЗАШИТО С ЧЕРЕН КОНЕЦ И НЕЩО ВЪТРЕ . ТОВА ВЪТРЕ
БЯХА ТРИ ЧОВЕШКИ КЪТНИКА , ТРИ ,КОЛКОТО СА ЧЛЕНОВЕТЕ НА СЕМЕЙСТВОТО МИ.С ЦЯЛОТО СИ НЕВЕЖЕСТВО ТОЯ ВЪРЗОП ГО ОТВОРИХ . БЕШЕ СЛОЖЕН В ПРОЦЕП НАД ВРАТАТА НА СТАРАТА НИ КЪЩА .ОКОЛО ПОЛОВИН ЧАС СЛЕД КАТО ДОКОСНАХ ТОВА НЕЩО ЩЯХ ДА СЕ УБИЯ С КОЛАТА,ПО НЕВЕРОЯТЕН НАЧИН,КОЙТО НЯМА ДА ОПИСВАМ.И.... НЕЩАТА В КЪЩИ СТАНАХА ОЩЕ ПО ЗЛЕ, ИЗПАДАХ В НЕОБЯСНИМИ ДЕПРЕСИИ И СЕ ПРИНУДИХ ДА ХОДЯ НА ПСИХОТЕРАПЕВТ .ХОДИХ ТРИ ПЪТИ . НАКРАЯ ОНЯ МАЛОУМНИК МЕ НАКАРА ДА ОТИДА ДА МУ КУПЯ САЛАМ.РАЗБРАХ ЧЕ Е ПО ЗЛЕ И ОТ МЕН И ГО ИГНОРИРАХ. А НЕЩАТА СТАВАХА ОЩЕ ПО ЗЛЕ. ПО НЕВЕДОМИТЕ БОЖИ ПЪТИЩА РАЗБРАХ ЗА ЕДНА ЖЕНА ДЕТО ОТКЛЮЧВА КЪСМЕТА НА ХОРАТА ..... И ... ОТИДОХ.ТЯ СЕ ОКАЗА НАПРАВО ПРАТЕНИК БОЖИ.МНОГО ХОРА НЕ ВЯРВАТ В МАГИИ И ЦЯЛ ЖИВОТ СЕ ГЪРЧАТ В БЕЗИЗХОДИЦА , А ТО СПАСЕНИЕТО БИЛО ТОЛКОВА БЛИЗО.ОКАЗА СЕ ИМАМ МНОГО ВРАГОВЕ,КОИТО СЕ ПУКАТ ОТ ЗАВИСТ,ЧЕ СЕМЕЙСТВОТО МИ Е ТОЛКОВА СПЛОТЕНО И ИЗДЪРЖА СТОИЧЕСКИ ВСИЧКИ БУРИ В ЖИВОТА ДОРИ И ИЗКУСТВЕНО СЪЗДАДЕНИТЕ ОТ ТЯХ,ЗАВИЖДАТ И НА ВЪНШНИЯ НИ ВИД.НИЕ СМЕ ВИНАГИ УСМИХНАТИ И ДОБРОНАМЕРЕНИ.НО НАЙ ЗАВИЖДАТ КОГАТО СИ ВЪОБРАЗЯВАТ ЧЕ ИМАШ КОЙ ЗНАЕ КАКЪВ БИЗНЕС.ЗАВИСТТА Е ОСНОВНА ЧЕРТА У ХОРАТА НЕ САМО В БЪЛГАРИЯ,АМА В ЧУЖБИНА ЩЕ ТИ УДАРЯТ ЮМРУК, А НЕ ДА ТИ ПРАВЯТ МАГИИ.ВЯРВАШ ИЛИ НЕ ПРАВЕНЕТО НА МАГИИ В БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧЕ НАЦИОНАЛЕН СПОРТ.МОИТЕ МАГИИ ЖЕНАТА ГИ РАЗВАЛИ С ЛЕЕНЕ НА ЧЕРВЕН ВОСЪК.ЧУВСТВОТО КОЕТО ИЗПИТВАХ СЛЕД СЕАНСИТЕ Е НЕОПИСУЕМО, ИМАХ ЧУВСТВО ЧЕ СЕ РАЖДАМ ОТНОВО , ЧИСТ И НЕОПЕТНЕН.СТАНАХ СПОКОЕН УРАВНОВЕСЕН И ПОЛОЖИТЕЛНО НАСТРОЕН И КЪМ ХОРА КОИТО НЕ СЪМ ХАРЕСВАЛ ОСОБЕНО.СПОМНИХ СИ КАК СЕ ЧУВСТВАХ КАТО ДЕТЕ.СЛЕД МЕН И МАМА И ТАТЕ ХОДИХА ДО ВРАЧКАТА.РЕЗУЛТАТА БЕШЕ ПОРАЗЯВАЩ . СЛЕД ВСИЧКО ТОВА СЪМ ЗАКАРАЛ МНОГО ХОРА ДО ТАЗИ СВЯТА ЖЕНА.ИМА ЛИ МАГИЯ ПУШКАТА И НЕ ПРОПУЩА.ТА МОЯ СЪВЕТ Е .... НАМЕРИ РАЗВАЛЯЧКА НА МАГИИ АМА ЧРЕЗ ВОСЪК И ОТИВАЙ.НЕ ХОДИ ПРИ ХОДЖИ.ИМАШ ВСИЧКИ СИМПТОМИ НА НЕГАТИВНО ВЛИЯНИЕ.АКО НЕ ВЯРВАШ НОСИ СИ КРЪСТА.И ЗАПОМНИ НАЙ - ГОЛЯМОТО ПОСТИЖЕНИЕ НА ДЯВОЛА Е ДА НИ НАКАРА ДА СИ МИСЛИМ ЧЕ НЕ СЪЩЕСТВУВА ЗА ДА НЕ СРЩА СЪПРОТИВА. УСПЕХ . И БОГ ДА Е СТЕБ



