Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 26.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: как да се променя....?нови [re: elf]  
АвторMилицa (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 23:44



Моето изказване беше
"Изказване на място. Само ние си мислим, че хората ни следят постъпките толкова от близо...В повечето случаи или не ги забелязват или ги приемат по съвсем различен начин от нас. Все пак сме различни хора. Ала имаме и общи неща, като нормални физически нужди, притеснения и страхове, болки и надежди... (генерално казано). Всеки ги има, а ако отрича последните лъже. Въпроса е до каква степен човек се вглъбява в проблемните си зони. Те са за решаване, и то в подходящ момент и обстоятелства (няма нужда човек да издевателства над себе си за да се промени на всяка цена), ала няма смисъл и да се вглеждаме в себе си под такъв микроскоп и да разнищваме душата си до степен разкъсване на молекули... "

Незная къде видя това ми въпросно мнение...Ала не ми се спори наистина, коментирах във форума по различна причина.
Поздрави,
М



Тема Re: как да се променя....?нови [re: Mилицa]  
Авторelf (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 11:44



Mилицa не коментирам теб ,а JAZZY

Иначе твоито изказване e добро
"В повечето случаи или не ги забелязват или ги приемат по съвсем различен начин от нас"





Тема Za elfнови [re: elf]  
АвторJazzy (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 12:07



Sajaliavam 4e sam tolkova direktna dosta hora me razbirat pogre6no poradi taia pri4ina-prosto ne sa sviknali da 4uvat ne6tata v prav tekst sajaliavam za koeto no tova sam azA ina4e niamam predvid da pravi politi4eski razdori a prosto da se otpusne i da pravi ne6tata koito i dostaviat udovolstvi nezavisimo ot tova kak tezi ne6ta 6te izglejdat v o4ite na drugite



Тема do ot4aianaнови [re: elf]  
АвторJazzy (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 12:15



Tvarde vazmojno e(daje po4ti e sigurno) horata da ne vazpriemat novia ti na4in na povedenie za normalen(za koeto izcialo si vinovna ti) poneje sa sviknali da te gledat v ygyla a ne v sredata taka 4e ako re6i6 naistina da se promenia6 badi podgotvena da se razdeli6 s goliama 4ast ot obkrajenieto si no pak tezi koito ostanat do tebe i te priemat zaslujavat da gi nare4e6 svoi priateli a za ostanalite ne sajaliavai-takiva "priateli" dal bog .Derzai



Тема Re: как да се променя....?нови [re: oтчaянa]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 10:18



От както се помня съм такъв и не съм се променил изобщо. На теб пожелавам по-добър късмет.



Тема Re: как да се променя....?нови [re: oтчaянa]  
Авторgrey (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 14:29



Ами то и аз бях такава, но накрая чашата преля и вече съм много нахална, какво ми пука кой какво ще си помисли, божий хоре сме все пак, но щом наистина от цялата си душа искаш това, така и ще стане. Съвет от мен много добри неща пише в специализираната литература - за личностно усъвършенстване, ако там има нещо за твоята натура, ще знаят и ефективната рецепта, естествено не "преписвай" мо-та-мо.CURAJ!



Тема Започнинови [re: oтчaянa]  
АвторScio (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 23:14



от началото.



Тема Re: как да се променя....?нови [re: oтчaянa]  
Авторgaga (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 11:35



Мда...ключа е в тва, че никой (освен мене) не е уверен в това което прави. За д-во - виж политиците или хората в биг брадър и т.н. - отстрани изглеждат почти жалки, сякаш си въобразяват, че са голяма работа, приказват глупости, лъжат, лицемерие, дразнят..тва са съвременните хора.
Мисля, че даже много лесно се преминава в другата лодка (моята ;) ) - "всичко и всички са тъпи, а аз съм гений".

Тука ще дам един съвет, за които обаче преди да го послушаш, чуй и друго мнение за всеки случй. Понеже целта е да имаш отношения с хората, най-лесно се влиза в конфликт. Изчакваш някой да ти направи нещо и се скарай лошо. Така, след това идва по важната част - сприятеляване, отиваш и се извиняваш, като измисляш някаква причина защо си се държал така. По мои наблюдения това много сближава хората. Създава един вид илюзия за откровенност и доверие - всеки ще те разбере, че примерно много ти се е струпало на главата. Ама задължително изчакай някой друг да коментира моя съвет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.