Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 20.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Страх от високотонови  
АвторГъr (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 20:35



Какво може да се направи за да се намали този страх. Не ме е страх да гледам от високо когато съм на нормално защитено място като тераси, но ако се намирам на покрив или на някаква невдъхваща ми доверие конструкция като че ли се парализирам. За висене с въже не знам но предполагам ще е същото.



Тема Re: Страх от високото [re: Гъr]  
Автор alteza ()
Публикувано21.10.05 00:53



При това положение не виждам нищо не нормално!От неустойчива конструкция е редно да се страхуваш. За покрива-нека да не прозвучи като майтап-постоянно ли си по покривите и по ръбовете ли?!Въжето го пробвай-скачаш от мост(и тук не е на майтап-ясно за какво става дума) и завинаги се отърваваш от проблема!

Timor fecit deos.
Miserere nobis,Domine!


Тема Re: Страх от високотонови [re: Гъr]  
Автор simna (новак)
Публикувано24.10.05 22:00



ооох, ако знаеш от колко време ме мъчи това! Заради това нещо стигнах до Кьолнската катедрала, което сигурно ми се случва за единствен път в живота, и когато свършиха стените и трябваше последните 5 метра да изкача по метална конструкция,щях да умра! Обаче пък после на Белоградчишките скали ми се случи нещо много друго...........




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.