Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 08.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема изневяра  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 11:31



Много ми е трудно да разбера себе си!!!!
Приятеля ми го няма, в чужбина е от половин година.... и ми липсва.... и емоционалния, и физическия контакт с него!

Появи се друг мъж, с който в началото ми беше много приятно просто само да говорим - и то не лично, а през компютър. Но след месец разговори нещо започнах да го желая и сексуално....

И не знам какво да направя! Не искам да има изневяра между мен и гаджето ми.... но искам да изживея и сексуалната си фантазия с другия мъж!

Посъветвайте ме как да постъпя, преди да се е случила поговорката - като се обърне каруцата, пътища много!



Тема Re: изневяранови [re: Aни]  
АвторVerb (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 15:30



zdraveite
za 1-vi pyt pi6a vuob6te v nqkakyv klub ili kakto se nari4a.re6ih 4e ni6to ne gubq ako probvam.dori neznam koe buton4e ili koq ikonka kakvo ozna4ava..no mislq 4e s vremeto 6te svikna ako imam tazi vyzmojnost.
Iznevqra..ne6to kato teoriqta za otnositelnostta dali tova koeto pravq e iznevqra ili ne.4udi se 4ovek kak da nameri otgovora..dali toi izneverqva na 4usvtvata ii na tqloto.mislq 4e tova 4ovek trqbva da otkrie sebe si.izneveri kolkoto iska6 no nai vajnoto dali 4ovek ne izneverqva na samiq sebe si.za6toto si kazva ne sledva6tiq pyt nqma.nqma i tozi pyt i sledva6tiq.i si kazva ama az ne izneverih.ama taka ama az onaka iska6eli ti se iska6e ti se napravili go napravi go...ako ne iska6e nqma6e da go napravi6. 4ovek si misli 4e nqma da razberat v sledv6tiq pyk si kazva ami kakvo ot tova.vseki go pravi nali za6to i az da ne go napravq. vsi4ko e tolkova opleteno v momenta 4e 4ovek po4va da si zadava ama kakvi li ne vyprosi koi idiotski koi smisleni i tezi vyprosi koga si namirat otgovor koga ne..
Ani ti kaka ili ina4e si izjivqla seksualnite si fantazii ..v glavata si...no tqloto ti iska real..iska use6tane..syvet po dobre da ne davam za6toto syveta ponqkoga moje da napravi ne6to ot koeto vry6tane nqma..zamisli se prosto kakvo ozna4ava onzi 4ovek v 4ujbina..smeni misleno mestata ..i izjivei tova koeto toi bi izjivql
vsy6tnost na men skoro mi se slu4i sy6toto...i ne syjalqvam e v nai lo6iq slu4ai se okazah vlubena v 4oveka..a toi e tam nqkyde....
no pyk za smetka na tova vytre v men jaduvanata promqna nai nakraq nastypi:)
momentite koito na 4ovek mu se davat sa malko....i s vseki izminal pyt stavat vse po malko i po malko...tova 4e nqma da razberat za6to go e napravil...ne moje da se spesti...prosto ot nego zavisi dali da ili ne
no ima i edno No tezi zapoznanstva v neta kriqt kakvi li ne ne6ta koito ne vinagi sa za izjivqvane taka 4e vse pak 4ovek trqbva da vnimava koga i s kogo



Тема Re: изневяранови [re: Aни]  
Автор Kapл (Кольо)
Публикувано11.07.05 18:54



Здравей Ани

Естествено не мога да ти кажа какво да направиш, и едва ли някой може да реши вместо теб. Обаче съм мислил много по тези неща и съм патил доста,та ще ти кажа най-общо до какви изводи съм стигнал.

Количеството винаги е за сметка на качеството. Няма как да преспиш с много мъже без да вкараш някой мизерник в леглото си.

Когато хората правят секса "като спорт", обикновено всеки гледа да си вземе максимум от другия и да даде минимум - и на края и двамата са ограбени.

Чувствата в една сериозна връзка са винаги в баланс - ако ти се чудиш дали да изневериш, сигурно приателят ти е много влюбен в теб. И обратно - ако ти не забелязваш никакви други мъже, то той се оглежда.

На края, съвършени хора няма. Ако някой ти изглежда съвършен, значи просто не го познаваш.... Това също означава, че ако изневериш, това е човешко и не трябва да се обвиняваш прекалено много - съвършени хора няма



Тема Re: изневяранови [re: Kapл]  
Автор hose (dao)
Публикувано11.07.05 20:11



искам само да ти задам един въпрос - решението е твое отговорността също

въпроса е - какво искаш от новия? и какво от постоянния си приятел? как си представяш връзката с единия и с другия и какво ти е необходимо въобще, не сега в този момент?



