Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 03.07.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема тълкуване на сън?  
Автор kapтoфитe идвaт... (ой майко)
Публикувано20.06.05 11:14



Сънувах, че точно на върха на главата си съм оплешивял, а сред плешивия кръг имаше една дупка - колкото монета от 5 стотинки. Поглендах вътре чрез огледало и видях някакви остатъци от мозък, залепени по стените на черепа ми, изглеждаше отвратително. Стори ми се, че нещо на дъното помръдва, но не бях сигурен. Накрая си казах - що да не бръкна в мозъка си с отверка, така ще се самоубия и най-сетне ще си почина.

Какво може да означава това?



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoфитe идвaт...]  
Авторпин (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 18:08



а защо го сънува?



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: пин]  
Автор тъжният kapтoф (ой майко)
Публикувано20.06.05 18:58



Какво означава защо го сънува?


Ти знаеш ли защо сънуваш откачени неща?



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: тъжният kapтoф]  
Авторпин (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 17:30



можеби да



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoфитe идвaт...]  
Автор eзepo (Мелюзина)
Публикувано21.06.05 21:49



Че се страхуваш от оплешивяване и гледаш много хорър.

п.п. хм...най-сетне ще си почина какво значи това?

...где над озерною волной я одиночество вкушал...


Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoфитe идвaт...]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано21.06.05 21:49



Тъжен ли си?



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: пин]  
Автор kapтoф (е крива)
Публикувано21.06.05 23:23



ако знаех, нямаше да питам. честно.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: eзepo]  
Автор kapтoф (е крива)
Публикувано21.06.05 23:25



имам си много коса, а хоръри не гледам, защото после ме е страх да ида до ВЦ.

Ами не знам какво означава, не съм уморен уж.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kem.kem.]  
Автор kapтoф (е крива)
Публикувано21.06.05 23:28



ти никога ли не си тъжен?
тъжен съм понякога.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoф]  
Авторпин (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 16:51



хуу
мно важно
ако щеш



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoф]  
Автор eзepo (Мелюзина)
Публикувано22.06.05 19:44



не съм уморен уж

Май си точно уморен. Почивай. Смени обстановката за кратко, ако можеш.
Какво правят бандюгите?

...где над озерною волной я одиночество вкушал...


Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: пин]  
Автор kapтoфeн (нло)
Публикувано22.06.05 19:48



Въобще нищо не каза и не беше полезен,

затова няма и да ти благодаря.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: eзepo]  
Автор kapтoфeнaтa oбeлka (hm)
Публикувано22.06.05 19:50



здравей аяра,

за жалост не може да се почива точно сега.

а за кои бандюги става дума?



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoфeн]  
Авторпин (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 23:15



хуу
мноо важно
ако щеш



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoфeнaтa oбeлka]  
Автор eзepo (Мелюзина)
Публикувано22.06.05 23:51



Децата. Или и аз започвам да сънувам вече

...где над озерною волной я одиночество вкушал...


Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoфитe идвaт...]  
Автор kpилe ()
Публикувано24.06.05 23:57



значи, че ти се отваря седма чакра и ще достигнеш просветление скоро

гледай само да не се самоубиеш преди това



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: пин]  
Автор kapтoфoбeлaчka (за самоубийство)
Публикувано25.06.05 15:57



ти други думи в речника си имаш ли?

звучиш на 15.

в твоя случай това е обида.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: eзepo]  
Автор kapтoфoбeлaчka (за самоубийство)
Публикувано25.06.05 15:58



бъркаш ме с някой.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kpилe]  
Автор kapтoфoбeлaчka (за самоубийство)
Публикувано25.06.05 15:59



наистина ли смяташ, че това е положителен сън? с надежда за бъдещето?

дано, защото съм го закъсал.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoфoбeлaчka]  
Автор eзepo (Мелюзина)
Публикувано26.06.05 11:44



nm. А ти с картофобелачка ли ще се самоубиваш?
Много болезнено ми се вижда, недей!
Животът и без това ни свлича по малко кожичка всеки ден.

...где над озерною волной я одиночество вкушал...


Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: eзepo]  
Автор cyпepдocaдeн kapтoф (ой)
Публикувано26.06.05 16:07



мечтая си за държава, където да узаконят легалното самоубийство - на лица над 21 години, при предварителна заявка от например 3 месеца. за да имаш време да размислиш. ще спестят мъките на всички с затворили се рани на китките, всички изпочупили се, всички с разкашкан мозък от лоша комбинация хапове. хуманна медицина, да да. като са толкова хуманни, що не ти дават да си отидеш достойно. при тая пренаселеност и така не липсваш никому. кому е нужно да те зомбират с антидепресанти - като си нещастен, пий си хапчетата и ще станеш щастлив. извратен свят. празен, глупав, идиотски свят на изкуствено серотониново щастие, на специални хора да ти слушат проблемите и на пласмасови изживявания.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: cyпepдocaдeн kapтoф]  
Автор eзepo (Мелюзина)
Публикувано26.06.05 21:02





Аз като ме обхванат подобни мисли и понеже съм инат, започвам да се надигравам сама със себе си и правя точно обратното на това, което ме е завладяло като мисли и чувства...В началото ми беше доста трудно...Мисля, че всеки има такива периоди, а и има и хора които постоянно се чувстват така, но наистина са принудени да живеят заради съвестта на обществото...но от друга страна пък има една максима, която мисля, че наистина е вярна- Докато си жив и дишаш винаги има надежда. Понякога нещата се оправят даже без нищо да правиш, просто сякаш настъпва нов цикъл в живота ти и виждаш нещата по съвсем друг начин и даже предишното състояние ти се вижда смешно...Не се връзвай на празният, глупав, идиотски свят той ще се върти и продължава и без теб, но можеш да го използваш напълно успешно за фон и среда, за да бъдеш себе си...щом си достатъчно умен, за да осъзнаеш, че животът е безмислен, значи можеш да използваш ума си, за да извлечеш максималното от това безмислие, а не да вливаш нова капка в морето...Не знам дали разбираш...

...где над озерною волной я одиночество вкушал...

Редактирано от eзepo на 26.06.05 21:03.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: cyпepдocaдeн kapтoф]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано26.06.05 23:07



Колко жалко........................
Интересно защо досега нито един нискоинтелигентен дъмпер не пожела да си иде от този свят, защото е пренаселен?
Елементарните, първични хора, дори и не се сещат, че съществуват депресивни състояния.
Смяташ ли че точно ти и хора като теб тежат на тази земя......хъм?
Факт е..................колкото е по еволюирала интелектуално една личност, толкова по често си задава сходни на твоите въпроси и толкова по лабилна е психически.
Причината за това е засилената чувствителност към недъзите на обществото и човешките пороци, оттам и прозрението, че не могат да бъдат победени.
Ето ти противоречието....................



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: eзepo]  
Автор kapтoфy oт шao-лин (ой)
Публикувано27.06.05 01:01



Чел съм текста ти и преди и съм откривал сходства с предишните си мисли и настоения. сега съм различен в същото и засега не откривам сходство с нищо четено или чуто...

тоя дир пак не допуска мнения.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kem.kem.]  
Автор kapтoфy oт шao-лин (ой)
Публикувано27.06.05 01:15



аз не съм с нищо по-добър от тези ''нискообразовани дъмпери''. това, че имам образование, не означава нищо - абсолютно нищо. не само че не съм по-добър, ами не съм и по-плодотворен. човекът си върши своята нискоквалифицирана и полезна работа и не зацикля в глупостите. на мен лично образованието и прочетеното само са ми навредили. каква е позлата да те учат да мечтаеш, след като откриваш, че мечтите не са за всеки, например. всичкия ти потенциал е на фигу, когато отвътре конструкцията ти не поддържа такава мощност. да, не би им хрумнало, че са излишни, и с това са ценни и това ги прави щастливи. не познавам умен човек, който да е щастлив. все въпроси, все колебания, особено в лошата комбинация умен + нравствен.
както и да е, може би се досещаш, че не хапчетата са лечение за познанието за нещата.
подозирам също така, че това за интелекта го казваш на всички предполагаемо депресивни пациенти, това е утешително някак да си болен, щото си много умен и чувствителен. а не защото си просто - да кажем - повреден и лабилен. да, ако си пиеш ссри-тата редовно, сигурно се избистрят нещата. но извинявай, докторе, да се поддържаш изкуствено щастлив не е ли някак унизително. сигурно е облекчаващо - за повечето. много лесно това да плеснеш - малко серотонин, на ти серотонин. а защо е малко, се питам. кой ти ''го'' пие. и то си е публична тайна, че тръгнеш ли веднъж, няма спиране, просто защото депресията и неудовлетворението от света не се лекуват.

