Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 27.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Недоумение...нелоги4но енови  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 12:13



Един парадокс,който се слу4ва в главата ми...съзнателно нямам никакво сексуално желание към съпруга си, а и въобще някъде се изпари въобще сексуалното 4увство...напрягам се към някой,да предизвика в мен сексуално привли4ане,но винаги намирам няколко отблъскващи ка4ества,и вси4ко из4езва...и понеже свързвам сексуалното -с ка4ествата, и съпруга ми ме отблъсква. Парадокса е, 4е съзнатетлно ме отблъсква сексуално, но сънувам ероти4ни сънища само с него ,като по принцип,ероти4ните сънища винаги са ми били с жени!??!!!Не мога да си намеря отговора за това, не 4е толкова ме тормози физи4ески този въпрос,колкото в главата,защо се полу4ава така.И още нещо,в на4алото сънувах само кошмари с него ,когато ме привли4аше сексуално, а сега е обратното.Емоционална и физи4еска фригидност ми идва твърде много,като това несъзнателно ме прави щастлива,4увствам го,или по-скоро го долавям.Жените които ме привли4ат сексуално съвсем съзнателно, пък ме отвращават направо емоционално.



Тема Re: Недоумение...нелоги4но енови [re: Янa]  
Автор mysticworld (friend)
Публикувано11.10.06 13:02



И с мен се случва нещо подобно, но може би причината е друга. Моето сексуално желание към съпруга ми изчезна след като родих преди седем месеца. Обичам го, страшно много го уважавам, все по-близък го чувствам а нямам сексуално желание към него. Имам нужда да давам и получавам единствено и само нежни ласки и милувки. Понякога също ми се случва да сънувам, че ме обладава и изпитвам огромно удоволствие. Нямам адекватно обяснение за това което се случва.............





Тема Re: Недоумение...нелоги4но енови [re: mysticworld]  
Авторxaй (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 13:39



нормално е, хората не сме толкова сексуални колкото искаме да се изкараме, и колкото искат да ни втълпят.



Тема Re: Недоумение...нелоги4но енови [re: Янa]  
Автор 3ипpekca (атипична)
Публикувано12.10.06 18:53



Има обяснение защо е така. "Психология на сексуалността" на Фройд. Само 200 страници.



А защо е точно така точно при тебе - това подлежи на допълнително анализиране.

Не всяка кал е лечебна.

Тема Re: Недоумение...нелоги4но енови [re: Янa]  
Автор maycal (ентусиаст)
Публикувано13.10.06 12:53



Може би не трябва да се счита ,че човек трябва непрекъснато да е в състояние на похотливост-това е една страст, а страстта значи по скоро несвобода.Алтернативата на похотливостта е целомъдрието, което в брака не трябва да се разбира като отказ от сексуални контакти, а като нравствена чистота и "незатъване" в похотливост.Целомъдрието има своите степени на нарастване....





Тема Re: Недоумение...нелоги4но енови [re: 3ипpekca]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 22:25



4etoh i Froid i mnogo drugi ,no mislia 4e ot towa ve4e mi se polu4ava taka,zatunah "mnogo nadulboko"...i nai strannoto e 4e vsi4ko mi izglezda ve4e STRANNO...a,predi ne be6e taka.



Тема Re: Недоумение...нелоги4но енови [re: maycal]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 22:29



da,oba4e az vse o6te ne sum postignala "mudrostta",taka 4e ne e mnogo normalno da go niama i ednoto i drugoto.Za tova se pitam ,kakvo e tova bez_grani4no sustoianie,ili iavno mnogo mislia bez da moga da izmislia ni6to.



Тема Re: Недоумение...нелоги4но енови [re: Янa]  
Автор maycal (ентусиаст)
Публикувано13.10.06 23:19



Защо не пишеш като хората на кирилица?
Малко са тези ,които са постигнали смиреномъдрие.Въпросът е ,че човек освен идеята за сексуална реализация в тесния смисъл на думата(чиято пълнота вероятно също не се среща така често,освен когато е съчетана с любов ,доближаваща се до идеала, и имаща и религиозни измерения), трябва да има и идеята за въздържание....
А иначе възможно е да имаш и временен подостър депресивен синдром...



Тема Re: Недоумение...нелоги4но енови [re: Янa]  
Авторlampion (Нерегистриран)
Публикувано14.10.06 18:56



спри да мислиш и пробаи неЩо ново и нетипи4но.дори брутално.и пак се обади.



Тема Re: Недоумение...нелоги4но енови [re: Янa]  
АвторПянa (Нерегистриран)
Публикувано14.10.06 19:42



Тази май е една мома, която много се вихри по нета със зле скалъпени историйки на тема секс и около секса. Причината е, че е със силно наднормено тегло и повишена окосменост на физиономията. Само по себе си това не би било толкова зле, ама си го избива чрез пускане на всякакви мрежички в нета, за да попадне случайно някой и друг заблуден младеж. В един клуб я бяха разкрили, когато се опитваше да омотае един такъв мъж. Момата продължава обаче да се изявява в други клубове. Например, в Разведени, при положение, че никога не е била женена. Обикновено историите й са точно на женена или разведена или вдовица (да!).

Предупредих ви.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.