Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 07.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: ПР и Ривотрил - спираненови [re: kapincho]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 09:28



Благодаря много!Ривотрила успях да спра някакси,но се страхувах да не се повтори същото и с деанксита.Сега съм по-спокойна.Ще се отърва от тези проклети лекарства и надявам се всичко да е наред.



Тема Re: ПР и Ривотрил - спираненови [re: Mobicool]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 09:31



Благодаря!От днес спирам и се надявам всичко да е наред.



Тема Re: ПР и Ривотрил - спираненови [re: Mими]  
Авторgalq (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 12:51



здравейте, аз пих ривотрил от 0,5 в продължение на 25 дни като придружаващо към сероксат, от 16,09 не пия ривотрил, всичко мина нормално, сега пия само сероксат, много ми се иска да вярвам, че ще има време , през което няма да се нуждая от никакви медикаменти, но..., незнам, предният път пиех сероксат в продължение на почти две години и се справях без хапчета осем месеца, след което през август тази година отново се наложи да мина на хапчета, но тъй като този път усещанията бяха по-болезнени, ми изписаха и този ривотрил, като придружаващо лекарство, това което прочетох тук ме накара да се страхувам от този ривотрил в моя случай макар и напразно, което още веднъж ме кара да вярвам, че когато всичко е под лекарски контрол опасността е по-малка. желая успех и късмет на всички, които се борим със състоянията си на тревожност, много моля, ако някой има метода на Линден да ми го изпрати мейла ми е slantze_to@abv.bg



Тема Re: ПР и Ривотрил - спираненови [re: galq]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 13:18



Пих ривотрил от 0.5 цели пет години,което е страшно дълго време.Спрях го като постепенно намалявах дозите.Първо спрях вечерната,останах на половинка сутрин,после на четвърт-през ден през два и така спрях.Не беше много лесно,но го направих за един по-дълъг период,може би 5 месеца.Имах неприятни усещания,но деанксита,който го придружаваше донякъде тушираше нещата.И така вече трета седмица съм без ривотрил,а сега съм решила да спра и деанксита.Засега все още съм добре ,но се питам докога ли.Надявам се кризите да не се повторят пак.Успех на всички.



Тема Re: ПР и Ривотрил - спираненови [re: Mими]  
Авторнeти (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 16:15



Мими, андидепресанти пила ли си през това време . По какъв повод пиеше ривотрил? Лекаря ли ти препоръча деанксита при спирането на ривотрила?



Тема Re: ПР и Ривотрил - спираненови [re: нeти]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 09:20



Здравей!Лекарят ми изписа деанксита заедно с ривотрил 0.5 мг-сутрин един деанксит и половин ривотрил и вечер само ривотрил 1 таблетка.За спирането не съм се консултирала,просто сама реших да ги спра.Пет години са достатъчно.Докато вземах лекарствата всичко беше наред.Преди това плачех без повод,нямах желание за нищо непрекъснато очаквах да се случи нещо лошо с мен или с някой от семейството ми.Сега без лекарства съм все още добре и се надявам нещата да останат така.Все пак в чантата ми има и от двете-просто за сигурност,което обаче не е много добре.Това е накратко.Надявам се да решиш проблемите си ,ако имаш такива.



Тема Re: ПР и Ривотрил - спираненови [re: Mими]  
Авторнeти (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 18:23



Минала си без антидепресанти. А психотерапия провеждала ли си?



Тема Re: ПР и Ривотрил - спираненови [re: нeти]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 09:57



Не съм ходила на психотерапия.А деанксита мисля ,че е лек антидепресант,поне така ми обясниха.



Тема Re: ПР и Ривотрил - спираненови [re: Mими]  
Автортoи (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 08:17



с деанксита няма проблем,тои не деиства изобщо и съответно не предизвиква зависимост,освен ако не си внушиш



Тема Re: хм, много дрогинови [re: bistrence]  
Автормилe (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 17:13



искам и аз информация за когнитивно-поведенческата терапия. Ще съм благодарна ако получа адрес,как да се свържа с теб?




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.