Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 28.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Тема Разглеждайте живота си като на филм  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано31.08.06 12:38



попадна ми тази статия :




не съм психолог, но.....такъв начин за справяне с депресивното състояние предизвикано от ежедневието не е ли по-скоро опасен от полезен.



Тема Re: Разглеждайте живота си като на филмнови [re: Бapбapeлa]  
Автор agrimonia (любопитна)
Публикувано31.08.06 14:53



Тази статия хич не ми харесва-мирише на роботизация, избиваща в шизофрения. Поне аз така мисля, не съм специалист, но препоръките не ми звучат нормално.



Тема Re: Разглеждайте живота си като на филмнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Apceния (неосведомена)
Публикувано31.08.06 16:35



На мен ми звучи много болно, ама много. Един вид кара те сутрин като станеш и се погледнеш в огледалото да кажеш "Здрасти, Робокоп! Зареждай програма #2, че имам много за вършене."....



Remember, my child: without innocence the cross is only iron, hope is only an illusion.

Тема Re: Разглеждайте живота си като на филмнови [re: Apceния]  
АвторQuestion (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 23:44



След като висшата клика постоянно ни зареждат с разни внушения,за да изпълняваме техните лицемерни програми,риторично ще попитам:
Колко процента от вас го осъзнават,защото не само у нас,а и в цял свят хората наистина вярват на добре скалъпени глупости и слухове?





Тема Re: Разглеждайте живота си като на филмнови [re: Question]  
АвторФakтът (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 23:53



В отговор на:

Индийци пият Арабско море

Хиляди жители на Мумбай гълтат с шепи солена мътилка от залива.
Тръгнал слух, че водата станала божествена и лековита

Мумбай е най-големият град в Индия, където вчера хиляди хора се втурнаха към малко заливче (на долната снимка) в Арабско море, заради уж чудотворна и лековита морска вода.

Хиляди индийци пиха от мътните води на Арабско море, след като се появиха слухове, че водата по чудо е станала сладка и може да лекува болести, предаде Ройтерс, като цитира полицейски източници.
Около 5000 души се събраха вчера на заливче в най-големия индийски град Мумбай (бившият Бомбай), като много от тях пиха вода с шепите си. Други се къпеха в морските води, а някои решиха да се запасят и носеха със себе си пластмасови шишета или кани, за да се снабдят с уж лековитата течност, изтъква агенцията.

Хората, повечето от които са мюсюлмани, твърдяха, че промяната на вкуса на водата е очевидно чудо, за което трябва да се благодари на Макдум Али Махими, богослов-софист, живял в 13-ти век и особено почитан от местните религиозни авторитети, пояснява Ройтерс. "Сладка морска вода - това е чудо. Тази вода е божествена", каза жител на Мумбай пред местна телевизия. Телевизията показа как същият човек потапя във водите на морето малко момченце.
Всеки ден в залива се изсипват хиляди тонове канални води и индустриални отпадъци, отбелязва обаче Ройтерс.
Полицията съобщи, че новината за сладката вода се е разпространила, след като рибари опитали вкуса й. Полицията се намеси и спря потока от хора към заливчето, тъй като властите и лекарите предупредиха, че водата може да е замърсена и опасна.
Местните власти предупредиха жителите на града за опасаността да се консумира мръсна морска вода и взеха проби за провеждане на химически анализ, добавя агенцията.

Миналата година трима души се удавиха в Арабско море, близо до Мумбай, след като хиляди индийци се втурнаха към плаж, където според слухове морето изхвърлило диаманти, припомня Ройтерс.






Тема ТОЯ РАПАНнови [re: Бapбapeлa]  
АвторBARBADOS (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 09:00



Тоя рапан на "снимката ти " кво озна4ава, твоята о4илата шунда ли, ни намекваш




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.