представям си ги хапченцата и знам, че това не е живот за мен. не желая да си лекувам светогледа със синтетика. по-леко и приятно е да си изпълняваш рецептата. по-достойно ми се вижда да си отстояваш живота такъв, какъвто е. барабар с мислите за самоубийство. едноминутно стоене на ръба на пропаст с желание да скочиш не се равнява и на хиляда часа секс, шопинг или гледане на филми. минутата на пораждане на първата богохулна мисъл, че ти сам си бог и можеш да отнемеш живота си, когато искаш, е точката, от която няма завръщане. никакви золофти и прозаци няма да я изличат, защото след нея си различен човек. а ако един ден се подхлъзнеш - е, какво толкова. всички натам сме тръгнали - нали така? решил си, заминал си - дадена ти е възможност да решиш и да действаш, иначе други неща решават пак със същия резултат.

е, за съжаление не ми се удава писането, исках да напиша толкова неща, ама като нямаш талант, колкото - толкова. знам, че няма да ме разбереш, но пък да се изкажа.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoфy oт шao-лин]  
Авторeзepo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 10:27



Опитай се да го опишеш.
Само ще кажа във връзка с това, което си написал към Кем, че щастието не е постоянно състояние, а е мигове, често невидими частички от битието и за да го уловиш и му се насладиш също е нужно умение и ум...затова ти говорех горния постинг.
Светът точно това очаква от теб - да си поредния отказал се...погледни хората, около теб не им ли личи в очите, движенията, думите...очакват го...аз не бих им доставила това удоволствие да оправдая очакванията, бих била друга, различна и бих изпитала щастие да видя изненадата в очите им...бих била БОГ /а не съм ли?!?/ не на смъртта, а на промяната, защото тя е хиляди пъти по-трудна и предизвикателна от това да сложиш край.
Няма да те убеждавам какво е добре за теб и какво да правиш, просто бих изпитала щастие и радост, ако станеш от моя отбор и е... м...... на света, а не на себе си.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoфy oт шao-лин]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано27.06.05 11:19



Напротив, напротив............разбирам те и то добре.
Не си първият, нито последният, дето се движи по пътя на отрицанието.
Не говорех за образование, а за интелект.
Това за интелекта не го казвам на всички, но на доста. За съжаление масата от депресивно предразположените са с над средно ниво на интелигентност.
Имам една богата сбирка от такива пациенти. Прекалено интелигентни, можещи и знаещи. С удоволствие ги приемат на работа, където и да кандидатстват, правят бърза и успешна кариера...............до поредната криза, или както ти го наричаш зацикляне. Хвърлят се за някой и друг месец в леглото и започват отначало. Най страшното е, че губят семействата си, приятелите си..............работни места намират.......ама.
Не скачай срещу хапчетата..............помагат на мозъка да си подхване отново задачите и да изчисти черногледството.
Ако си диабетик сигурно няма да отречеш инсулина, защото е изкуствен и пластмасов.......хъм?
Неудовлетворението от света не се лекува, верно е, ама можем да го обръщаме в радост от това, което света все пак предлага, а то не е чак толкова малко. Депресията ни слага тъмни очила и ни запретява да погледнем, че наред с гнусотията, лошотията, простотията, корупцията, престъпността............съществуват и прекрасни неща. Има цветове и светлосенки, има красота, има аромати има любов има и добрина, просто отвори очи ище ги видиш..........

п.п. Пеперудите виждаш ли ги...........или само молците.......



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: eзepo]  
Автор kapтoф-eмиrpaнт (ой)
Публикувано28.06.05 18:51



вече не ми се описва, нито говори. няма смисъл. решил съм вече какво да правя.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kem.kem.]  
Автор kapтoф-eмиrpaнт (ой)
Публикувано28.06.05 18:54



да, така е, но е под въпрос какво ще видя с нов мозък - може да е нещо още по-страшно.
грешка. де да имаше начин да си смениш мозъка - а не да слагаш мазилка върху неизстъргана блажна боя. ако посипеш едно лайно с парф'м, няма да стане по-красиво.

дотук бях.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoф-eмиrpaнт]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано29.06.05 11:16



Ееееее, ето пак се обади песимиста, дето посипа парфюма с лайна.


