Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 23.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Индикатор на професионален стрес на К.Купър  
АвторAtaraxiq (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 22:55



Индикатор на професионален стрес на К.Купър. трябва ми много спешно този тест. ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарна:)



Тема Re: Индикатор на професионален стрес на К.Купърнови [re: Ataraxiq]  
Авторsanta claus (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 14:47



Za syjalenie namiraneto mu e trudno. Moga da ti predloja test za burn-out i profesionalno natovarvane na Maslach i Jackson, koito e stndartiziran i aprobiran, s normi, grupi i t.n, ako she ti svyrshi rabota.



Тема Re: Индикатор на професионален стрес на К.Купърнови [re: santa claus]  
Авторataraxiq (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 00:40



da 6te ti buda mnogo blagodarna ako moje6 po nqkakuv na4in da mi go izprati6.Blagodarq ti predvaritelno. i 4estita nova godina:)



Тема Re: Индикатор на професионален стрес на К.Купърнови [re: ataraxiq]  
Авторsanta claus (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 11:46



Nqma problem da ti go pratq, no e hubavo da obsydish s prepodavatelq ti kakvo tochno shte izsledvate:.................... Shte e hubavo toi/tq da te nasochi kym empirichen material i nachina mu na sybirane. A inache testa e hubavo da vyrvi v komplekt s drugi (vij saita na Karastoqnov, koito ti izpratih). I ako prepodavatelq ti te nasochi 6te ti pretq e-mail s rykovodstvo, kliuch i nqkoi obqsneniq.
Uspeh



Тема Re: Индикатор на професионален стрес на К.Купърнови [re: santa claus]  
Автор hipodruna (непознат )
Публикувано11.03.08 22:35



zdrawej i na men mi trqbwa indikatora za profesionalen stres na kupar.ako e wazmono moje6 li po nqkakkaw na4in da mi go prati6.blg predwaritelno



Тема Re: Индикатор на професионален стрес на К.Купърнови [re: Ataraxiq]  
Автор hipodrun (непознат )
Публикувано17.06.08 21:54



zdarvej i na men spe6no mi trqbwa idikatora za profesionalen stres na kupyr, ako si go namerila bi li mi go pratila.



Тема Re: Индикатор на професионален стрес на К.Купърнови [re: santa claus]  
Автор PsihologBaby (непознат )
Публикувано25.06.08 13:08



здравей и аз се нуждая от тези тестове реших да пиша дипл.работа на тема мотивация и удовлетвореност на служителите в частния сектор - но не знам от къде да намеря тест за изследване на мотивацията на персонала , за удовлетвореността , а също мисля да вметна и професионалния стрес на работното място. Ако някой ме насочи ще съм му страшно благодарна :)



Тема Re: Индикатор на професионален стрес на К.Купърнови [re: PsihologBaby]  
Авторнaив (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 18:04



"Ако някой ме насочи ще съм му страшно благодарна :)"

Нещо като научен ръководител!?



>Методики



Тема Re: Индикатор на професионален стрес на К.Купърнови [re: hipodrun]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 13:34



Здравейте всички,
За съжаление този тест не е така разпространен по нета. Ръководството и данните от стандартизацията са помесени в българско списание по психология и в "архив на българско списание по П-я" в сайта на ДПБ. Видях снимка на екипа в Института и ако въпросът е кой да избера от тях за ръководител, бих препоръчал проф. Герганов. Много компетентен както за теоретични аспекти, така и за статистическа обработка. Друг избор са Стоицова, Жильова или Русинова (ако е още там). Те са много запознати с трудовата психология. Самата Русинова е стандартизирала теста на Купър.
Колкото до изследване на удовлетвореност и мотивация има два "подобни" въпросника в една жълтичка книга на Ангел Величков за профи тестове. Помня, че е издадена преди около 3 години и струва около 8-10 лв. В СУ повечето книжарници я има.
Успех




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.