Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 07.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: хм, много дрогинови [re: пъpвokлacниk]  
Автор bistrence (винаги на кеф)
Публикувано11.08.06 16:41



Получих и отговорих!:)
Следващият, моля!:)))



Няма такова място "Далече"!

Тема Re: ПР и Ривотрил - спираненови [re: kapincho]  
Авторri4i (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 18:27



Споко с Ривотрила

Минах два курса на лечение с антидепресант и ривотрил през определен период. В промеждутъка от кризите не пих Ривотрил ,а и не изпитвах нужда от него .Вярно е твърдението ,че трябва да се спира бавно по схема и при спешна нужда да се вземат много малки дози.
Следвай схемите и няма да има проблеми !
Ако някога ти стане дискомфортно можеш да го използваш,но еднократно и в минимална доза
Между другото на 30 години



Тема Re: хм, много дрогинови [re: bistrence]  
Автортec (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 16:27



моят мейл е queen.1960@abv.bg Моля те пиши



Тема Re: ПР и Ривотрил - спираненови [re: ri4i]  
Авторпил (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 22:09



и аз да кажа само нещо. аз го пия тоя ривотрил 5 години.с него зле без него още по зле. опитвал съм да го спра но ефекта е нулев. маи съм привикнал към него.един лекар ми каза,че аз сам ще усетя кога повече не трябва да го пия тоя ривотрил. диагнозата ми не е пр,но пак ми го изписаха и оттогава го пия. имам далечна роднина която първо пиеше родотел 15 години ,но като го спряха от производство направо щеше да откачи докато и намерят заместител.заместителя беше ривотрил.тя го пие по 4мг дневно.аз пия по 1мг сутрин и все се каня да го спра постепенно ,но за целта като наркоманите трябва да се изолирам няколко дни и да си изстрадам липсата му.иначе намаля го няколко дни и като ми се наложи да отида някъде където трябва да съм спокоен пак си глъгвам едно хапче.които иска да го спре трябва да отдели две седмици без ангажименти. и да намалява дозата и да не се отказва даже да има странични ефекти.не искам да давам съвети щото аз още не съм го направил само си го мисля



Тема Re: ПР и Ривотрил - спираненови [re: пил]  
Авторscorpi (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 17:15



Не искам да те плаша,пил,но ако си мислиш,че така лесно ще се отървеш от ривотрила,горчиво се лъжеш.Повярвай,аз също го пия от години и вече от 10месеца не мога са го спра.В американски сайт има схема за отказване,която за твоя случай е 16 седмици.Така,че започвай веднага да го намаляваш.Ривотрила е много коварен,не го пийте.Аз проклинам деня и лекаря,който ми го изписа.



Тема Re: ПР и Ривотрил - спираненови [re: scorpi]  
Авторpo (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 22:17



Колко време си го пил и в какви дози



Тема Re:Ривотрил - спиранетонови [re: пил]  
Автор Atilkese-Acпapyx (ГолобрадияАтила)
Публикувано18.08.06 03:40



Консултирате се със психиатър, уведомете го за желанието си да спрете ривотрила. Обезателно би трябвало да ви се направи ЕЕГ , и ако се налага първо да ви приложи едномесечна терапия с Инсидон.
Ако той прецени че може - спирате го смело и веднага започвате да пиете три пъти на ден следната комбинация във вид на отвара: маточина плюс смес риган,мащерка, жълт кантарион, хвощ, бял имел, зимзелен, дяволска уста, глог, бъз, дилянка и бяля бреза.
След три месеца спрете маточината и продължавате със сместа от останалите билки. На всеки три месеца, една-две седмици почивка.
Според възможностите-йога и лек сутришен крос.
Личният лекуващ психиатър ви е достатъчен. Изобщо нямате нужда от никакви психотерапевти. За тях пациентът с подобни проблеми е само една крачеща пачки банкноти.
Успех.



Тема Re:Ривотрил - спиранетонови [re: Atilkese-Acпapyx]  
Автор bistrence (винаги на кеф)
Публикувано18.08.06 09:13



Аспарух, искам да те попитам в качеството си на какъв или в резултат на какъв опит правиш подобни заключения и изказвания?

Няма такова място "Далече"!


Тема Re: ПР и Ривотрил - спираненови [re: po]  
Авторscorpi (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 10:40



От около 5год.,но с периоди на прекъсване.Стигал съм до 3,рядко 4мг.От около година го намалявам средно около 1мг/ден,а от 3 месеца съм на 0,25/0,5 на ден.Ужасно е!



Тема Re:Ривотрил - спиранетонови [re: bistrence]  
Автор Atilkese-Acпapyx (ГолобрадияАтила)
Публикувано18.08.06 12:16



Разбирам раздразнението ти, но не е етично да използвате форумите за да убеждавате хора, които с правилно лечение за няколко месеца биха могли да бъдат излекувани от психиатър и да забравят , дори че са имали подобен проблем, да не се доверяват на лекарите и раздавате адреси и телефони на „терапевти".

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Опитай с когнитивно-поведенческа психотерапия. Значително по-ефективна??? е при депресивни състояния и паническо разстройство, отколкото са останалите??? терапии. Ако не познаваш, когнитивно-поведенчески терапевт, с радост??? ще ти препоръчам???
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ми... трябва да оставиш e-mail, за да мога да ти ги дам:???
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Опитвала ли си други начини за лечение? А искаш ли да опиташ????
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Осъзнавам, че ако си провинцията, намирането на психотерапевт ще бъде проблем. Но съм готова да съдействам с каквото мога. Ако си от София, бих могла да те насоча и да ти дам координати на добър терапевт.???
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ако попиташ за психотерапия психиатъра??? си, най-вероятно той ще се опита да те разубеди.???
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Човека просто си пази хляба.??? Но истината е, че лекарствата не решават проблема,??? а просто премахват симптомите му.???
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Трябва да ми дадеш някакъв e-mail:???
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Получих и отговорих!:)
Следващият, моля!:???
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Най-малкото неморално е да се уговаря човек с такъв проблем да спре да се доверява на психиатъра си, и че лекарствата не решавали проблема.

Ето как фатално заблуждавате. Това може да се каже за т.нар. „психотерапевти”, те решават проблема с туширане на симптомите. Един такъв психотерапевт е в състояние да източва бюджета на лековерни пациенти доживот, като използва знанията си на психолог и лесно ги превръщат в предмет за манипулиране.
Той знае много добре, че спирането или забавянето на основното и задължително медикаментозното лечение ще направи човека с подобен проблем доживотен пациент и клиент на аптеките и естествено - на т. нар. „терапевти”.

Редактирано от Atilkese-Acпapyx на 18.08.06 12:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.