Не бе, човек....лекарствата не ти променят мозъка, а му помагат да излезе от промяната, от негативната промяна. Те не те правят весел, а ти дават възможност да изпиташ собствената си веселост. Не ти рисуват цветове, просто ти помагат да отвориш очите си и да възприемеш вече съществуващите цветове, различни от сивото и черното.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoфoбeлaчka]  
Авторпин (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 18:29



хуу
мно важно
ако щеш
ня ся да споря



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoфoбeлaчka]  
Авторyпи (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 19:15



айде изтълкувайте му съня де
нека видим какво ще излезе
пишете по същество
не разводнявайте



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoфитe идвaт...]  
Автор Kapл (Кольо)
Публикувано30.06.05 11:02



А картофите имат ли нещо общо с тоя сън?
Бая зор си си дал да регистрираш псевдоними, което означава че картофите символизират нещо важно за теб в този момент.

Моята асоциация с този сън и тези картофи е че някаква просототия ти е изпила мозъка... Звучи като майтап, но говоря сериозно. Друг е въпроса, че ти сигурно взимаш това елементарно и скучно нещо много присърце.

Въпросът е дали това, което мърда в дъното е зародиш, ново начало - или паразита, който е оплюскал мозъка и когото трябва да утрепеш с отверката.



Тема И това ако не е майтапнови [re: kpилe]  
Автор Kapл (Кольо)
Публикувано30.06.05 11:06



И аз често свързвам приказки за просветление с празна глава

Е, не винаги де...



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: пин]  
Авторпин (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 17:22



но можеше да си оставиш все пак там-некви координати нали...
а не така, като анонимен.
нямало такъв потребител
мно интересно
ха ха ха...



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: пин]  
Авторпин (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 17:24



педераст



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: Kapл]  
Авторkapтoфeнo пpивидeниe (Нерегистриран)
Публикувано02.07.05 15:36



ника няма нищо общо
принципно за мен картофите са признак на бедност, като няма пари все се ядат картофи.

мърдащото нещо се появи в съня ми съзнателно - появи се мисъл ''сега остава и бръмбари да има'' и мисълта веднага се отрази в съня.
а с отверката исках да се самоубия, не да трепя буболечките.

ноооо ми даде интересна идея, мерси



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: пин]  
Авторkapтoфeнo пpивидeниe (Нерегистриран)
Публикувано02.07.05 16:12



ай лав ю ту



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kem.kem.]  
Авторkapтoфeнo пpивидeниe (Нерегистриран)
Публикувано02.07.05 16:44



чудя се, вярваш ли си? сигурно си вярваш, иначе нямаше да можеш да работиш каквото работиш.
явно не се разбираме. не желая да си отварям очите! това са си моите очи. не стоя да си чопля по цял ден носа с мисли колко всичко е лайняно и каква жертва на обстоятелствата*живота съм. това си е моя светоглед и си го имам от десетилетия. какво толкова страшно има в безсмислието? защо всички трябва да са роботизирано щастливи?

познавате ли мозъка въобще или си търсите опитни зайчета? колко от процесите в мозъка са ви неясни - на теб и на колегите ти? знаеш ли, че колегите ти касапи в сащ лекуват депресии с електрошокове? а лекарствените компании там са ги погнали за неописани реакции и подкупи + вълна от самоубийства сред децата. то много лесно стана така - депресиран, пий си розовите хапченца, ако не подействат, повече хапченца или различни. все някое ще те надрога.

пак ти казвам - безсмислие не се лекува.

този разговор също няма смисъл.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoфeнo пpивидeниe]  
Авторyпи (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 12:24



напротив - има смисъл.
ако се вгледаш и го потърсиш-смисъл има.
просто във всяка твоя реакция смисъл има, независимо, дали ти го виждаш.
защо смяташ, че твоят живот е безсмислен?
кое безсмислено нещо вършиш ти и защо според теб живееш безсмислено?
да пиеш вода-това не е безсмислено нали?
Но темата е за въпросният ти сън.
пин е прав(а), само човекът, който е сънувал, може да разгадае съня си. Като помисли и си спомни за него. Ако действително ти си го сънувал това, а не се шегуваш нещо. Иначе може и да има смисъл, който някой да ти подскаже, но аз нямам тази компетенция по въпроса.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: yпи]  
Авторм (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 17:45



вярно е това
много е вярно



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoфeнo пpивидeниe]  
Авторпин (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 15:56



колко?



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: пин]  
Автор poбът kapтoфзaypa (ой)
Публикувано07.07.05 19:04



колкото заслужаваш



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: poбът kapтoфзaypa]  
Авторпин (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 19:15



а как?



