Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 10.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Вагнер- асоциациянови  
АвторHeя (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 14:10



Здрасти
искам да попитам някой който е на ти с асоциацийте по принцип.

Случи ми се, че на парти някъде си се оказва , че с влизането си съм предизвикала асоциация у един човек като на : (забележете)- Вагнер!!!!!!!??????
верно е че той е музикант , абсолютно непознат за мене човек, но някой запознат с процесите на психиката, и по точно на тази свързана с асоциациите, меж ели да ми каже нещичко:
това дали е обезпокойтелно за мене и защо, аз все пак съм жена а не Вагнер!

лично аз смятам музиката на Вагнер за разтърсваща от дълбоки и силни емоций, понякога прекалено за обикновенния слушател!

Кажете моля, какво мислите?



Тема Re: Вагнер- асоциациянови [re: Heя]  
Автор Fry (минаващ)
Публикувано20.02.06 20:47



възможно ли е да си едра и със сопранов глас и да ходиш с рогат шлем? (за летящия кон няма да питам)



Тема Re: това не го е писала "Нея"нови [re: Fry]  
Автордa дa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 21:13



а един невменяем.
Не му обръщайте внимание.
Злобен е и...
много пърди


пс. можеби от ЯД.



Тема Re: Вагнернови [re: Heя]  
АвторHO (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 21:39



Трябва да знаете, че Вагнер е десетки, ако не и стотици пъти по-красив и умен мъж от невменяемия, написал темата, под ник "Нея".
Ако сте запознати с "процесите на психиката и по-точно на тази свързана с асоциациите", за разлика от индивида, постнал тази тема, вие обезателно ще забележите, че той се представя за жена, тъй като много би желал да бъде. На външен вид никак не прилича на Вагнер, дори и да иска, а мяза на вещица от средновековието.
Да не ви прави впечатление правописът му-той и с него не е добре. Не може да пише.
Молбата ми е да му помогнете, че ако не се излекува психически, ще остане завинаги във вреда на обществото и на самия себе си.
Тормози хората, представя се за жена, злобен е, неадекватен, опасен!
А на външност-направо ще ви оплаши.
Не е виновен. Няма как. Но опитайте се да го разберете и да му окажете спешна помощ!!!
Държа да ви уведомя: досаге никога не е писал под ник "Нея". За пръв път го прави. Можеби тежката форма на шизофрения го тласка към това. Под този ник пишат други няколко момичета, които той не познава! Той, тя, то...вече не се знае, но съществото е много жалко, нещастно и агресивно.



Тема Re: Вагнернови [re: HO]  
Автор-- (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 22:02



тъкмо си тука, някой може ли да обясни как се нарича зависимостта от подобен вид емоции? това е нещо като трол? мерси на отзовалите се;)



Тема Re: съветвам те да отидеш на психологнови [re: --]  
Автор___ (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 22:54



Зависимостта ти от отрицателните емоции? Не, не е трол. Трябва да намериш отговорите в себе си. Все пак ти си човекът, който изпитва тези негативни чувства, както ги описваш. Но е необходимо да споделиш и да се консултираш със специалист. За да не се объркаш съвсем. Един психолог - професионалист може да успее да ти окаже помощ.
Моля!



Тема Re: горкият, това е жестоко!нови [re: HO]  
Авторyплaши (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 02:31



защо чак грозен, горкият-това ли е важното?
Междудугото, да те светна Вагнер е бил голям красавец.



Тема Re: горкият, това е жестоко!нови [re: yплaши]  
АвторHO (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 02:36



Ами какво да напиша за него, като не спира да бълва глупости по интернет клубовете и навсякъде, воден от негативните си мисли?
Може ли един красив човек да е толкова злобен?
Дори когато си бил учтив, добронамерен към това същество?



Тема Re: горкият, това е жестоко!нови [re: HO]  
Авторнeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 02:38



Вярно е. Нямам идея. Не знам защо. Трудно ми е да разбера. Можеби комплекси има.



Тема Re: *нови [re: нeperиcтpиpaн]  
АвторHO (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 02:40



Е зарежи, не се занимавай!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.