Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 08.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Непостоянство и мързелнови  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 16:33



Лекуват ли се непостоянството и мързела и как? Има ли излекувани?



Тема Re: Непостоянство и мързелнови [re: S]  
Авторlp (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 11:00







Тема Re: Непостоянство и мързелнови [re: lp]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 20:04



Не е смешно. Въпросът ми е сериозен!



Тема Re: Непостоянство и мързел [re: S]  
АвторShogi (Нерегистриран)
Публикувано27.12.06 18:29



Както казваше един колега : "Лекарството се казва Антимързелин".
Като имаш нещо за вършене върши го на момента колкото и трудно да ти е. Пример - трябва да изхвърлиш боклука, ами не отлагай за по-късно а веднага стани и отиди да го изхвърлиш. Отлагането само влошава.



Тема Re: Непостоянство и мързелнови [re: S]  
АвторCъвeтниk (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 20:44



Непостоянството и мързела са болест и могат да се излекуват. В човека е заложено да търси новото, да се наслаждава на движението и свършената работа. Проблема идва от нашите родители и всички невежи хора, които в желанието да не си създават излишни проблеми, все дуднат на малките дечица - не пипай това, не прави онова...и т.н.....и постепенно порастващите дечица започват да се спират от това и онова..............и така и не могат да си отговорят на въпроса защо като големи нямат сили да свършат работа и да проявят постоянство. Конвенционалната медицина нарича това мързел и съвсем шеговите се измъква от подобни ситуации, защото няма лек за това, а този така наречен мързел, може съвсем откровено да съсипе живота на не един човечец..........но помни едно, не се обвинявай за това състояние, други са виновни, а изход има...!!!



Тема Re: Непостоянство и мързелнови [re: S]  
Автор ПИHГBИHO (непознат )
Публикувано08.01.07 11:03



Здраве желая!Аз съм Пингвино и съм психолог.Това нещо непостоянство и мързел не се проявявт винаги.Ти сам ще кажеш дали е така.

Когато гледаш телевизия не те мързи да си пред екрана,но когато си на работа не ти се ходи.Мързела се появява при нещата,които не обичаш да правиш.И ти трябва да намериш начин да харесаш тези при,които се изразява мързела.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.