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: yпи]  
Автор poбът kapтoфзaypa (ой)
Публикувано07.07.05 19:24



какво е смислено?
раждаш се щото така - родителите ти се наебали. никой не те е питал. що са се наебали - различно. инстинкт - стремежът да създаваш поколение. майчинско чувство. в някои случаи те съебават /създават/ случайно. или с някаква смешна идиотска цел - да укрепиш семейство. или защото на родителя 'му е време'.

бачкаш за да ядеш и ядеш за да бачкаш. после теб те удря хормона и ти ебеш създавайки следващия нещастник. всяка твоя мисъл, чувство или лудост е била нечия преди - някой друг го е боляла главата точно по този начин или е имал същото просветление в кенефа. уникалността е равна на нула. казват, че дори и външно всеки си имал поне по един двойник.

ако вярваш в някакъв бог е лесно. знаеш че бог те е създал и се грижи за теб, а като пукнеш ще идеш някъде. дори това, че живееш в мизерия или че детето ти е умряло е волята на бога. или кармата. или съдбата. но се счита че си толкова уникален, че някой си прави труда да се грижи за теб - свише. щото е малко страшничко да си стоиш сам в мрака и да знаеш, че на никой не му пука за теб. че като умреш ще се плюскат червеите и после ще те кензат. накрая всичко, което остава, е лайна и недовършена работа.

най-голямата измишльотина е че се разграничаваме от природата. били сме по-висши, защото умеем да решаваме крадратни уравнения. поне някои от нас. всъщност от толкоз акъл изяждаме планетата и продуцираме лайна. през лятото ходим на море, за да си плащаме за удоволствието да плуваме в лайната, които изсира цяла европа. който не вярва - да подуши река дунав. какво става когато в една локва се изливат нека кажем десет реки дунав, пълни с лайна - ми лайняно море. ако след десет хиляди години дойдат извънземните, ще намерят само лайняна пустош. за всеки човек, създал нещо велико и полезно, или красиво, за всеки микеланджело се раждат по 1 милиард лайнопроизводители. струва ли си? - не мсиля. не виждам смисъла в това да лайнопроизводителствам, след като не съм микеланджело. ползата от мен и работата ми е НУЛА.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: poбът kapтoфзaypa]  
Автор DlVA JETA (model`s)
Публикувано08.07.05 11:41



това за лайняното море го знаят и почиващите и пак идват ,явно им харесва да се къпят в лайна ,

по дрехите посрещат.


Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: poбът kapтoфзaypa]  
Авторпeчypka (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 14:19



е да, то щом теб чак за нищо не те бива и нищо полезно не обичаш и не ти е приятно да вършеш, действително си ненужен за околните човек.
Ако това, което говориш е вярно.
Междудругото Микеланджело точно не се е наебал и не е създал поколение.
За наебаването... най-много приказва за ебане - ебачокретена, който често пъти само себе си наебава, щото няма кой друг да му пусне.
и сам се ебе със свой предник в свой задник.
Ако действително не искаш да живееш-не живей.
А ако искаш да живееш и да ебеш-има циганска махала за тая цел.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: kapтoфeнo пpивидeниe]  
Автор eзepo (Мелюзина)
Публикувано10.07.05 20:22



за мен картофите са признак на бедност хе, хе
Ако ТИ беше по-богат щеше ли да страдаш от безсмислие?


...где над озерною волной я одиночество вкушал...

Редактирано от eзepo на 10.07.05 20:23.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: eзepo]  
Автор пak kapтoфи зa вeчepя!!!! (отново!)
Публикувано10.07.05 20:29



парите не са от значение в случая.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: пak kapтoфи зa вeчep]  
Автор eзepo (Мелюзина)
Публикувано10.07.05 22:09



Тогава, картофче, може да си смениш ника на "Пак сьомга за вечеря!!!" и безсмислието ще придобие някакъв смисъл.

...где над озерною волной я одиночество вкушал...


Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: eзepo]  
Автор пak kapтoфи зa вeчepя!!!! (отново!)
Публикувано11.07.05 08:04



някак не ми е весело, ще извиняваш.



Тема Re: тълкуване на сън?нови [re: пak kapтoфи зa вeчep]  
Автор eзepo (Мелюзина)
Публикувано11.07.05 16:08



Няма за какво да извинявам, а и не разбрах за какво весело говориш?

...где над озерною волной я одиночество вкушал...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.