Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:59 01.07.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Помощ!!!!!нови  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 15:38



Най-добрата ми приятелка се среща редовно по нейна инициатива с гаджето ми и проявява нездрав интерес относно сексуалния ни живот макар много добре да знае от мен за това. Поставих въпроса ребром а той ми разправя че се разбирал с нея и това не трябвало да ме интерисува.



Тема F1нови [re: Ивa]  
Автор Йoxaн (непознат )
Публикувано17.08.05 17:11



Значи много кофти ако го правят зад гърба ти.
Ако можеш да си ги попиташ право и директно какво става може да ти стане ясно по реакциите им. А пък иначе може това да ти е като услуга - да рабереш кой колко струва- защото аз си мисля че няма смисъл да поддържаш илюзии за приятелството и любовта на близките ти хора . Това ще е изпит за лоялността им.



Тема Re: Помощ!!!!!нови [re: Ивa]  
Автор бoйнa oвцa (блее)
Публикувано17.08.05 18:55



Аз бих ги разкарала и двамата

Тва звучи като подигравка. А ти защо й споделяш въобще такива неща?



Тема Re: Помощ!!!!!нови [re: бoйнa oвцa]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 08:55



Това смятам да направя, само ще изчакам малко да бъда сигурна дали не е моментно откровение или са се намерили сродни души. Сега като си мисля май са имали някаква емоция преди години, нищо чудно да са се открили наново. А бе във всички случаи си е предателство. Благодаря за съвета.



Тема Re: Помощ!!!!!нови [re: Ивa]  
Авторпpинцeca13 (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 18:18



Иве,ако позволиш ще ти кажа,че грешката е твоя.Не се споделят такива неща с приятелка.Сега вече не зависи от теб а от тях.
Успех в следващата връзка.



Тема Re: Помощ!!!!!нови [re: пpинцeca13]  
Автор King (ветеран)
Публикувано20.08.05 04:37



Така е ,за жалост, много позната история, ако Ива няма скруполи би могла да ги разкара и да сложи бомбата с закъснител в га6тите на приятеля си, дали 6те гръмне някога оба4е не е сигурно, някой мъдрец бе6е казал :

'' Най сигурния на4ин да запали6 лъбов е като самия ти остане6 хладен''



Тема Re: Помощ!!!!!нови [re: King]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 13:39



Поразпитах ги и двамата, уж нищо сериозно, само били станали по-близки, нещо повече от приятели, засега така щяли да оставят нещата, пък по-нататък не се знае... горе долу-това е съдържанието. Между мен и него нещата външно гледам да не са променят, но вътрешно съм бясна и ми е ужасно обидно. Ваканцията свършва и за трима ни, ние с него учим заедно и ще бъдем пак двамата, погледнато формално, но все си мисля, че няма да съм много спокойна, ако някакви контакти все пак продължат да съществуват. като писах в началото "най-добрата ми приятелка", вече не е тъй, явно никога не е била искрена и моя си е грешката. Поприказвах с няколко близки до нея момичета и съм сигурна че просто се е забавлявала да ми се прави на приятелка, и то добра. Край, засега ще се разделя с нея, после ще видя. Благодаря за съчувствието на всички.



Тема Re: Помощ!!!!!нови [re: Ивa]  
Автор Xилдerapд (програмистка)
Публикувано22.08.05 20:10



Каква помощ просиш,не мога да разбера.Вече си взела решение и то ще е най-доброто,защото ти така го виждаш.
Какво,ако си решила да си разкараш гаджето и шепа никове в интернет ти казват да не го правиш,тях ли ще послушаш?
Хора,искате прекалено "реални" съвети,за прекалено "реален" живот от твърде "нереални" хора на твърде "нереално" място - интернет.




Тема Re: Помощ!!!!!нови [re: Xилдerapд]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 09:58



По всяка вероятност ще остана с него, но различните мнения ми показаха нови гледни точки, някои от които споделих с него. Изглежда сякаш доказвал нещо на себе си, какво точно не ми е много ясно - дали е някакво мъжко задоволство от проявения интерес, или просто временно развлечение? В крайна сметка нямам богат избор - или край с гранде скандале, или търпение, пък да видим какво ще стане. Права си, че съвети от незапознати със случая може да не са много полезни, но толкова бях бясна и почти безпомощна, че в един момент осъзнах, че не мога да мисля реално и споделеното с мен ми беше от полза. Благодаря все пак.



Тема Re: Помощ!!!!!нови [re: Ивa]  
Автор Xилдerapд (програмистка)
Публикувано23.08.05 19:17



Това,че сте се разбрали е много хубаво.
Все пак си взела доста интересно решение - да останеш с него.
Уважавам действието ти,защото осъзнавам,че аз съвсем не съм наясно в ситуацията,и все пак ми се струва,че аз не бих постъпила така.





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.