Тема Re: моля за съветнови [re: лили]  
Автор icedevil (baron fon)
Публикувано09.02.07 16:23



игнорирай психиатрите и психолозите . те са най - психо





Тема Re: моля за съветнови [re: icedevil]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 23:08



Ще те помоля за координтите на тази жена. Предварително благодаря.





Тема Re: моля за съветнови [re: лили]  
Автор icedevil (baron fon)
Публикувано12.02.07 11:18



пловдив.квартал ''Смирненски'' ул.Хвойна15 ет.1 ап2.
само за едно гарантирам,ако имаш нагативни влияния,ще ги премахне.
не разпитвай много за бъдещето,защото има три вида предсказания.
такива които се сбъдват
такива които се променят
и такива които може и да не се сбъднат
няма абсолютна предопределеност,иначе животът щеше да е безсмислен.
за съжаление не мога да дам телефонът и .в интернет е кофти,смятам разбираш



Тема Re: моля за съветнови [re: icedevil]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 23:31



Благодаря ти. Забравих да попитам има ли някаква такса и как се казва човека.





Тема Re: моля за съветнови [re: лили]  
Автор icedevil (baron fon)
Публикувано13.02.07 10:31



Човекът е жена , казва се Веска. по принцип пари взема колкото дадеш.
доколкото знам има и приемен кабинет някъде където има точна такса,но
там е само за баровци.ето за това и правя евала.оная свиня ''Светлина''дере всички по 100 200 лв. и нагоре.
ако те интересува аз колко и давах. По 10-15 лв. на посещение.не съжалявам
и ако бях богат щях да я позлатя.



Тема Re: моля за съветнови [re: лили]  
АвторEтo мoя (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 18:27



Гледай сега, каквото и да си мислиш, според мен проблемите му просто си ги преняся върху вас и ви вижда виновни за тях... за което помага нагнетената атносфера у вас.. Майка ти колкото и да е добра.... не се знае е присъствието и как му влияе...

Но не се оставяй да те бият! Почне ли се веднъж, не се знае къде ще му излезе края! Но каквото и решение да вземеш , мисля че това което го пише в тя статия може да ти помогне:
http://www.kehoeducation.com/content/view/25/149/lang,bg/

Найважното е - ИМАЙ ВЯРА В СЕБЕ СИ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.