Тема Re: изневяранови [re: hose]  
Автор Kapл (Кольо)
Публикувано12.07.05 09:52



Не мога да ти отговоря на този въпрос просто защото до сега не съм имал две връзки едновременно.
И не мисля да пробвам, да си призная.

Като казвам че съм патил, имам предвид че са ми изневерявали... доста
Проблема с това да бъдеш верен е, че обикновено това е приоритет само на единия от двамата. Сексуалната връзка е като ластик - ако другият започне да "се дърпа" ти се чувстваш двойно по-привлечен... и колкото по-лепнат за другия си, толкова повече се дърпа той/тя.
За момента съм решил проблема така - щом усетя че ластика е опънат, опъвам го и аз


P.S.
Не знам за каква отговорност говориш?

За човек който познава себе си, нуждата "в момента" и нуждата "въобще" не са толкова различни



Тема Re: изневяранови [re: Aни]  
АвторGabi (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 14:42



Ne go pravi.



Тема Re: изневяранови [re: Aни]  
АвторПcиxoпaт (Нерегистриран)
Публикувано15.07.05 21:51



Веднага ти отговарям, и то категорично! Ако държиш на онзи мъж, дето е в чужбина, и доколкото разбирам е твоят човек, ИМА СМИСЪЛ ОТ ПРЕОДОЛЯВАНЕТО НА ИЗКУШЕНИЕТО. Да не ти звуча като Библейски пастор! От опит знам. Мастурбирай, фантазирай, но ако знаеш, че с тялото си не си направила нищо, когато пак сте заедно... ще се почувстваш доволна от себе си. Довери ми се! Не ме питай откъде знам!



Тема Re: изневяранови [re: Пcиxoпaт]  
Автор Mъppp (новак)
Публикувано19.07.05 03:36



При мен просто не се получи. Приятелят ми го нямаше доста време. Дори мислех, че сме приключили. реших да спя с друг. Ударих 1 за кураж. В последния момент избягах като девствена стара мома. Радвам се, че не го направих. Така че, колкото и банално да звучи - Сърцето ще ти подскаже.



Тема Re: изневяранови [re: Aни]  
Автор kalliope (непознат )
Публикувано19.07.05 10:19



"Много ми е трудно да разбера себе си!!!! ...И не знам какво да направя! Не искам да има изневяра между мен и гаджето ми.... но искам да изживея и сексуалната си фантазия с другия мъж! "

Явно е ,ти си объркана. Toва като, че ли е най-големия ти проблем. Трябва да изясниш първо себе си. Да направиш една равносметка - кое е важното за теб? На какво държиш? Само ти можеш да дадеш този отговор. Ти си си най-добрия приятел и съветник.

"Но след месец разговори нещо започнах да го желая и сексуално...."

Месец е доста голям период от време, за да го пожелаеш вие сте обменили доста ред мисли и емоции. Но да не забравяме, че WEB прострнството не е действителността. Там всеки е поставил една маска, един облик, който в много случаи иска да притежава. Въпроса тук е дали сте се виждали на живо?
Ако отговора е "да" то тогава нещата седят по различен начин. Ти вече си направила оценка както на неговава ценноста система, така и на външни белезе. Да не забравяме, че харесването е в много случаи комплекс от отделни компоненти - наши приоритети.
Ако отгова е "не" то тогава ти трябва сериозно да се замислиш дали тази авантюра ще си струва с човек, когото ти не си виждала в действителност.

Каквото и да те посъветват хората от форума, няма да има смисъл, защото отговора не е в нашата различна гледна точка, а в теб. Изневярата в много случаи е не само физическа, но и емоциаонална - в тозислучай мисловен модел и представа. Това че желаеш човека Х не е нещо лошо. Но всичко е до приоритети и гледна точка. "Искам ли да направя това?". "Какви ще са последиците за МЕН (а не за другите)?" Ти си важната, а не приятеля ти в чужбина или непознатия от чата. Важното е ТИ как ще се почустваш след този акт? Ще съжаляваш ли? Ще се обвиняваш ли? Или просто ще бъде едно различно изживяване. Ти си жена. Имаш физически нужди, 6 месеца са голям период. Така че ти сама трябва да направиш последния и заключителен ход-избор.

И нека незабравяме българската поговорка "Очи, които не се виждат, лесно се забравят"

Пожелавам ти такъв развой на събитията, който да е в твоя полза.



Тема Re: изневяранови [re: Пcиxoпaт]  
Автор eдинcтвeнa (новак)
Публикувано21.07.05 02:30



Ей, намери я тая тема.... не ги чети, противопоказни са ти сега...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.